Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
cenitev MBP - early 2008
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 09.09.2007
Prispevkov: 1175
Kraj: Šempas (čez teden Ljubljana)
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 04.07.2009 11:01:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Eh ja, Steve Jobs pač ne mara gumbov. Možno da ko je bil majhen mu niso pustili nositi oblek z zadrgo (npr. kavbojk Wink ) ter mu vsiljevali take z gumbi in zato zdaj skensla gumbe s povsod, kjer ni to nujno potrebno. Very Happy

Sploh pa ima zdaj nova jetra in je bolj grozen kot kdajkoli prej. Smile

via FSJ: "Steve had two livers installed, one as fail-over. Calls it "RAID-1" configuration." Very HappyVery Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.09.2006
Prispevkov: 748
Kraj: Vulcan
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 04.07.2009 11:18:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gizmo je napisal/a:

niti enga prekletga filma ne morm pogledat ne da bi skoz svojo faco mogu gledat notr (sej ne rečem, ampak tud moja faca ni tok lepa da bi jo 2 uri u šipi gledov)! Confused


Laughing

jaz se pa sploh nebi branila novega 13" MBP, ampak bo moral prej moj MB nepopravljivo crknit (pa še 2 leti garancije ima) Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 244
Kraj: Kranj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 04.07.2009 13:06:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mam tud jest podoben problem, ker bi tud jest rad vidu da mi MB crkne, k mam še 2,5 let garancije, sam je en problem ... glede na to da je apple ga bom mogu še dolg cajta gledat, ker mi itak nebo hotu crknt Razz
Sicer pa jest se s tem tolažm, vsak apple je bolj od konkurence, tako da sm s svojo 13 MB čist zadovoljen. Res je da nima vhoda za kartice, pa osvetljave tipk, pa da ma slabši procesor, pa manj placa ... pa koga hecam ... A KDO NABAV MOJGA MBja, da grem po MBP Smile
lol
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.03.2008
Prispevkov: 1564
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 04.07.2009 13:36:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hehe. Jaz bi tud šel takoj po novega MBP 15,4" in to predvsem zaradi anatomije baterije! Na izgled novih sem se pa tudi že navadil čeprav mi je moj MBP early 2008 še vedno ena a po izgledu in zmogljivosti. Če bi našel nekoga, ki bi mi dal 1400 eur za MBP Penryn 2,5 GHz, gf 8600m gt 512 ram, 4gb (crucial) ram ter 250gb hd bi ga verjetno prodal in šel po novi model ampak ker je to skoraj mission imposible bom ostal na njem in čakal, če se bo kaj pokvarilo ali ne. Pa še apple care imam tako, da bo že Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2392
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 04.07.2009 14:19:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lordjimy je napisal/a:
hehe. Jaz bi tud šel takoj po novega MBP 15,4" in to predvsem zaradi anatomije baterije! Na izgled novih sem se pa tudi že navadil čeprav mi je moj MBP early 2008 še vedno ena a po izgledu in zmogljivosti. Če bi našel nekoga, ki bi mi dal 1400 eur za MBP Penryn 2,5 GHz, gf 8600m gt 512 ram, 4gb (crucial) ram ter 250gb hd bi ga verjetno prodal in šel po novi model ampak ker je to skoraj mission imposible bom ostal na njem in čakal, če se bo kaj pokvarilo ali ne. Pa še apple care imam tako, da bo že Smile


Hehe, identičen MBP imaš, kot jaz. Pa tudi jaz imam AppleCare Very Happy (aja, pa moj MBP ni matte...)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.06.2009
Prispevkov: 211
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 04.07.2009 16:58:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lordjimy,

Sem mel doma na probi Mbpro early 2008 matte, pa sem opazil, da ekran ni čisto enako osvetljen.Pri gledanju filmov ali slik to ni tako opazno, ko pa je cela stran bele barve pa je. Za primerjavo sem mel mojega Macablack, pa je bela povsod bela. Če malo bolj podrobno razložim, od polovice navzgor ni bila npr. prazna firefox stran enako osvetljena, poleg tega je bila bela na spodnji tretjini ekrana bolj rumenkaste barve. Slučajno sem našel na forumu debato o tem, menda so bili nekateri vgrajeni displeji z to napako. Pri nekaterij je bilo to bolj očitno, pri nekaterih pa manj. Najmanj je to menda opazno pri displejih LG Phillips, Chimei in Au Optronica pa bolj. Drugi najboljši je menda Samsung. Preizkusil sem tudi preko dvajset različnih barvnih profilov, pa ni bilo nič bolje.
Kako je kaj z tvojim? Question
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.03.2008
Prispevkov: 1564
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 04.07.2009 18:03:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
real001 je napisal/a:
lordjimy je napisal/a:
hehe. Jaz bi tud šel takoj po novega MBP 15,4" in to predvsem zaradi anatomije baterije! Na izgled novih sem se pa tudi že navadil čeprav mi je moj MBP early 2008 še vedno ena a po izgledu in zmogljivosti. Če bi našel nekoga, ki bi mi dal 1400 eur za MBP Penryn 2,5 GHz, gf 8600m gt 512 ram, 4gb (crucial) ram ter 250gb hd bi ga verjetno prodal in šel po novi model ampak ker je to skoraj mission imposible bom ostal na njem in čakal, če se bo kaj pokvarilo ali ne. Pa še apple care imam tako, da bo že Smile


Hehe, identičen MBP imaš, kot jaz. Pa tudi jaz imam AppleCare Very Happy (aja, pa moj MBP ni matte...)


Very Happy Saj moj tudi ni matte. Pa jaz imam angleško tipkovnico, ker nisem hotel met nemške.

@gligo01: sam nisem opazil, da ne bi bile barve enake po celem zaslonu pa nisem nikoli uporabil drugega profila kot originalnega. Zdaj na pamet pa žal ne vem kateri zaslon je.

Sem preveril kateri zaslon je v mojem in je model 9C81.


Nazadnje urejal/a lordjimy Ned 05. Jul 2009 08:05; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2392
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 05.07.2009 07:36:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lordjimy je napisal/a:
real001 je napisal/a:
lordjimy je napisal/a:
hehe. Jaz bi tud šel takoj po novega MBP 15,4" in to predvsem zaradi anatomije baterije! Na izgled novih sem se pa tudi že navadil čeprav mi je moj MBP early 2008 še vedno ena a po izgledu in zmogljivosti. Če bi našel nekoga, ki bi mi dal 1400 eur za MBP Penryn 2,5 GHz, gf 8600m gt 512 ram, 4gb (crucial) ram ter 250gb hd bi ga verjetno prodal in šel po novi model ampak ker je to skoraj mission imposible bom ostal na njem in čakal, če se bo kaj pokvarilo ali ne. Pa še apple care imam tako, da bo že Smile


Hehe, identičen MBP imaš, kot jaz. Pa tudi jaz imam AppleCare Very Happy (aja, pa moj MBP ni matte...)


Very Happy Saj moj tudi ni matte. Pa jaz imam angleško tipkovnico, ker nisem hotel met nemške.


Ja, jaz tudi (amerisko tipkovnico, sicer). Very Happy
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani