Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Tržnica z Iphoni
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 14.06.2009 13:03:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dalimili je napisal/a:
"Torej, če imaš denar ti 100-200 ni težko dati za nov Iphone... če pa si bl na tesnem z denarjem, potem je to lahko zeeelo veliko denarja..."

Hotel sem reči: "ti 100-200 evrov več za novega Iphonea ni težko dat"


Ja, ja, smo te razumeli. Seveda nas ti nisi. pri tem, ko navajaš 100, omalovažuješ. To bo premalo. 200 je pravi pribitek za 16 GB. To je pa na ceno rabljenega 400 EUR zelo veliko!

iPhone NI PRIMERLJIV z drugimi telefoni. Zato tudi CENE ne bodo toliko nižje. Nenazadnje pa ga v SLOVENIJI SPLOH NI!


Nazadnje urejal/a MitjaP Ned 14. Jun 2009 13:04; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1636
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 14.06.2009 13:08:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
naj ti neki povem. iphone se ne primerja z drugimi kot kaj ma ta, kaj ma un in spet kaj ima tretji. iPhone se primerja kot CELOTO (imo) !!!
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 22.04.2009
Prispevkov: 17
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 14.06.2009 13:14:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Iphone je primerjliv z drugimi telefoni, posebnega ga naredi apple s svojimi reklamami kot so to, da je copy paste revolucija med telefoni...
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 22.04.2009
Prispevkov: 17
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 14.06.2009 13:16:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Poznam pa tudi osebo ki dela v simobilu in je rekla da sicer do konca leta bodo sigurno sklenili pogodbo z apple vendar pravi da tisti, ki so testirali iphone pravijo da ni nič posebnega in da ne bodo delali nevem kaj iz tega ko ga bodo dobili...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #45   Objavljeno 14.06.2009 13:19:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če ti temu praviš tehten argument se pošteno motiš. Kratkoročno gledqno že mogoče ceneje skozi prideš, dolgoročno pa nikakor. V skoraj večini primerov se splača telefon kupit v prosti prodaji, tako ga (če se ga naveličaš) lahko prodaš po enem letu naprej in kupiš drugega brez podaljševanja aneksa.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10435
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #46   Objavljeno 14.06.2009 13:28:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja ok.. vsi smo te razumeli. iPhone ti ni všeč... še dobro, da imaš na razpolago neomejeno drugih telefonov. Ampak to, da tebi ni všeč, še zdaleč ne pomeni, da so vsi, ki si ga lastijo ovce. To je tako, kot da bi jaz rekel, da so vsi, ki uporabljajo symbian wannabe geek-i (ker se mi symbian pač ne dopade). Imam iPhone, ker je glede na moje potrebe trenutno pač najboljši... noben (bom še enkrat ponovil, noben!!) telefon ni primerljiv za brskanje po spletu.. imam tudi HTC-ja (neprimerljiv)... imel sem Nokio N80 (nreprimerljiv)... E90 (neprimerljiv)... P900 (neprimerljiv)... itd itd.. Pač ima vsak svoje potrebe in tako je tudi prav. Nekomu, ki brez BT OBEX podpore ne preživi, si pač ne bo kupil iphone-a... nekdo, ki ne more brez blackberry-ja, si bo pač kupil BB-ja... nekdo, ki mu je važno zlato ohišje, si bo pač kupil nek zlat telefon... nekdo, ki se rad postavlja pred ljudmi, si bo kupil vertu-ja... pa zato še vedno niso ovce, ki so nasedli raklamam... kupili so si tisto, kar jim je najbolj všeč.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 22.04.2009
Prispevkov: 17
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #47   Objavljeno 14.06.2009 13:30:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Ja ok.. vsi smo te razumeli. iPhone ti ni všeč... še dobro, da imaš na razpolago neomejeno drugih telefonov. Ampak to, da tebi ni všeč, še zdaleč ne pomeni, da so vsi, ki si ga lastijo ovce. To je tako, kot da bi jaz rekel, da so vsi, ki uporabljajo symbian wannabe geek-i (ker se mi symbian pač ne dopade). Imam iPhone, ker je glede na moje potrebe trenutno pač najboljši... noben (bom še enkrat ponovil, noben!!) telefon ni primerljiv za brskanje po spletu.. imam tudi HTC-ja (neprimerljiv)... imel sem Nokio N80 (nreprimerljiv)... E90 (neprimerljiv)... P900 (neprimerljiv)... itd itd.. Pač ima vsak svoje potrebe in tako je tudi prav. Nekomu, ki brez BT OBEX podpore ne preživi, si pač ne bo kupil iphone-a... nekdo, ki ne more brez blackberry-ja, si bo pač kupil BB-ja... nekdo, ki mu je važno zlato ohišje, si bo pač kupil nek zlat telefon... nekdo, ki se rad postavlja pred ljudmi, si bo kupil vertu-ja... pa zato še vedno niso ovce, ki so nasedli raklamam... kupili so si tisto, kar jim je najbolj všeč. Ovca si kvečjem ti, če te je apple z reklamam prepričal v nakup nečesa, kar ti ni všeč.
ja saj sem imel prej iphone.... pravim pa da iphone ni vreden svojega denarja.... ne da je najslabši....
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #48   Objavljeno 14.06.2009 13:33:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Admin msg: žalitve pobrisane.


Nazadnje urejal/a MitjaP Ned 14. Jun 2009 13:53; skupaj popravljeno 2 krat
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 12.06.2009
Prispevkov: 16
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #49   Objavljeno 14.06.2009 13:34:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP je napisal/a:
dalimili je napisal/a:
"Torej, če imaš denar ti 100-200 ni težko dati za nov Iphone... če pa si bl na tesnem z denarjem, potem je to lahko zeeelo veliko denarja..."

Hotel sem reči: "ti 100-200 evrov več za novega Iphonea ni težko dat"


Ja, ja, smo te razumeli. Seveda nas ti nisi. pri tem, ko navajaš 100, omalovažuješ. To bo premalo. 200 je pravi pribitek za 16 GB. To je pa na ceno rabljenega 400 EUR zelo veliko!

iPhone NI PRIMERLJIV z drugimi telefoni. Zato tudi CENE ne bodo toliko nižje. Nenazadnje pa ga v SLOVENIJI SPLOH NI!


Ne vem če si me razumel...

Ljudje prodajajo svoj stari 3G 16GB po 400 evrov... za novega 3G S 16GB boš moral dati okoli 599 EUR... torej 200 evrov razlike... za mene je izbira očitna, raje kupim nov telefon, kot nekega rabljenega...

In ja, Iphone je primerljiv z drugimi smartphoni...in ker očitno površno bereš, si še enkrat preberi moj zapis: nanašal se je na nekoga pred menoj, ki je dejal, češ koliko pa sploh obstaja telefonov, ki so tako dragi kot Iphone; veliko! V prosti prodaji jih je celo morje, ki so tako dragi, pa niso ama ništa spešl.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 12.06.2009
Prispevkov: 16
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #50   Objavljeno 14.06.2009 13:36:51
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP je napisal/a:
DzaroG je napisal/a:
Če ste tako dobri prodajalci ne bi taki kozlarij pisali dober prodajalec nikoli ne pove nabavne cene... Plus itak so vam dnevi šteti do 19. potem vam bodo cene padle ker vse kar 400€ + je preveč pa še to so zgornje meje...


Mislim, da je rabljen iPhone 3G 16 GB za ceno 400 EUR ugoden nakup. Sploh če nima prask.


320 Eurov prej...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #51   Objavljeno 14.06.2009 13:40:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dalimili je napisal/a:
MitjaP je napisal/a:
DzaroG je napisal/a:
Če ste tako dobri prodajalci ne bi taki kozlarij pisali dober prodajalec nikoli ne pove nabavne cene... Plus itak so vam dnevi šteti do 19. potem vam bodo cene padle ker vse kar 400€ + je preveč pa še to so zgornje meje...


Mislim, da je rabljen iPhone 3G 16 GB za ceno 400 EUR ugoden nakup. Sploh če nima prask.


320 Eurov prej...


ha Smile dvomim, tudi najmanj ugodne tabele z ocenami vrednosti za kupce kažejo 350 EUR. Pač tak telefon ni zate in boš raje izbral novega, ker si lahko privoščič in ti 200 EUR ni veliko. Drugi bodo raje za 200 EUR šli kam ali si kupili kaj drugega, pa bodo ugotovili, da je rabljeni pravzaprav kot nov.

Posebnost Apple uporabnikov je namreč tudi ta, da ZELO čuvajo svoje Apple izdelke. Ko ga kupuješ, dobiš pravzaprav nov aparat. Je pa res, da je tukaj treba pri nakupu vprašat, še, če je prodajalec tudi uporanik Mac računalnikov in že koliko let. Če se glasi, da je več kot tri leta prej uporabljal Mace, se nimaš česa več bati.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.03.2008
Prispevkov: 1463
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #52   Objavljeno 14.06.2009 13:51:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alenbec je napisal/a:
DzaroG je napisal/a:
Eni ste si pač prišli gor da morate hvalit ne pa žalit...

400€ je pa ni, če si "ovca" potem je super cena Very Happy

Meni ne prva ne druga generacija ni bila vredna nakupa. 3. se je pa približala, malo so le s ceno zasrali...


Če se ti ne zdijo vredni svojega denarja, kaj potem še iščeš na tem forumu? Smile


Ej fant ali je kaj narobe s tabo ali pa si še zelo mlad ker.

Kot prvo Apple ni iphone Apple je mnogo več kot iPhone...
Kot drugo na tem forumu sem zaradi Apple in računalnikov in njegove dodatne opreme kateri uporabljam(že mnogo let)
Kot tretje Rekel sem da mi prva in druga generacija ni bila vredna svojega denarja (razlogov ti ne bom našteval) 3 generacija (3GS) pa se je približala k temu da me je prepričal(čeprav mu še nekaj malenkosti manjka(malenkost boljša kamera in SLO podpora - vendar to bo v naslednji izdaji 100% ko se bo imenoval HD Cool )
Kot četrto ne moreš primerjat 3G 16GB z 3GS 16GB ker nista enaka telefona lahko pa debatiramo če je vredno tistih 200€ dati več za novo izvedbo. Kot pa so zdaj špekulacije pa bo med novima dvema razlika le 100€. Nikoli nisem kupoval rabljenih telefonov in nikoli ne bom sploh pa ne po takšnih cenah. Če ga vsi tako hvalite ne vem zakaj ga prodajate že prej kot v enem letu.(moje mnenje ker je novi pa res bližje popolnemu telefonu kot prejšnji) pa ne me učit o platformi in kaj je iPhone(dobro vem).

Alenbec ti pa daj malo kulture uporabi, preberi forum pa boš videl komu je namenjen forum je pa res da se zadnje čase zelo veliko giblje okoli samo iPhona zato je bil tvoj komentar zelo ne namesto oz zelo otročji še moja hčerka bi ga boljše napisala.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.03.2008
Prispevkov: 1463
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #53   Objavljeno 14.06.2009 13:53:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP je napisal/a:
dalimili je napisal/a:
MitjaP je napisal/a:
DzaroG je napisal/a:
Če ste tako dobri prodajalci ne bi taki kozlarij pisali dober prodajalec nikoli ne pove nabavne cene... Plus itak so vam dnevi šteti do 19. potem vam bodo cene padle ker vse kar 400€ + je preveč pa še to so zgornje meje...


Mislim, da je rabljen iPhone 3G 16 GB za ceno 400 EUR ugoden nakup. Sploh če nima prask.


320 Eurov prej...


ha Smile dvomim, tudi najmanj ugodne tabele z ocenami vrednosti za kupce kažejo 350 EUR. Pač tak telefon ni zate in boš raje izbral novega, ker si lahko privoščič in ti 200 EUR ni veliko. Drugi bodo raje za 200 EUR šli kam ali si kupili kaj drugega, pa bodo ugotovili, da je rabljeni pravzaprav kot nov.

Posebnost Apple uporabnikov je namreč tudi ta, da ZELO čuvajo svoje Apple izdelke. Ko ga kupuješ, dobiš pravzaprav nov aparat. Je pa res, da je tukaj treba pri nakupu vprašat, še, če je prodajalec tudi uporanik Mac računalnikov in že koliko let. Če se glasi, da je več kot tri leta prej uporabljal Mace, se nimaš česa več bati.


Ja Alenbec misli da je Apple samo iPhone in nič drugega...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.07.2008
Prispevkov: 285
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #54   Objavljeno 14.06.2009 14:13:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
DzaroG je napisal/a:
Če ste tako dobri prodajalci ne bi taki kozlarij pisali dober prodajalec nikoli ne pove nabavne cene... Plus itak so vam dnevi šteti do 19. potem vam bodo cene padle ker vse kar 400€ + je preveč pa še to so zgornje meje...


Meni je tako ali tako jasno, da po "pre"visoki ceni nikoli ne bom mogel prodati Apple izdelka nobenemu, ki obiskuje ta forum. Vsi, ki ga obiskujemo, se zanimamo za Apple, poznamo cene itd...

Tako da vam vrjetno ne bom mogel prodati Apple izdelka, zato mi je tudi vseeno če poznate moj način dela. Moji bodoči kupci še niso niti slišali za ta forum. To je tudi moja ciljna skupina. Cool
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 22.04.2009
Prispevkov: 17
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #55   Objavljeno 14.06.2009 14:20:07
OPRAVIČILO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rolih1117 je napisal/a:
MItja a veš kaj ti bol povedal.... je*bi se, itq se vedno lahko na novo vpišem na vašo stran tako da me niti ne skrbi ali me izključiš...


Mitja opravičujem se ti za izrečene besede. Včasih me malo zanese in se potem spravim na nekoga, ki ni nič kriv. Resnično mi je žal.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #56   Objavljeno 14.06.2009 14:25:09
Re: OPRAVIČILO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rolih1711 je napisal/a:
rolih1117 je napisal/a:
MItja a veš kaj ti bol povedal.... je*bi se, itq se vedno lahko na novo vpišem na vašo stran tako da me niti ne skrbi ali me izključiš...


Mitja opravičujem se ti za izrečene besede. Včasih me malo zanese in se potem spravim na nekoga, ki ni nič kriv. Resnično mi je žal.


Ok. Opravičilo seveda sprejeto. Lepo je videt, da smo lahko čist prijazni drug do drugega.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #57   Objavljeno 14.06.2009 14:37:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
DzaroG je napisal/a:
MitjaP je napisal/a:
dalimili je napisal/a:
MitjaP je napisal/a:
DzaroG je napisal/a:
Če ste tako dobri prodajalci ne bi taki kozlarij pisali dober prodajalec nikoli ne pove nabavne cene... Plus itak so vam dnevi šteti do 19. potem vam bodo cene padle ker vse kar 400€ + je preveč pa še to so zgornje meje...


Mislim, da je rabljen iPhone 3G 16 GB za ceno 400 EUR ugoden nakup. Sploh če nima prask.


320 Eurov prej...


ha Smile dvomim, tudi najmanj ugodne tabele z ocenami vrednosti za kupce kažejo 350 EUR. Pač tak telefon ni zate in boš raje izbral novega, ker si lahko privoščič in ti 200 EUR ni veliko. Drugi bodo raje za 200 EUR šli kam ali si kupili kaj drugega, pa bodo ugotovili, da je rabljeni pravzaprav kot nov.

Posebnost Apple uporabnikov je namreč tudi ta, da ZELO čuvajo svoje Apple izdelke. Ko ga kupuješ, dobiš pravzaprav nov aparat. Je pa res, da je tukaj treba pri nakupu vprašat, še, če je prodajalec tudi uporanik Mac računalnikov in že koliko let. Če se glasi, da je več kot tri leta prej uporabljal Mace, se nimaš česa več bati.


Ja Alenbec misli da je Apple samo iPhone in nič drugega...


Kje sem pa to rekel?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.03.2008
Prispevkov: 1463
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #58   Objavljeno 14.06.2009 14:42:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alenbec je napisal/a:
DzaroG je napisal/a:
MitjaP je napisal/a:
dalimili je napisal/a:
MitjaP je napisal/a:
DzaroG je napisal/a:
Če ste tako dobri prodajalci ne bi taki kozlarij pisali dober prodajalec nikoli ne pove nabavne cene... Plus itak so vam dnevi šteti do 19. potem vam bodo cene padle ker vse kar 400€ + je preveč pa še to so zgornje meje...


Mislim, da je rabljen iPhone 3G 16 GB za ceno 400 EUR ugoden nakup. Sploh če nima prask.


320 Eurov prej...


ha Smile dvomim, tudi najmanj ugodne tabele z ocenami vrednosti za kupce kažejo 350 EUR. Pač tak telefon ni zate in boš raje izbral novega, ker si lahko privoščič in ti 200 EUR ni veliko. Drugi bodo raje za 200 EUR šli kam ali si kupili kaj drugega, pa bodo ugotovili, da je rabljeni pravzaprav kot nov.

Posebnost Apple uporabnikov je namreč tudi ta, da ZELO čuvajo svoje Apple izdelke. Ko ga kupuješ, dobiš pravzaprav nov aparat. Je pa res, da je tukaj treba pri nakupu vprašat, še, če je prodajalec tudi uporanik Mac računalnikov in že koliko let. Če se glasi, da je več kot tri leta prej uporabljal Mace, se nimaš česa več bati.


Ja Alenbec misli da je Apple samo iPhone in nič drugega...


Kje sem pa to rekel?


Če se ti ne zdijo vredni svojega denarja, kaj potem še iščeš na tem forumu? TO SI REKEL...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #59   Objavljeno 14.06.2009 14:44:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
DzaroG je napisal/a:
alenbec je napisal/a:
DzaroG je napisal/a:
MitjaP je napisal/a:
dalimili je napisal/a:
MitjaP je napisal/a:
DzaroG je napisal/a:
Če ste tako dobri prodajalci ne bi taki kozlarij pisali dober prodajalec nikoli ne pove nabavne cene... Plus itak so vam dnevi šteti do 19. potem vam bodo cene padle ker vse kar 400€ + je preveč pa še to so zgornje meje...


Mislim, da je rabljen iPhone 3G 16 GB za ceno 400 EUR ugoden nakup. Sploh če nima prask.


320 Eurov prej...


ha Smile dvomim, tudi najmanj ugodne tabele z ocenami vrednosti za kupce kažejo 350 EUR. Pač tak telefon ni zate in boš raje izbral novega, ker si lahko privoščič in ti 200 EUR ni veliko. Drugi bodo raje za 200 EUR šli kam ali si kupili kaj drugega, pa bodo ugotovili, da je rabljeni pravzaprav kot nov.

Posebnost Apple uporabnikov je namreč tudi ta, da ZELO čuvajo svoje Apple izdelke. Ko ga kupuješ, dobiš pravzaprav nov aparat. Je pa res, da je tukaj treba pri nakupu vprašat, še, če je prodajalec tudi uporanik Mac računalnikov in že koliko let. Če se glasi, da je več kot tri leta prej uporabljal Mace, se nimaš česa več bati.


Ja Alenbec misli da je Apple samo iPhone in nič drugega...


Kje sem pa to rekel?


Če se ti ne zdijo vredni svojega denarja, kaj potem še iščeš na tem forumu? TO SI REKEL...


Kot forum je mišljen iPhone razdelek.. Forum se deli na več forumov in podforumov (phbbb3).
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.03.2008
Prispevkov: 1463
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #60   Objavljeno 14.06.2009 14:52:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Slab izgovor... iPhone rubrika se je veliko kasneje ustanovila ko sem jaz že bil na tem forumu in mnogo let kasneje kot sem jaz začel uporabljat Apple izdelke... in to ne ma veze da jaz zato ker nimam iPhona smel sodelovati v tej debati.. Plus tega bom kamlu postal uporabnik iPhona ki bo že moj peti izdelek(različne zvrsti) Appla pa vsaj še dva nameravam kupiti v prihodnosti.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani