Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Tržnica z Iphoni
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #61   Objavljeno 14.06.2009 15:01:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
DzaroG je napisal/a:
Slab izgovor... iPhone rubrika se je veliko kasneje ustanovila ko sem jaz že bil na tem forumu in mnogo let kasneje kot sem jaz začel uporabljat Apple izdelke... in to ne ma veze da jaz zato ker nimam iPhona smel sodelovati v tej debati.. Plus tega bom kamlu postal uporabnik iPhona ki bo že moj peti izdelek(različne zvrsti) Appla pa vsaj še dva nameravam kupiti v prihodnosti.


Mislim da se ne zastopiva. Vse kar sem hotel povedati s tem je, da veliko premalo cenite iPhone v primerjavi z ostalimi telefoni. In če se vam iPhoni ne zdijo vredni svojega denarja (tudi rabljeni), potem ne vidim zakaj "nergate" na tem forumu in upate, da vam bo neki naivnež dal za 100€ ceneje rabljen iPhone z argumentom da ga itak po 19. ne bo mogel prodat, ker itak prihaja nov na tržišče. Če si ga ne moreš privoščiti oz ti je škoda dat toliko denarja, kot se oglašujejo rabljeni (cca 400€), potem ali si omisli prvo generacijo iPhona, ali pa kupi kako škripajočo Nokio N serije.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.03.2008
Prispevkov: 1463
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #62   Objavljeno 14.06.2009 15:59:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ti kar nekaj po svoje govoriš...

Jaz si ga bom kupil pravim le da stari modeli niso toliko vredni...

Verjemi da si ga lahko privoščim vendar ni fora v tem kaj si lahko jaz privoščim fora je v tem da moraš vedeti v kaj vlagaš denar...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 383
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #63   Objavljeno 14.06.2009 16:08:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alenbec in DazoG, dajta že nehat s temi, fora gor ali dol, pustimo vajino temo ob strani in se skušajmo držati teme. Glede na to, da ima tema že štiri strani in če se ne motim smo prodali v tej temi samo 2-3 kom. Iphonov od 2g do 3g, sem kar zaskrbljen Sad
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #64   Objavljeno 14.06.2009 16:19:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem svojega prodal... en dan po oddaji oglasa...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 383
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #65   Objavljeno 14.06.2009 16:22:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Jaz sem svojega prodal... en dan po oddaji oglasa...


to je bilo tudi hitro. Ali je bila prvotna prodajna cena nespremenjena in kako shajaš brez Iphona Cool
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #66   Objavljeno 14.06.2009 16:29:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
icy je napisal/a:
Jest je napisal/a:
Jaz sem svojega prodal... en dan po oddaji oglasa...


to je bilo tudi hitro. Ali je bila prvotna prodajna cena nespremenjena in kako shajaš brez Iphona Cool


Cena, po kateri sem prodal je bila nizja (400)... nisem pa potem dal zraven dock-a in zascitnega ohisja... Smile ... Kako shajam? Tezko... Smile ... z enim malim Samsung "sranjem" Smile ...



Ce bo treba predolog cakati, bom nabavil kaksnega iPhone prve generacije Smile ...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 383
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #67   Objavljeno 14.06.2009 16:55:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
icy je napisal/a:
Jest je napisal/a:
Jaz sem svojega prodal... en dan po oddaji oglasa...


to je bilo tudi hitro. Ali je bila prvotna prodajna cena nespremenjena in kako shajaš brez Iphona Cool


Cena, po kateri sem prodal je bila nizja (400)... nisem pa potem dal zraven dock-a in zascitnega ohisja... Smile ... Kako shajam? Tezko... Smile ... z enim malim Samsung "sranjem" Smile ...



Ce bo treba predolog cakati, bom nabavil kaksnega iPhone prve generacije Smile ...


kakšn Samsung sranje, to je luksus,, moj sekundarni telefon je Samsung sgh600 Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #68   Objavljeno 14.06.2009 16:57:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj imam se Nokie E71 (notri Mobitelova SIM) pa enega Qteka, pa se enega Samsunga, ki je zal zaklenjen... pa SE m600i, pa eno Motorolo... Smile

Se najbolj uporaben je ravno ta Samsung, ker ni zaklenjen in ker ima Bluetooth (avtoinstalacija) ...
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 22.06.2008
Prispevkov: 13
Kraj: šoštanj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #69   Objavljeno 14.06.2009 17:34:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem svojga iPhona tud prodal takoj ko,sem zvedel za prihod novega.
Naslednji dan kupim LG Areno za ta čas do 19. Pobi drug dan sem jim ga nesel nazaj na Mobitel,katastrofa od telefona(550€ redna cena), napak in težav ne bom našteval, ampak jim fali še najmanj enih pet generacij telefonov , da bodo na ravni iPhona izpred dveh let Laughing.Še en teden al pa dva ,pa bo spet ok.Sreča da mam v bajti še enga iPhona (ženinga) , da se lahk saj mal tolažim. Laughing
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.03.2008
Prispevkov: 1463
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #70   Objavljeno 14.06.2009 17:48:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na da se boste malo nasmejali...

http://jonas.blog.siol.net/2009/06/14/kje-je-telefon/
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1818
Kraj: MS
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #71   Objavljeno 14.06.2009 20:28:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
DzaroG je napisal/a:
Na da se boste malo nasmejali...

http://jonas.blog.siol.net/2009/06/14/kje-je-telefon/

No če pa gre jonas v petek zjutraj, pejmo še mi, zagotovo se je pozanimal kako, saj nekako dvomim da bi on šel praznih rok nazaj, se kje srečamo Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1818
Kraj: MS
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #72   Objavljeno 14.06.2009 20:34:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Feren je napisal/a:
DzaroG je napisal/a:
Na da se boste malo nasmejali...

http://jonas.blog.siol.net/2009/06/14/kje-je-telefon/

No če pa gre jonas v petek zjutraj, pejmo še mi, zagotovo se je pozanimal kako, saj nekako dvomim da bi on šel praznih rok nazaj, se kje srečamo Very Happy

Kaj praviš Jest, pelješ? Smile

_________________
 MBP13 M1, 16GB, 1TB, macOS BigSur /27" iMac 3.4GHz i7, 16GB, 2TB SATA+256GB SSD, AMD Radeon HD 6970 2GB /Apple TV 3rd Generation /Apple Watch Series 6 GPS 44 mm Space Gray /iPod classic 160GB /iPod nano 16GB /iPad 9 64GB /iPad Air 2 64GB /iPad Air 32GB /iPad 3 32GB /iPad 2 16GB /iPad 16GB /iPhone 12 Pro 512GB /iPhone X 256GB /iPhone 7 128GB /iPhone 6S 128GB /iPhone 6 128GB /iPhone 5S 64GB /iPhone 5 64GB /iPhone 4S 64GB /iPhone 4 32GB /iPhone 3GS 32GB /iPhone 3G 8GB /iPhone
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #73   Objavljeno 14.06.2009 20:37:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A Jonasa? Smile ...

Kot sem ze napisal... jaz peljem, ce mi lahko kdo garantira, da bom dobil tisto, po kar grem (torej, da je ze prej zmenjeno)... in da ne bom cakal v kaksni vrsti par urc na zgocem soncu Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1818
Kraj: MS
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #74   Objavljeno 14.06.2009 20:43:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
A Jonasa? Smile ...

Kot sem ze napisal... jaz peljem, ce mi lahko kdo garantira, da bom dobil tisto, po kar grem (torej, da je ze prej zmenjeno)... in da ne bom cakal v kaksni vrsti par urc na zgocem soncu Smile ...

Nas, forumaše Very Happy
Jonas ve kaj počne in nekako dvomim da bo šel nazaj brez 3Gsov. Poleg tega je zapisal na blogu, da bo baje precejšnja zaloga, torej? Verjetno je on že kako seznanjen, ti ne da misliti Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #75   Objavljeno 14.06.2009 20:49:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Feren je napisal/a:

Nas, forumaše Very Happy
Jonas ve kaj počne in nekako dvomim da bo šel nazaj brez 3Gsov. Poleg tega je zapisal na blogu, da bo baje precejšnja zaloga, torej? Verjetno je on že kako seznanjen, ti ne da misliti Smile


Noja... tudi Jonas ni vsemogocen Smile ... Zaloge bodo verjetno res kar zajente...vendar bo prvi dan tudi naval precejsen... Very Happy ... Bomo videli, ko pricurljajo kaksne nove informacije ... tekom tedna...

Ce se bo dalo kaj rezervirat... ali kaj podobnega...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1818
Kraj: MS
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #76   Objavljeno 14.06.2009 20:55:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Feren je napisal/a:

Nas, forumaše Very Happy
Jonas ve kaj počne in nekako dvomim da bo šel nazaj brez 3Gsov. Poleg tega je zapisal na blogu, da bo baje precejšnja zaloga, torej? Verjetno je on že kako seznanjen, ti ne da misliti Smile


Noja... tudi Jonas ni vsemogocen Smile ... Zaloge bodo verjetno res kar zajente...vendar bo prvi dan tudi naval precejsen... Very Happy ... Bomo videli, ko pricurljajo kaksne nove informacije ... tekom tedna...

Ce se bo dalo kaj rezervirat... ali kaj podobnega...

No, se bo te dni vedelo, upam da res krenemo kar v petek zjutraj, mater sem neučakan Very Happy

_________________
 MBP13 M1, 16GB, 1TB, macOS BigSur /27" iMac 3.4GHz i7, 16GB, 2TB SATA+256GB SSD, AMD Radeon HD 6970 2GB /Apple TV 3rd Generation /Apple Watch Series 6 GPS 44 mm Space Gray /iPod classic 160GB /iPod nano 16GB /iPad 9 64GB /iPad Air 2 64GB /iPad Air 32GB /iPad 3 32GB /iPad 2 16GB /iPad 16GB /iPhone 12 Pro 512GB /iPhone X 256GB /iPhone 7 128GB /iPhone 6S 128GB /iPhone 6 128GB /iPhone 5S 64GB /iPhone 5 64GB /iPhone 4S 64GB /iPhone 4 32GB /iPhone 3GS 32GB /iPhone 3G 8GB /iPhone
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #77   Objavljeno 14.06.2009 21:00:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Feren je napisal/a:
Jest je napisal/a:
Feren je napisal/a:

Nas, forumaše Very Happy
Jonas ve kaj počne in nekako dvomim da bo šel nazaj brez 3Gsov. Poleg tega je zapisal na blogu, da bo baje precejšnja zaloga, torej? Verjetno je on že kako seznanjen, ti ne da misliti Smile


Noja... tudi Jonas ni vsemogocen Smile ... Zaloge bodo verjetno res kar zajente...vendar bo prvi dan tudi naval precejsen... Very Happy ... Bomo videli, ko pricurljajo kaksne nove informacije ... tekom tedna...

Ce se bo dalo kaj rezervirat... ali kaj podobnega...

No, se bo te dni vedelo, upam da res krenemo kar v petek zjutraj, mater sem neučakan Very Happy


Podpis Very Happy
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #78   Objavljeno 14.06.2009 21:11:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Feren je napisal/a:

No, se bo te dni vedelo, upam da res krenemo kar v petek zjutraj, mater sem neučakan Very Happy


Nisi edini Smile ... Ce bi ze sel, bi tako sel verjetno v petek zjutraj/dopoldan ... Samo kot sem ze napisal... ne bi se rad tja peljal samo na izlet... Rolling Eyes
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #79   Objavljeno 14.06.2009 21:21:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Feren je napisal/a:

No, se bo te dni vedelo, upam da res krenemo kar v petek zjutraj, mater sem neučakan Very Happy


Nisi edini Smile ... Ce bi ze sel, bi tako sel verjetno v petek zjutraj/dopoldan ... Samo kot sem ze napisal... ne bi se rad tja peljal samo na izlet... Rolling Eyes


Js mam mal dvomov, da bodo Italijani že imeli zadeve prvi dan...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #80   Objavljeno 14.06.2009 21:23:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če je Apple vsem svetu razglasil, da ga bodo imeli, ga MORAJO imeti Wink Takega kiksa si ne smejo privoščiti.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani