Jabuk
Katere "Office" applikacije na iPadu?
Katero aplikacijo za delo z MS dokumenti uporabljate na iPadu?
iWorks za iPad
50%
 50%  [ 12 ]
Quick Office Connect
12%
 12%  [ 3 ]
Documents Free
0%
 0%  [ 0 ]
Documents To Go
16%
 16%  [ 4 ]
Office2 HD
4%
 4%  [ 1 ]
Drugo
16%
 16%  [ 4 ]
Skupaj glasov : 24
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 12.02.2011 11:39:10
Katere "Office" applikacije na iPadu?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

Katere aplikacije za delo z dokumenti uporabljate na iPadu?
Imam že Numbers, a me je pretvorba iz Excala malce razočarala ... Torej, kaj priporočate in za anketo, kaj uporabljate vi (pazi: gre za iPad)?

Ja, želel pa bi, da ima čim več možnosti glede "deljenja" in shranjevanja dokumentov (Dropbox, MobileMe, mogoče Live, ...) in da lahko tudi osnovno editiraš PowerPoint.

Nekako me vleče ta Quick Office Connect ... ima dobre ocene v App trgovini... Documents To Go so pa raztrgali z ocenami...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2008
Prispevkov: 726
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 12.02.2011 22:30:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
IWork in OfficeHD. Včasih enega, včasih drugega, odvisno od tega, kaj delam.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.10.2009
Prispevkov: 211
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 12.02.2011 22:40:42
Re: Katere "Office" applikacije na iPadu?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel je napisal/a:

Nekako me vleče ta Quick Office Connect ... ima dobre ocene v App trgovini... Documents To Go so pa raztrgali z ocenami...


Mene pa zanima, koliko dejansko iPad uporabljate za urejanje dokumentov? Jaz sem zaenkrat videl uporabno vrednost le v branju.

Programi, kot je recimo Quick Office Connect, se mi zdijo prevec omejeni. Sem pogledal njihov stran in npr. ta zadnja verzija se hvalijo, da imajo podporo za Power Point 2007, ampak je read-only! Hmm. Torej lahko editiram le PPT 2003 v letu 2011. Se posebej, ce delas v timu z ostalimi, je taka omejitev nesprejemljiva, ker ne mores vseh okoli sebe siliti k uproabi starejsih formatov.

Kot drugo me pa precej skrbi kompatibilnost. Kaj vse se dejansko lahko zalomi in izgubis, ce na iPadu odpres neko datoteko, dodas eno vrstico in posnames. A si preprican, da bos naslednjic na desktop-u imas samo to vrstico zraven, ali pa bos izgubil se par drugih stvari? Kaksen layout se spremeni, kaksna slika izgine, kaksna formula v excelu vec ne deluje...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani