Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 150, 151, 152  Naslednja
iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.08.2014
Prispevkov: 318
Kraj: Aargau, Switzerland-Suisse-Svizzera
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1301   Objavljeno 29.03.2015 13:59:21
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A se komu dogaja pri Iphone 6 64GB, da npr. pri navigaciji Sygic, da se telefon extremno pregreva mislim res vroč, da ga komaj držiš? Naredil restore, stvar šezmeraj ista. Isto je ko uporabljam LTE.
Ali je to normalno ali je zrelo za na servis?
Ne uporabljam nobenega case-a.

_________________
Moja zverina:


- iPhone 6S Plus 128GB
- iPhone 6 64GB (Swisscom)
- iPhone 5S 64GB (Swisscom)
- iPad Air2 128GB + Cellular (Swisscom)
- iPad PRO 256GB + Cellular
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1794
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1302   Objavljeno 29.03.2015 14:31:01
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne to ni normalno ! Ponavadi naj bi se iphone segreval ko je na napajanju in ce ga zravn se uporabljas ! Ti to kr nes na servis,ce mas garancijo!

_________________
Don't forget to takeout profits!
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1303   Objavljeno 29.03.2015 16:25:56
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dokler ti ne kaze temperature warning je cist normalno vse ...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.08.2014
Prispevkov: 318
Kraj: Aargau, Switzerland-Suisse-Svizzera
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1304   Objavljeno 29.03.2015 18:02:43
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj je zdaj a je napaka ali ne Very Happy meni se to ne zdi neki normalno, ker je res ornk vroč, pa pozna se pri delovanju, da rahlo lagga...Poleg tega mi na desni spodnji strani odstopa zaslon, da malo bulji ven...Moram priznat, da nevem kaj so delali z 6tko, ker ko sem bil še na Samsungu (S1-S5) je bilo vse brez servisa :/ Tegale bom pa imel že ta četrtič Sad Ampak priznam, pa , da mi delovanje veliko pomeni, zato ga imam namen obdržati.

_________________
Moja zverina:


- iPhone 6S Plus 128GB
- iPhone 6 64GB (Swisscom)
- iPhone 5S 64GB (Swisscom)
- iPad Air2 128GB + Cellular (Swisscom)
- iPad PRO 256GB + Cellular
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1305   Objavljeno 29.03.2015 20:35:58
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede na to da si imel ze 3 servise, bi se jaz vprasal ali je kaj z telefoni narobe ali uporabnik kaj dela narobe. Sam imam 2 i6 pa sta oba OK. Ob uporabi navigacije, kot zunanji modem pa se tudi meni segrevajo.

Sicer pa glede na to, da si v Svici, ni problema iti do Bahnhofstrasse Apple Store in stvari dati pregledati.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.08.2014
Prispevkov: 318
Kraj: Aargau, Switzerland-Suisse-Svizzera
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1306   Objavljeno 29.03.2015 20:59:39
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
haroker je napisal/a:
Glede na to da si imel ze 3 servise, bi se jaz vprasal ali je kaj z telefoni narobe ali uporabnik kaj dela narobe. Sam imam 2 i6 pa sta oba OK. Ob uporabi navigacije, kot zunanji modem pa se tudi meni segrevajo.

Sicer pa glede na to, da si v Svici, ni problema iti do Bahnhofstrasse Apple Store in stvari dati pregledati.


Vse skupaj je čudno tudi meni osebno. Telefon res pazim na polno, 5x pregledam hlače preden, ga dam v žep...Drugače pa ne menjajo kar brezveze telefonov. Se bom zapeljal v Zurich ta teden ja Smile

_________________
Moja zverina:


- iPhone 6S Plus 128GB
- iPhone 6 64GB (Swisscom)
- iPhone 5S 64GB (Swisscom)
- iPad Air2 128GB + Cellular (Swisscom)
- iPad PRO 256GB + Cellular
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1307   Objavljeno 30.03.2015 05:20:54
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
EmporioArmani je napisal/a:
Vse skupaj je čudno tudi meni osebno. Telefon res pazim na polno, 5x pregledam hlače preden, ga dam v žep...Drugače pa ne menjajo kar brezveze telefonov. Se bom zapeljal v Zurich ta teden ja Smile


Vcasih jih pomoje menjajo tudi brezveze... "Customer satisfaction" je na prvem mestu... Ceprav se mi zdi, da vedno vec takih "pipetkarjev", ki zelijo nov telefon za res vsako malenkost... in zato je vedno tezje uveljavljati garancijo tudi tistim, ki imajo resnicno tezave... Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.08.2014
Prispevkov: 318
Kraj: Aargau, Switzerland-Suisse-Svizzera
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1308   Objavljeno 30.03.2015 05:51:27
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Vcasih jih pomoje menjajo tudi brezveze... "Customer satisfaction" je na prvem mestu... Ceprav se mi zdi, da vedno vec takih "pipetkarjev", ki zelijo nov telefon za res vsako malenkost... in zato je vedno tezje uveljavljati garancijo tudi tistim, ki imajo resnicno tezave... Wink


Bom rekel tako tisti, ki ga dajo za malenkosti menjat jim dam naceloma prav, saj telefon sam po sebi ni poceni in zahtevas za tako vsoto popolnost. Jaz sem imel tezave z zaslonom od prve iPhone 6-tke in zakaj bi pojedel malomarnost in placal max. ceno? Tisti, ki kupite telefon z gotovino na saltru me boste razumeli. Ko sem imel Samsunga teh tezav nisem nikoli imel pa so bili telefoni cenejsi ampak servisi pa zanic...

_________________
Moja zverina:


- iPhone 6S Plus 128GB
- iPhone 6 64GB (Swisscom)
- iPhone 5S 64GB (Swisscom)
- iPad Air2 128GB + Cellular (Swisscom)
- iPad PRO 256GB + Cellular
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1309   Objavljeno 30.03.2015 06:04:06
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
EmporioArmani je napisal/a:
Bom rekel tako tisti, ki ga dajo za malenkosti menjat jim dam naceloma prav, saj telefon sam po sebi ni poceni in zahtevas za tako vsoto popolnost. Jaz sem imel tezave z zaslonom od prve iPhone 6-tke in zakaj bi pojedel malomarnost in placal max. ceno? Tisti, ki kupite telefon z gotovino na saltru me boste razumeli. Ko sem imel Samsunga teh tezav nisem nikoli imel pa so bili telefoni cenejsi ampak servisi pa zanic...


Ampak ko si imel Samsunga, niti pomislil nisi, da bi ga za kaksno malenkost nesel na servis, ker si vedel, da te bodo "odpikali"... Pri iPhonu pa je kar samumevno, da ko se pojavi kaksna praskica, da si je treba izmisliti nek razlog, da bi ga garancijsko zamenjali Smile ... Niti ne obsojam nobenega direktno... pisem bolj nasplosno, kaksen je moj vtis glede tega... tega pa sem dobil z branjem raznoraznih forumov ...

In glede na to, da imam iPhone od vsega zacetka (od prve generacije dalje) in nisem imel nikoli vecjih problemov, me tako kot Harokerja cudi, kako lahko ima en sam osebek toliko smole, da ima ze x-ti telefon z enako napako... Tudi sam sem ob tem pomislil, da je pac velika verjetnost, da je uporabnik tisti, ki ima tezave s telefonom... in ne obratno... Seveda pa tudi ne trdim, da je tak primer nekaj nemogocega ... se pa verjetno strinjas z mano, da je verjetnost zelo zelo majhna ... Smile


EDIT:
Se glede cene bi komentiral... Nevem od kod to prepricanje, da je iPhone drag... ostali primerljivi (recimo Samsung, ko ga ravno omenjas) pa poceni... Ob zacetku prodaje imata oba priblizno enako ceno (na predstavitvi Galaxy 6 in Galaxy 6 EDGE je bila celo omenjena visja cena kot za iPhone enake kapacitete) ... Zal pa je tako, da ponavadi ze prej kot en mesec po zacetku prodaje cena ostalim mobilnikom pade... iPhone pa kar vztrajno drzi ceno... ali pa mu celo zraste na sivem trgu Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.08.2014
Prispevkov: 318
Kraj: Aargau, Switzerland-Suisse-Svizzera
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1310   Objavljeno 30.03.2015 06:24:58
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ampak ko si imel Samsunga, niti pomislil nisi, da bi ga za kaksno malenkost nesel na servis, ker si vedel, da te bodo "odpikali"... Pri iPhonu pa je kar samumevno, da ko se pojavi kaksna praskica, da si je treba izmisliti nek razlog, da bi ga garancijsko zamenjali Smile ... Niti ne obsojam nobenega direktno... pisem bolj nasplosno, kaksen je moj vtis glede tega... tega pa sem dobil z branjem raznoraznih forumov ...

In glede na to, da imam iPhone od vsega zacetka (od prve generacije dalje) in nisem imel nikoli vecjih problemov, me tako kot Harokerja cudi, kako lahko ima en sam osebek toliko smole, da ima ze x-ti telefon z enako napako... Tudi sam sem ob tem pomislil, da je pac velika verjetnost, da je uporabnik tisti, ki ima tezave s telefonom... in ne obratno... Seveda pa tudi ne trdim, da je tak primer nekaj nemogocega ... se pa verjetno strinjas z mano, da je verjetnost zelo zelo majhna ... Smile


EDIT:
Se glede cene bi komentiral... Nevem od kod to prepricanje, da je iPhone drag... ostali primerljivi (recimo Samsung, ko ga ravno omenjas) pa poceni... Ob zacetku prodaje imata oba priblizno enako ceno (na predstavitvi Galaxy 6 in Galaxy 6 EDGE je bila celo omenjena visja cena kot za iPhone enake kapacitete) ... Zal pa je tako, da ponavadi ze prej kot en mesec po zacetku prodaje cena ostalim mobilnikom pade... iPhone pa kar vztrajno drzi ceno... ali pa mu celo zraste na sivem trgu Smile ...


Sej razumem, samo meni se res neda prevazat po servisih ce bi bila kaka mala napaka ayde vredu ampak, da mi bo telefon pokal za tak denar pa ne prenesem Very Happy telefone pa max. cuvam.

_________________
Moja zverina:


- iPhone 6S Plus 128GB
- iPhone 6 64GB (Swisscom)
- iPhone 5S 64GB (Swisscom)
- iPad Air2 128GB + Cellular (Swisscom)
- iPad PRO 256GB + Cellular
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2012
Prispevkov: 958
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1311   Objavljeno 30.03.2015 15:45:38
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A je mozno v sloveniji dobit servis (oz. menjavo) iphona 6 ce se pokaze pri sprednji kameri siv rob? V applovih trgovinah naj bi ti zamenjali telefon, kaj pa pri nas? Moj "gray crescent" je ze 1 mm cez rob kamere. Slisi se neverjetno butasto, da bi zaro nesel na servis, ampak vseeno vprasam, ce mia kdo izkusnje s tem, glede na applov super customer satisfaction.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.08.2014
Prispevkov: 318
Kraj: Aargau, Switzerland-Suisse-Svizzera
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1312   Objavljeno 30.03.2015 16:59:05
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
stonhenge4 je napisal/a:
A je mozno v sloveniji dobit servis (oz. menjavo) iphona 6 ce se pokaze pri sprednji kameri siv rob? V applovih trgovinah naj bi ti zamenjali telefon, kaj pa pri nas? Moj "gray crescent" je ze 1 mm cez rob kamere. Slisi se neverjetno butasto, da bi zaro nesel na servis, ampak vseeno vprasam, ce mia kdo izkusnje s tem, glede na applov super customer satisfaction.


Premaknili ti bodo samo penco pri sprednji kameri.

_________________
Moja zverina:


- iPhone 6S Plus 128GB
- iPhone 6 64GB (Swisscom)
- iPhone 5S 64GB (Swisscom)
- iPad Air2 128GB + Cellular (Swisscom)
- iPad PRO 256GB + Cellular
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.09.2012
Prispevkov: 511
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1313   Objavljeno 30.03.2015 21:26:06
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
stonhenge4 je napisal/a:
A je mozno v sloveniji dobit servis (oz. menjavo) iphona 6 ce se pokaze pri sprednji kameri siv rob? V applovih trgovinah naj bi ti zamenjali telefon, kaj pa pri nas? Moj "gray crescent" je ze 1 mm cez rob kamere. Slisi se neverjetno butasto, da bi zaro nesel na servis, ampak vseeno vprasam, ce mia kdo izkusnje s tem, glede na applov super customer satisfaction.



Mislis lunin efekt? Menjajo celoten telefon, preverjeno.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.06.2009
Prispevkov: 172
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1314   Objavljeno 30.03.2015 21:58:59
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Marciate je napisal/a:
Mislis lunin efekt? Menjajo celoten telefon, preverjeno.


Po novem ne, samo penco ti poravnajo:)
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 31.03.2015
Prispevkov: 86
Kraj: Lovrenc na Pohorju
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1315   Objavljeno 31.03.2015 00:02:24
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam pa vprašanje, kje pa lahko daš na servis da ti popravijo to lunico, ker meni že gre krepko na kurac :s
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1316   Objavljeno 31.03.2015 04:50:55
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
safran10 je napisal/a:
Imam pa vprašanje, kje pa lahko daš na servis da ti popravijo to lunico, ker meni že gre krepko na kurac :s


Pri najblizjem veterinarju... Wink Very Happy


http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=17418

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.10.2009
Prispevkov: 1576
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1317   Objavljeno 31.03.2015 14:20:17
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
od kdaj pa to popravljajo?? Sam sem še pred cca 14 dnevi dobil za to napako nov telefon...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 31.03.2015
Prispevkov: 86
Kraj: Lovrenc na Pohorju
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1318   Objavljeno 31.03.2015 15:38:31
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Huh kam ga pa naj nesem jaz ce sem iz mb telefon je pa bil kupljen v redni prodaji v Ljubljani v trgovini BISTRA shop?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27197
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1319   Objavljeno 31.03.2015 16:18:56
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
safran10 je napisal/a:
Huh kam ga pa naj nesem jaz ce sem iz mb telefon je pa bil kupljen v redni prodaji v Ljubljani v trgovini BISTRA shop?


Preveri na garancijskem listu, kateri je servis za tvoj telefon... Ker ni nujno, da je prodan uradno in da je servis EPL ali Pro Servis...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 31.03.2015
Prispevkov: 86
Kraj: Lovrenc na Pohorju
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1320   Objavljeno 31.03.2015 17:17:17
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam pa samo račun, garancije pa ne najdem več :S tak da je to problem a ne :S
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 150, 151, 152  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani