Jabuk
Apple ali Compaq
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 3
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 23.05.2004 15:06:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me prednosti Applovga Powerbooka 17" proti Compaq zd7000? Predpostavimo da imata enako konfiguracijo.

P.S. To je pomoč pri nakupu.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 80
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 24.05.2004 12:25:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
po moje je predvsem ta, da boš res hudo kul zgledu, ko boš powerbooka položu na mizo, ga odprl in se bo zadi zasvetla jabka.. če se sučeš v kakšni bolj tehnično osveščeni družbi se zna drastično izboljšat tudi tvoje spolno življenje. Wink


če bo pa kolega postavu zraven PCja za tretino cene powerbooka in bo hotel preveriti zmogljivost.. pol se pa čim bolj elegantno pobriši..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 24.05.2004 18:18:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na HPjevi strani sem si pogledal tega zd7000 in sestavil približno podobno konfiguracijo kot PB 17". Res je, da je bil HP približno 800$ cenejši. Vendar se razlika precej pozna, če nameravaš svoj prenosnik prenašati. PowerBook tehta 3,1kg, medtem ko HP 4,2kg kar se bo precej poznalo, če ga boš prenašal. Na HPjevi strani nisem zasledil podatkov o merah vendar je sodeč po slikah PB precej tanjši in lažji za nošnjo. Zame pa je največja razlika pri operacijskem sistemu. OS X je bil zame razlog, da sem kupil Maca in nikoli mi ni bilo žal. Zakaj je OS X po mojem mnenju toliko boljši od Windowsov si lahko prebereš po forumu ali med <a href="http://www.jabuk.net/index.php?main=clanki" &rt;članki</a&rt;.

_________________
http://www.bitenc.si/
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani