Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Naslednja
Zaščita zaslona oz. zaščitne folije (katere so dobre)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.06.2009
Prispevkov: 254
Kraj: Žirovnica
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 04.07.2009 17:46:50
Zaščita zaslona oz. zaščitne folije (katere so dobre)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me katero zaščito priporočate za zaslon in se jo lahko dobi v Sloveniji. Imate s kakšnimi tudi slabe izkušnje? Sedaj imam nameščeno eno, ki sem jo dobil zraven silikonskega ovitka in recimo da je spodobna. Nekaj praskic se že pozna vendar nič resnega. Je pa dokaj zoprno opravilo samo nameščanje, saj se pod vsakim zrnom prahu naredi balonček in nekatere se enostavno ne da odpraviti. Kakšen namig glede tega? Torej če ima kdo kakšna priporočila za trpežno in neopazno zaščitno folijo ga prosim naj malo informira. Najlepša hvala
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 04.07.2009 17:55:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najboljša, kar se jo po mojem mnenju da dobit, je InvisibleShield. Sem imel na 2G za zaslon, na 3G full body in 3GS zdaj spet fullbody in sem zelo zadovoljen.

Sem pa kupil tukaj http://www.digital-life.si.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.06.2008
Prispevkov: 277
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 04.07.2009 18:00:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kako je pa kaj z limanjem tega? So kakšne težave itd?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 04.07.2009 18:02:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ArmanI je napisal/a:
Kako je pa kaj z limanjem tega? So kakšne težave itd?

http://www.youtube.com/watch?v=WMHw0ULnrMU

Zadnja stran je sicer malo problematična in je treba pazit in lepo limat, ampak enkrat, ko je lepo nalimano je zlo lepo in neopazno.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.03.2008
Prispevkov: 570
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 04.07.2009 18:21:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sem malo razmišljal da bi sedaj ko bom kupil 3gs naštimal gor invisible shield.. zdej po tem videu pa sm dojeu da sm preveč štorast da bi tole lepo gor spravu Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 04.07.2009 18:28:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa daj enmu, ki ni štorast pa bo. Ker se ga zlo splača met, še posebej na zadnji strani, ki je zelo občutljiva. Sprednjo stran je otročje lahko namestit z malo pazljivosti Very Happy
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.09.2008
Prispevkov: 189
Kraj: M.Rakitovec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 04.07.2009 19:05:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alenbec je napisal/a:
Pa daj enmu, ki ni štorast pa bo. Ker se ga zlo splača met, še posebej na zadnji strani, ki je zelo občutljiva. Sprednjo stran je otročje lahko namestit z malo pazljivosti Very Happy


prinesi mi to ,pa ti jaz gor spravim!!!
Jaz sem to že kar na nekaj iPhonov namestil.
Samo mora res biti invisible shield,ne kaka kopija ki tudi obstajajo
in imam slabe izkušnje z njimi.
lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.03.2008
Prispevkov: 570
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 04.07.2009 20:23:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iz kje pa si... sicer bom iphona kupil šele konec meseca, samo da vem da lahko nate računam Very Happy
za kškn pirček, no js bom še sok...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.06.2008
Prispevkov: 277
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 05.07.2009 20:40:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kdo mi nalima Invisible SHIELD gor Smile men se bl roka trese Smile he he
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1636
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 05.07.2009 21:13:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jst sm za zaslon invisibleshield nalimu lepo gor, za zadnji del mi je pa zmanjkalo potrpljenja! Very Happy
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.06.2009
Prispevkov: 122
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 06.07.2009 08:39:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
najboljše za zaščito zaslona je PowerSupport Crystal Film, ker deluje na principu statike in ga je res lahko namestit (lahko ga večkrat). IS in podobni imajo preveč 'tacky' občutek, pri crystal film se ga pa sploh ne čuti/vidi da je gor.

Za zadnjo stran imam pa BSE (bestskinever), ki ima najbolši izrez nalepke, ki je v enem kosu + robovi skupaj z okvirjem so zaščiteni.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.09.2008
Prispevkov: 253
Kraj: MS
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 07.07.2009 07:24:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
umax je napisal/a:
najboljše za zaščito zaslona je PowerSupport Crystal Film, ker deluje na principu statike in ga je res lahko namestit (lahko ga večkrat). IS in podobni imajo preveč 'tacky' občutek, pri crystal film se ga pa sploh ne čuti/vidi da je gor.

Za zadnjo stran imam pa BSE (bestskinever), ki ima najbolši izrez nalepke, ki je v enem kosu + robovi skupaj z okvirjem so zaščiteni.


... in to si dobil kje? ... oz. kupil...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.06.2009
Prispevkov: 986
Kraj: Skyfall
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 07.07.2009 08:56:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj se mi bolj splača kupit to ali to
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.12.2008
Prispevkov: 298
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 07.07.2009 09:12:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest mam isto Invisible Shield... Kupil preko neta...
Fora je v tem, da je fino da ko namestiš pustiti telefon par ur na miru...
Sam se jo nameščal zvečer (full body) in jo pustil do naslenjega dne da se fino "usede".
Prva stran gre brez problemov, zadnja je pa nekoliko bolj tricky, samo ni neke znanosti... pa naslednji dan veliko bolje izpade kot takoj ko nalepiš...
Zaenkrat sem zelo zadovoljen. Grip je boljši, pa manj je treba pazit da kej ne opraskaš, tako da zaenkrat samo priporočam.
Pa še garancijo imaš doživljensko... tako da... ko se ti uniči, če se ti, ti pošljejo novo...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.06.2009
Prispevkov: 122
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 07.07.2009 09:20:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mitcho je napisal/a:
umax je napisal/a:
najboljše za zaščito zaslona je PowerSupport Crystal Film, ker deluje na principu statike in ga je res lahko namestit (lahko ga večkrat). IS in podobni imajo preveč 'tacky' občutek, pri crystal film se ga pa sploh ne čuti/vidi da je gor.

Za zadnjo stran imam pa BSE (bestskinever), ki ima najbolši izrez nalepke, ki je v enem kosu + robovi skupaj z okvirjem so zaščiteni.


... in to si dobil kje? ... oz. kupil...


crystal film sem kupil po ebayu (6kom za 20$), BSE pa kar preko njihove strani, ker če naročiš 3kom je zastonjska poštnina..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.06.2009
Prispevkov: 986
Kraj: Skyfall
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 07.07.2009 09:48:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
vvega je napisal/a:
Jest mam isto Invisible Shield... Kupil preko neta...
Fora je v tem, da je fino da ko namestiš pustiti telefon par ur na miru...
Sam se jo nameščal zvečer (full body) in jo pustil do naslenjega dne da se fino "usede".
Prva stran gre brez problemov, zadnja je pa nekoliko bolj tricky, samo ni neke znanosti... pa naslednji dan veliko bolje izpade kot takoj ko nalepiš...
Zaenkrat sem zelo zadovoljen. Grip je boljši, pa manj je treba pazit da kej ne opraskaš, tako da zaenkrat samo priporočam.
Pa še garancijo imaš doživljensko... tako da... ko se ti uniči, če se ti, ti pošljejo novo...


ka pa una gumica jz bi najraj oboje zato da ko dam iphone vn iz unga etuija da je še zmeri zaščiten in se ne spraska - vn ga bi daju zato ker mi je všeč naravna podoba iphona, gumi etui bi mel pa za vžep, torbo,... vglavnem ko ga nebi uporablav da se mi nebi okrušu oz. da je odporen proti udarcem.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.09.2008
Prispevkov: 1126
Kraj: Ruše
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 07.07.2009 10:03:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz uporabljam te folije:
http://cgi.ebay.co.uk/6-PACK-CLEAR-FILM-LCD-SCREEN-PROTECTOR-FOR-IPHONE-3G_W0QQitemZ200349265628QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches?hash=item2ea5bf2edc&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1690|240%3A1308|301%3A0|293%3A1|294%3A50

Lahko jo že v prvih minutah spraskaš.... ampak zaslon pa je zavarovan, če ne drugega. Več pa ne dam za folije, ker niso tolko vredne. tudi tiste na statiko se hitro zamastijo in postanjo neprozorne, pa še če jo kje stisneš, da ni več ravna, se tam nebo več prijela zaslona in bo grdo in izstopajoče zgledlo...

Poleg pa seveda silikonski ovitek. Poročam o tem ovitku, ko ga dobim:

http://cgi.ebay.co.uk/MORE-THING-ULTRA-SLIM-SILICONE-IPHONE-3G-3GS-CASE-BLACK_W0QQitemZ180377565626QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches?hash=item29ff5739ba&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1683|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.06.2009
Prispevkov: 122
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 07.07.2009 11:53:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
badguy999 je napisal/a:
tudi tiste na statiko se hitro zamastijo in postanjo neprozorne, pa še če jo kje stisneš, da ni več ravna, se tam nebo več prijela zaslona in bo grdo in izstopajoče zgledlo...


Potem očitno še nisi probal Powersupport-a, ker nič od neštetega ne drži za crystal film. Tudi če mal pobrowsaš po macrumors ali katermkoli drugem mac forumu boš videl da je to ultimativna zaščita za zaslon (crystal film ali anit-glare varianta)

še en link primerjav zaščitnih folij;
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=525644

btw, ali vam IS zaščiti tudi kromiran okvir ali samo zadnjo stran?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.06.2009
Prispevkov: 254
Kraj: Žirovnica
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 07.07.2009 17:52:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zadnjič sem naročil tole:
http://www.protectech.si/index.php/zascitna-folija-za-mobilni-telefon-zaslon.html
Danes namontiram, probam s prsti, kakšen je občutek...Zares dober, malo trenja. Nato pa z grozo ugotovim, da ko je na zaslonu kaj svetlega (recimo safari, notes, koledar...) se vidi vse pikčasto mavrično. To je najbrž zaradi tega anti glare filma...Jao če bi to vedel, je ne bi naročil Neutral
Nimam pa kreditne kartice za naročila iz tujine da bi vzel PowerSupport Crystal Film. Lahko to kdo iz gorenjskega konca zrihta to mogoče? Če ne bom pa vzel invisible shield...

Edit:
včeraj sem dobil invisible shield in ko sem se spravil montirati tole čudo, sem pri nameščanju sprednjega dela za zaslon s priloženo kartico za brisanje mehurčkov skozi naredil luknjo...toliko o "neuničljivosti" tega sranja. Nato sem namestil še zadnji del (po kakšni uri) in trenutno izgleda kot bi čez peljal traktor..bomo videli če se bo čez nekaj časa kaj uneslo, če ne ga bom pa odlepil dol. Drugače je pa iz nekega meni osebno bedastega materiala, ki daje občutek želejaste gume, na zaslonu pa daje preveč trenja in občutka lepljivosti. Skratka nimam sreče s temi protectorji...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.06.2008
Prispevkov: 277
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 19.07.2009 18:46:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ravnokar namestil na zadnjo stran invisible shield,... sicer je še kar nekaj mehurčkov ampak upam da izgine,... kdo iz izkušenj ve kok časa to rab da zgine? oz se poravna?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani