Jabuk
installer
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 11.04.2008
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 11.04.2008 17:38:41
installer
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo
Sem novopečeni lastnik Iphona (in seveda tega foruma - lep pozdrav). Ko sem ga dobil mi seveda ni bilo nič jasno kako in kaj. Po pol ure se mi je stvar odprla. Nekaj mi pa vseeno ostaja neznanka. Vsi namreč govorite o nekem Installerju. Kje jaz to ikono dobim ? Na original zaslonu jo namreč ni. So vse ostale (SMS, Camera, Vreme, Ura....) samo installerja ne !! Kako ga prikličem ? Gre se pa za verzijo 1.4
Med možnostmi sem zasledil da ga je skril Customizer - pa tudi tega ne dobim

Prosim za pomoč
Dejan
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.03.2008
Prispevkov: 570
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 11.04.2008 17:50:32
Re: installer
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ddean je napisal/a:
Zdravo
Sem novopečeni lastnik Iphona (in seveda tega foruma - lep pozdrav). Ko sem ga dobil mi seveda ni bilo nič jasno kako in kaj. Po pol ure se mi je stvar odprla. Nekaj mi pa vseeno ostaja neznanka. Vsi namreč govorite o nekem Installerju. Kje jaz to ikono dobim ? Na original zaslonu jo namreč ni. So vse ostale (SMS, Camera, Vreme, Ura....) samo installerja ne !! Kako ga prikličem ? Gre se pa za verzijo 1.4
Med možnostmi sem zasledil da ga je skril Customizer - pa tudi tega ne dobim

Prosim za pomoč
Dejan
amm... točno js ne vem samo če bi bil js na tvojem mestu bi ga restorou (v itunes daš restore potem pa z ziphone odkleneš iphone) potem pa bi videl če je installer gor kajti meni se zdi da se to dobi z verzijo skupaj
to je moj nasvet...
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 11.04.2008
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 13.04.2008 18:28:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kako je potem z Backupom ? Prešzudiral sem vse pa nimam nikjer možnosti backupa
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani