Jabuk
Kje kupiti adapter za WD MyBook?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 19.07.2009 12:55:30
Kje kupiti adapter za WD MyBook?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Crknil mi je adapter za moj 1 TB WD MyBook, pa bi sedaj rabil novega. Sicer je disk še v garanciji, ali predlagate, da se naj obrnem na spletno trgovino, kjer sem ga kupil, ali se da kje kupiti le adapter zanj?

LP
-J
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.10.2007
Prispevkov: 368
Kraj: Modrej
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 19.07.2009 13:18:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če je v garanciji, se obrni na prodajalca.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.05.2009
Prispevkov: 787
Kraj: Shitopia
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 19.07.2009 14:40:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
adapterji majo ponavadi standardizirane prikljucke. v conradu poglej.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 19.07.2009 14:47:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
v mimovrste.com mislim da bi morali met adapter
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 15.08.2008
Prispevkov: 137
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 19.07.2009 15:00:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni so ga v okviru garancije zamenjali, vendar je trajalo en debel mesec...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 23.07.2009 15:43:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mater jim sajavo. Po dveh emailih in štirih (delovnih) dneh še vedno nobenega odgovora. Ne vem za kaj se grejo, ampak pri solo.si več nikoli nič ne kupim.

LP
-J
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 23.07.2009 15:50:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
St0rMl0rD je napisal/a:
Mater jim sajavo. Po dveh emailih in štirih (delovnih) dneh še vedno nobenega odgovora. Ne vem za kaj se grejo, ampak pri solo.si več nikoli nič ne kupim.

LP
-J


To so pa spletne štacune. Kaj pa pričakuješ od njih? oni ti pri tem bolj malo lahko pomagajo. Lahko jih ga pošlješ po pošti oni pa naprej do uvoznika.

Poleg naprave, ki si jo dobil si dobil še en listek, ki se mu reče garancijski list Wink . Na njem poglej, kdo zadevo servisira (iz glave ti jih lahko povem nekaj: Avtera, Elkotex, Izid, morda tudi Acord-92
In na enega izmed teh se obrni.

Seveda, ti mora solo zadevo tudi urediti v garancijskem roku, vendar jim ga dostavi, oni pa bodo naprej na servis dal, in ko ga bodo oni dobil iz servisa, se bo še ene 14 dni valjal pri njih predno te bodo obvestil in kot je že nekdo omenil....bo trajal natanko tolk kot je to predpisano v zakonu....na žalost je to 45 dni.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 23.07.2009 16:19:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
St0rMl0rD je napisal/a:
Mater jim sajavo. Po dveh emailih in štirih (delovnih) dneh še vedno nobenega odgovora. Ne vem za kaj se grejo, ampak pri solo.si več nikoli nič ne kupim.

LP
-J


To so pa spletne štacune. Kaj pa pričakuješ od njih? oni ti pri tem bolj malo lahko pomagajo. Lahko jih ga pošlješ po pošti oni pa naprej do uvoznika.

Poleg naprave, ki si jo dobil si dobil še en listek, ki se mu reče garancijski list Wink . Na njem poglej, kdo zadevo servisira (iz glave ti jih lahko povem nekaj: Avtera, Elkotex, Izid, morda tudi Acord-92
In na enega izmed teh se obrni.

Seveda, ti mora solo zadevo tudi urediti v garancijskem roku, vendar jim ga dostavi, oni pa bodo naprej na servis dal, in ko ga bodo oni dobil iz servisa, se bo še ene 14 dni valjal pri njih predno te bodo obvestil in kot je že nekdo omenil....bo trajal natanko tolk kot je to predpisano v zakonu....na žalost je to 45 dni.


Vse to že vem, samo me jezi da niso zmožni na en email v štirih dneh odpisati, glede na to, da pri njih posluje vse preko interneta.

LP
-J
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.11.2007
Prispevkov: 118
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 23.07.2009 16:22:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
St0rMl0rD je napisal/a:
Mater jim sajavo. Po dveh emailih in štirih (delovnih) dneh še vedno nobenega odgovora. Ne vem za kaj se grejo, ampak pri solo.si več nikoli nič ne kupim.


http://slo-tech.com/forum/t291936/0

Govori se, da za njimi stoji ista ekipa kot email.si - z njimi so samo dobre izkušnje.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.07.2008
Prispevkov: 383
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 23.07.2009 16:35:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Citiram:
Na njem poglej, kdo zadevo servisira (iz glave ti jih lahko povem nekaj: Avtera, Elkotex, Izid, morda tudi Acord-92
In na enega izmed teh se obrni.

Kolikor vem uvažajo stvari iz Avstrije in zaradi tega ponavadi ni slovenske garancije.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.11.2007
Prispevkov: 118
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 23.07.2009 17:00:51
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
St0rMl0rD je napisal/a:
Vse to že vem, samo me jezi da niso zmožni na en email v štirih dneh odpisati, glede na to, da pri njih posluje vse preko interneta.


Baje ne odpisujejo na maile. Najboljši način je, da greš osebno tja in malo zatežiš z inšpekcijo, če ne bodo želeli takoj odpravit težave.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 23.07.2009 17:29:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mojca je napisal/a:
St0rMl0rD je napisal/a:
Vse to že vem, samo me jezi da niso zmožni na en email v štirih dneh odpisati, glede na to, da pri njih posluje vse preko interneta.


Baje ne odpisujejo na maile. Najboljši način je, da greš osebno tja in malo zatežiš z inšpekcijo, če ne bodo želeli takoj odpravit težave.


V Ljubljano se pa res zaradi enega adapterja ne mislim vozit. Saj jih bom poklical v kratkem, in ta pogovor ne bo preveč prijeten.

LP
-J
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.12.2008
Prispevkov: 128
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 23.07.2009 18:23:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni sta na obeh WD Mybookih crknila adapterja. Diska delata sicer nonstop 24/7 celo leto. Sem naročil pri Conradu nadomestna in zadeva funkcionira. Nisem vzel univerzalnih adapterjev, temveč namenskega, točno za to napetost in obremenitev. Ko bom doma lahko pogledam specifikacije in ti sporočim, če želiš.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 23.07.2009 21:00:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
DrWho13 je napisal/a:
Meni sta na obeh WD Mybookih crknila adapterja. Diska delata sicer nonstop 24/7 celo leto. Sem naročil pri Conradu nadomestna in zadeva funkcionira. Nisem vzel univerzalnih adapterjev, temveč namenskega, točno za to napetost in obremenitev. Ko bom doma lahko pogledam specifikacije in ti sporočim, če želiš.


Prosim.

LP
-J
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.06.2009
Prispevkov: 358
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 24.07.2009 11:37:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
s solo.si imam le dobre izkušnje (crknilo mi sicer res ni še nič). Na mejle res ne odgovarjajo ravno redno, pomaga pa če pokličeš. Pa še 080 številko imajo.

Se mi zdi, da včasih kar pozabljamo na osebni kontakt v časih emailov.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 24.07.2009 14:17:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem klical, so rekli, da se WD MyBook adapterji kar pogosto kvarijo, in da pride v kratkem oz. bi že mogla priti pošiljka, in me bodo kontaktirali, ko pride in mi pošljejo novega, lahko pa jim tudi pošljem celoten disk in mi zamenjajo za novega. Bomo vidli.

LP
-J
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani