Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Apple Care nakup
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.02.2008
Prispevkov: 698
Kraj: Monte Carlo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #61   Objavljeno 18.03.2009 13:31:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Verjeno bo vse skupaj povezano, tako kot so pogruntali da se nelegalno prodajajo kode za giftcarde je tudi verjetno tukaj enaka zgodba s temi kodami, tako da če ti ni delovalo na toliko različnih brskalnikih je verjeno kaj narobe s kodo, kontaktiraj prodajalca in mu povej kako in kaj, upam samo da ti bo vrnil denar!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.03.2008
Prispevkov: 1564
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #62   Objavljeno 18.03.2009 14:17:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nima koda v tem delu postopka nobene veze. Ustavi se namreč pri koraku, ko bi moral izbrati kateri izdelek želiš registrirati ampak namesto izdelkov je samo oznaka --
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2389
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #63   Objavljeno 18.03.2009 18:16:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lordjimy je napisal/a:
Nima koda v tem delu postopka nobene veze. Ustavi se namreč pri koraku, ko bi moral izbrati kateri izdelek želiš registrirati ampak namesto izdelkov je samo oznaka --


Hm, kakor se spomnem, se je tudi meni to naredilo pred slabimi 3 meseci, ko sem hotel registrirati AppleCare, ki sem ga kupil preko eBaya. Mislim, da je to samo trenutna napaka na Applovi strani, ker sem poskusil potem naslednji dan, pa je delovalo!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.01.2007
Prispevkov: 350
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #64   Objavljeno 18.03.2009 18:48:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz tudi mislim, da je to zgolj trenutna napaka, ki pa je kar pogosta. Jaz sem pred tem registriral iMaca, pa mi je potem čez čas delovalo. Samo ne vem pa, če je to sploh v kakršnikoli odvisnosti.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.05.2008
Prispevkov: 1076
Kraj: SG-LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #65   Objavljeno 18.03.2009 23:03:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
TheZeroX je napisal/a:
Jaz tudi mislim, da je to zgolj trenutna napaka, ki pa je kar pogosta. Jaz sem pred tem registriral iMaca, pa mi je potem čez čas delovalo. Samo ne vem pa, če je to sploh v kakršnikoli odvisnosti.
jaz tudi. vendar sem zdaj spet probal in ne dela.

lp,m
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.05.2008
Prispevkov: 1076
Kraj: SG-LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #66   Objavljeno 19.03.2009 10:35:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
a lahko tisti, ki jim stvar deluje pogledate ali imate pri appleID slovenski naslov ali austrijskega. ne vem kaj bi bilo drugega kot da je nekaj narobe z mojim AppleID. jaz sem dal noter svoj slovenski naslov in prave podatke.

lp,m

edit: našel rešitev v appleID sem dal austrijski naslov in ga dal tudi kot shipping naslov. zdaj je slo. btw dal sem naslov od m-store graz.

edit2: zdej mi pa napise da je stevilka ze registrirana. geez.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.11.2008
Prispevkov: 138
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #67   Objavljeno 19.03.2009 13:45:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imel isti problem...oda je bila že uporabljena!

Toda sem pisal tipu od katerega sem kupil AppleCare kodo in mi je poslal novo, ki pa je delala!!!


lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #68   Objavljeno 19.03.2009 14:33:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bordon je napisal/a:
Imel isti problem...oda je bila že uporabljena!

Toda sem pisal tipu od katerega sem kupil AppleCare kodo in mi je poslal novo, ki pa je delala!!!


lp


Tako podobno se je dogajalo z Applovimi iTunes certifikati s kitajske Wink

Torej mora tudi pri teh kodah nekaj smrdeti?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.11.2008
Prispevkov: 138
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #69   Objavljeno 19.03.2009 15:46:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tipson je rekel da se je kao zmotil in mi poslal kodo, katero pa je pred tem že poslal nekomu drugemu..... Rolling Eyes

To je teoretično možno, ker sem kodo na ebay-u kupil že v soboto, toda zaradi nekih preverjanj na paypalu, se je plačilo zavleklo do torka. V torek sem mu plačal in po uri ali dve dobil tudi kodo! Tako da bi lahko teoretično kodo, katero je imel zame, nehote prodal med tem časom nekomu drugemu. Toda zanimivo da se je Makonji podobno zgodilo....

Če je to legalno ali ne, sem že spraševal na forumu in nisem dobil odgovora.

Sam mislim da bi skrekane ali ukradene kode apple lahko lociral in jih nekako ukinil. Kako pa ti prodajalci pridejo do njih pa ne vem! Cool

Še en zanimiv podatek: Tipson je rekel da je to novo kodo, katero mi je nadknadno poslal, prej preveril pri Applu in da mora delati....hmn... Rolling Eyes
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.02.2008
Prispevkov: 698
Kraj: Monte Carlo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #70   Objavljeno 19.03.2009 16:40:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hehe zagotovo je tudi generator! Mitja ti si 1x napisal, da bi naj iz vkradenih kartic kupovali kode, pa vidiš ni bilo temu tako.....ti kitajci sploh niso nori, verjetno si je kar nekaj ljudi naredilo masne denarje s tam, a mislim da jih ne bodo mogli ustavit, da bodo tudi čez čas ugotovili nove zaklenjene postopke!

Realne cene ki jih majo po netu za te Applecare pa kaj vem, sam sem tudi v trgovini dobil za 150USD, tako da mislim da če niso te kode v igri, da se da tudi na drug način ceneje dobit!

Hvala bogu če vam dela, tudi sam bom pohitel in nabavil garancijo!
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.05.2008
Prispevkov: 1076
Kraj: SG-LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #71   Objavljeno 19.03.2009 16:43:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sem dobil novo kodo pol ki dela. sam mi napiše da moj mac ni eligible for coverage. pa ne vem v cem je fora, ker ma se do 1.aprila garancijo (preveril na apple.com strani).

lp,m
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.05.2008
Prispevkov: 1076
Kraj: SG-LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #72   Objavljeno 23.03.2009 10:20:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
a je kdo kupu AppleCare in ga registriru z macbookom, macbook projem ... kupljenem v Sloveniji? ali pa še natančneje pri FMC-ju?

lp,m
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 07.08.2007
Prispevkov: 84
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #73   Objavljeno 25.03.2009 16:54:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pravkar registriral AC na MBP. V apple ID sem vpisal m-store naslov.

A kdo ve kako je z registracijo Time capsule. Kupljena je bila kasneje kot compjuter. AC krije tudi time capsule ampak ne najdem nobene možnosti za registracijo.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.05.2008
Prispevkov: 1076
Kraj: SG-LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #74   Objavljeno 26.03.2009 08:25:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
men je ratalo MB registrirat.

v apple id daš avstrijski naslov.

pri registraciji izbereš avstrijo.

Men je napisalo da moj comp kao ni upravicen do podaljsanja in da moram predlozit potrdilo o nakupu. poslal sem pdf račun in cez 2 dni so mi z appla poslali da so ugodili moji prosnji in da so mi podaljsali garancijo.

lp,m
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #75   Objavljeno 03.04.2009 17:47:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če torej jaz zdaj pri nas kupim iMaca (2009), lahko potem v Avstriji kupim AppleCare zanj in ga registriram na naslov od M-Store? Kakih sumljivih kod iz eBaya najrajši ne bi kupoval, bom pa kupil AppleCare malo pred iztekom enoletne garancije.

LP
-J
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.10.2008
Prispevkov: 248
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #76   Objavljeno 03.04.2009 18:23:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
je potem s kupovanjem AC preko eBaya vse kul?

modelček iz cancom.uk mi je rekel, da AC velja 3 od nakupa Maca. Se pravi, če AC kupim čez slabo leto mi potem "dobim" 2 leti?

je to res?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.03.2008
Prispevkov: 1564
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #77   Objavljeno 03.04.2009 18:35:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@Stark: tako je. AppleCare je 2 leti + 1 leto garancije ob nakupu = 3 leta skupaj.

@Stormlord: normalno lahko kupiš applecare pri m-store in ga registriraš na njihov naslov. Ob registraciji namreč potrebuješ serijsko od maca in serijsko od applecare.

Se pa meni osebno zdi nakup applecare pri m-store oz. apple austria drag zato sem šel po alternativni poti (preko ebaya). Je pa res, da je cena za AC od macbook pro in imac različna.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #78   Objavljeno 03.04.2009 18:54:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lordjimy je napisal/a:
@Stark: tako je. AppleCare je 2 leti + 1 leto garancije ob nakupu = 3 leta skupaj.

@Stormlord: normalno lahko kupiš applecare pri m-store in ga registriraš na njihov naslov. Ob registraciji namreč potrebuješ serijsko od maca in serijsko od applecare.

Se pa meni osebno zdi nakup applecare pri m-store oz. apple austria drag zato sem šel po alternativni poti (preko ebaya). Je pa res, da je cena za AC od macbook pro in imac različna.


In če ga kupim preko eBaya, ga potem registriram na kateri naslov?

LP
-J
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.03.2008
Prispevkov: 1564
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #79   Objavljeno 03.04.2009 19:45:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Enako na tistega od m-store npr.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 26.04.2008
Prispevkov: 3
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #80   Objavljeno 03.04.2009 23:00:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Z veliko muke sem tole registriral.... ne dela v Safariju, FF3.1, IE6, IE7.. Potem sem zamenjal državo v AppleID na Avstrijo in se probal registrirat v FF, pa mi je ob ozbiri države le prikazalo produkte. Zaprl sem browser + pobrisal cache in vse, spremenil naslov v AppleID nazaj na Slovenijo in lahko registriral AppleCare, vendar sem moral izbrati Avstrijo, kot naslov tam pa sem vpisal od tega M-store (kjerkoli že to je, moj MBP je bil sicer kupljen skoraj leto nazaj v ZDA). Hecn mi je, ker je potem tudi na potrdilu, ki sem ga dobil na mail, gor moje ime + naslov tega avstrijskega applestora. Samo upam, da bo tale podaljšana garancija delovala.

Aja, kupil sem pa na Ebayu od enega ok prodajalca (glede na ocene) za 115eur (gre za Macbook pro). Prodajalec (kodo je poslal v roku ene ure): http://myworld.ebay.co.uk/bestelectronicsgamesinc
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani