Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Naslednja
Počen ekran - Kaj sedaj?
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 05.01.2013
Prispevkov: 14
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #441   Objavljeno 01.03.2016 21:00:25
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jakajabuk je napisal/a:
Pozdravljeni fantje, imam počeno steklo na 5s črne barve, je kak mojster tu gor , ki to naredi kvalitetno in ugodno? sem iz LJ...

kontaktiral sem že rv-studio oz. popravi iphone samo je za čakat 4 dni, kar mi je preveč...ima kdo še kako idejo na koga se obrnit?


lp



sem pred kratkim, kolegu zrihtal 5s ... 63eur ekran s poštnino v 3 dneh... ekran ni bil orginal...
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 14.03.2016
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #442   Objavljeno 14.03.2016 07:37:42
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lp.Na iphone 6plus staremu teden dni sem zlomil steklo,ostalo deluje brezhibno.Ker je telefon seveda se v garanciji bom ga nesel na telekom da ga popravijo.Aluminjasta obroba je tudi malo poškodovana.Zanima me zdaj približno kako bodo to obrovnavali in koliko je cena?(zanimajo me dejanske cifre)...Drugo mi ne ostane glede na to da je telefon nov Sad
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #443   Objavljeno 14.03.2016 07:56:39
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
libero je napisal/a:
Lp.Na iphone 6plus staremu teden dni sem zlomil steklo,ostalo deluje brezhibno.Ker je telefon seveda se v garanciji bom ga nesel na telekom da ga popravijo.Aluminjasta obroba je tudi malo poškodovana.Zanima me zdaj približno kako bodo to obrovnavali in koliko je cena?(zanimajo me dejanske cifre)...Drugo mi ne ostane glede na to da je telefon nov Sad


To, da je v garanciji v tem primeru nima prav nobene povezave... Tako da bo najbolje, da odneses kar direktno na pooblasceni servis...

Menjava zaslona stane za tvoj model 169€ >> http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=54364

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #444   Objavljeno 01.04.2016 09:01:14
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kam bi dal zamenjat počeno steklo na enem Samsungu? A koga priporočate, al pa če kdo iz foruma to počne.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #445   Objavljeno 19.10.2016 06:37:07
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iphone 6 plus, steklo počeno. Toch dela,je bolje zamenjat komplet al samo steklo da bo vse skupaj dobro delalo in za videt ok? komu po izkušnjah odnesti da nardi kot more bit?

Lp

_________________
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.11.2011
Prispevkov: 133
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #446   Objavljeno 13.11.2016 22:15:20
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem ekran za sestico narocil na aliexpress (ja zdaj bo pol foruma popljuvalo to izjavo da nimam iphona ampk ke sedaj china mesancek)...ekran za dobrih 15$ je po izgledu ko ga vzames iz telefona, enak kot oem, iste oznake, isti flat kabli, isto vse.

Sedaj ko dam skupaj 6 64gb z oem ekranom in 128gb z "kitajskim" ne vidim razlike ne pri barvah ne pri svetlosti ne pri nicemer...in me prav zanima kaj ima folk od tega da simfa nekaj kaj se ni sprobal in klobasa neumnosti.

Zraven dobis orodje in menjas sam, prestavis del za delom (zvocnik, mikrofon, kamero, senzor svetlobe, gumb, vrjetno sem kako malenkost izpustil).

Zahtevnost bi ocenil 3/10. Pa ves kaj imas. Sem ze imel telefon popravljan pri i doctorju pa je bla prva stvar ko sem ga vzel narazen iskanje sraufov skupaj iz iphona za dele, ker jih je pol manjkalo...isto je manjkal plehec ki drzi flat kable lcdja dol.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3752
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #447   Objavljeno 14.11.2016 05:57:23
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Michael je napisal/a:
iphone 6 plus, steklo počeno. Toch dela,je bolje zamenjat komplet al samo steklo da bo vse skupaj dobro delalo in za videt ok? komu po izkušnjah odnesti da nardi kot more bit?

Lp



http://iphone-steklo.si/

_________________
Lp,Dejc

Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.05.2015
Prispevkov: 152
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #448   Objavljeno 14.11.2016 07:21:11
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
eweer je napisal/a:
Jaz sem ekran za sestico narocil na aliexpress (ja zdaj bo pol foruma popljuvalo to izjavo da nimam iphona ampk ke sedaj china mesancek)...ekran za dobrih 15$ je po izgledu ko ga vzames iz telefona, enak kot oem, iste oznake, isti flat kabli, isto vse.

Sedaj ko dam skupaj 6 64gb z oem ekranom in 128gb z "kitajskim" ne vidim razlike ne pri barvah ne pri svetlosti ne pri nicemer...in me prav zanima kaj ima folk od tega da simfa nekaj kaj se ni sprobal in klobasa neumnosti.

Zraven dobis orodje in menjas sam, prestavis del za delom (zvocnik, mikrofon, kamero, senzor svetlobe, gumb, vrjetno sem kako malenkost izpustil).

Zahtevnost bi ocenil 3/10. Pa ves kaj imas. Sem ze imel telefon popravljan pri i doctorju pa je bla prva stvar ko sem ga vzel narazen iskanje sraufov skupaj iz iphona za dele, ker jih je pol manjkalo...isto je manjkal plehec ki drzi flat kable lcdja dol.


Saj verjetno vsi pošraufamo, kar gre. Telefon, avto... Ampak včasih si lahko še tak stručko, pa se bo kakšna stvar pri posegu pokvarila, odlomila, ali zaradi tvoje napake ali pa zaradi slabe prvotne izdelave. Pri servisu imaš vseeno garancijo, vsaj če ne izbereš prvega šlamparja. In si miren, in veš koliko te bo stalo, ker če greš sam popravljat i6 -> pol je fino, če maš še nekaj € na zalogi, če gre kaj narobe in tega precej ljudi nima.

Plus verjetno si imel srečo pri tvojem ekranu, ponavadi je kvaliteta ekrana 20-40% slabsa. Jaz tega nisem opazil, dokler nisem imel zraven novega telefona, in sem se počutil rahlo nategnjenega. Laughing
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 13.10.2009
Prispevkov: 129
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #449   Objavljeno 09.02.2017 12:02:22
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni.

Zanima me kje dobiti najcenejsi servis za poceno steklo?

Gre za iPhone 6 Plus.

Steklo je poceno, ampak vse dela normalno brez težav.

Uraden servis je kar drag. Ali pozna kdo kakšnega dobrega serviserja, ki ti tudi da kakšno garancijo (bilo bi super, če je iz MB)?

Hvala in lep pozdrav!
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 02.06.2014
Prispevkov: 65
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #450   Objavljeno 09.02.2017 12:59:28
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPhone 4 je napisal/a:
Pozdravljeni.

Zanima me kje dobiti najcenejsi servis za poceno steklo?

Gre za iPhone 6 Plus.

Steklo je poceno, ampak vse dela normalno brez težav.

Uraden servis je kar drag. Ali pozna kdo kakšnega dobrega serviserja, ki ti tudi da kakšno garancijo (bilo bi super, če je iz MB)?

Hvala in lep pozdrav!


iMob.si Smile preverjeno Smile pa se gratis zascitno steklo da, pa garancijo Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 13.10.2009
Prispevkov: 129
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #451   Objavljeno 09.02.2017 13:36:08
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kakšna pa je cena?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #452   Objavljeno 09.02.2017 20:09:21
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPhone 4 je napisal/a:
Pozdravljeni.

Zanima me kje dobiti najcenejsi servis za poceno steklo?

Gre za iPhone 6 Plus.

Steklo je poceno, ampak vse dela normalno brez težav.

Uraden servis je kar drag. Ali pozna kdo kakšnega dobrega serviserja, ki ti tudi da kakšno garancijo (bilo bi super, če je iz MB)?

Hvala in lep pozdrav!


Ni najceneje ampak je ornk narejeno če želiš imeti aparat, ki deluje bp..
Uradni servis... 185 EUR na EPL, 90 dni garancije... Menja se komplet sprednja stran - lcd, steklo, mikrofon, zvočnik, touchID,senzorji ... Like
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.10.2012
Prispevkov: 234
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #453   Objavljeno 15.04.2017 18:55:51
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam sem zaupal menjavo stekla Mobisteklu. sedaj po 4 mesecih je steklo odstopilo od okvirja na katerega je nalepljeno.
Takrat naj bi menjali samo steklo lcd in touch ter ostalo naj bi ostalo isto. Cena 100€.
Sedaj sem naročil steklo na ebayu 40€ in menjal bom sam 4 flat kable oz konektorje bom že pritrdil nazaj.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.07.2015
Prispevkov: 62
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #454   Objavljeno 16.06.2017 20:10:58
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je tu kaj novega, na 4 mesece starem Iphonu 7 , mi je počilo steklo, gor imam še original zaščitno folijo, še dobro, da je, no ja počila mi ni jasno kako je, ker je že letel po tleh, pa ni bilo nič, sedaj pa ne vem, morda sem ga grdo pogledal.

Nekako vidim, da so menjave samo stekla tam ca 110 eur neoriginal, menjava, kot mora biti pa 165 eur + garancija ostane, sicer ne vem, koliko jo sploh je 1 ali kaj več let?

Dela vse BP . Zakaj toliko dni traja na EPL menjava?

Ali kdo ve kateri dan pošiljajo, da sem čim manj brez telefona.

Torej prav razmišljam da kar na EPL nesem ? Ali so kake druge ideje ?

Znanka je nesla v Murgle na Idoktor, pa telefon po menjavi stekla ni več delal, kot naj bi ...... Torej nasveti ....

In pa kako zaščito gor dati po tem , da se ne ponovi, u bistvu zelo pazim in imam v ovitku .....
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.06.2010
Prispevkov: 637
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #455   Objavljeno 16.06.2017 22:57:52
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ma ne vem no. 100 eur pri mazačih in potem dela ali pa tudi ne. po parih mesecih odstopanja in ostale bedarije. potem pa kregarija

uradni servis par deset eur vec, garancija in bi rekel, da bo tudi po parih meseceh delalo.

za vse ostalo je tu ..... jabuk
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #456   Objavljeno 17.06.2017 07:17:41
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@Matofill

iPhone ima 1 leto garancije, tako da ti garancija ostane ce menjas na EPL (pac kolikor je se imas), oz. ce je manj kot 90 dni, dobis 90 dni garancije na popravilo.

Traja malo dlje, ker se aparat poslje v Applov servisni center v evropi, kjer uredijo menjavo ekrana, testiranje, kalibracijo... Posilja se pa vsak dan tako da ni vazno kdaj prineses. 10 dni je malo veliko realno traja kaksne 4-6 dni.

Glede na to da gre za aktualen aparat jaz ne bi posegal po neoriginalnih resitvah, ce bi slo za kaksen starejsi model pa verjetno...

Zascitno steklo pomojem ne igra vloge, zato je vseeno kaj kupis oz. ga sploh ne rabis..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.11.2011
Prispevkov: 298
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #457   Objavljeno 17.06.2017 09:29:02
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
www.ifix.si
Menjajo ti samo steko, torej ostane LCD originalen.. pa še isti dan imaš telefon popravljen (cca. 3ure). 👍
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #458   Objavljeno 17.06.2017 10:33:04
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mac je napisal/a:
www.ifix.si
Menjajo ti samo steko, torej ostane LCD originalen.. pa še isti dan imaš telefon popravljen (cca. 3ure). 👍


Jest bi rekel bolj malo morgen.
A to majo dve trgovini? Al je to to? China city?


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.05.2011
Prispevkov: 189
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #459   Objavljeno 17.06.2017 10:52:13
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mac je napisal/a:
www.ifix.si
Menjajo ti samo steko, torej ostane LCD originalen.. pa še isti dan imaš telefon popravljen (cca. 3ure). 👍


Zdravo!

Mogoče veš ceno za menjavo stekla na iphonu 6, pri ifix?
Lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.11.2011
Prispevkov: 298
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #460   Objavljeno 18.06.2017 04:57:20
Re: Počen ekran - Kaj sedaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jure91 je napisal/a:
Zdravo!

Mogoče veš ceno za menjavo stekla na iphonu 6, pri ifix?
Lp

Okrog 80€ dobiš original LCD če se prav spomnim.. z garancijo 3mesce.
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani