Jabuk
MB Wireless
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.02.2009
Prispevkov: 770
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 12.04.2009 10:04:23
MB Wireless
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To aplikacijo sem začel delat. Screenshotov še ni tako da vam jih pošljem ko jih naredim. Aplikacija bo končana v začetku poletja ker nimam veliko časa. Aplikacija bo stala 0,99$. Če mi boste pa pri wirelessih pomagali vi pa bo aplikacija zastonj. Če hočete da je aplikacija zastonj mi napišite seznam vseh odklenjenih wi-fijev v mestu in zraven napišite še: ponudnik, ulica, plačljivo/zastonj, parkirišče da/ne, časovno omejena poraba da/ne.
Če mi boste pomagali bom prej končal in aplikacija bo zastonj.

Pozdrav
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.01.2009
Prispevkov: 647
Kraj: LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 12.04.2009 10:09:18
Re: MB Wireless
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mat13 je napisal/a:
To aplikacijo sem začel delat. Screenshotov še ni tako da vam jih pošljem ko jih naredim. Aplikacija bo končana v začetku poletja ker nimam veliko časa. Aplikacija bo stala 0,99$. Če mi boste pa pri wirelessih pomagali vi pa bo aplikacija zastonj. Če hočete da je aplikacija zastonj mi napišite seznam vseh odklenjenih wi-fijev v mestu in zraven napišite še: ponudnik, ulica, plačljivo/zastonj, parkirišče da/ne, časovno omejena poraba da/ne.
Če mi boste pomagali bom prej končal in aplikacija bo zastonj.

Pozdrav


A to bo sam za MB al za celo slovenijo? Lahk pr Ljubljani pomagam
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.02.2009
Prispevkov: 770
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 12.04.2009 10:13:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najprej za Maribor, kasneje za Ljubljano, potem za Portorož,...
Saj če mi boste napisali za vsa mesta bom pač izdelal aplikacijo Slo Wi-Fi.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 31.07.2008
Prispevkov: 228
Kraj: Kamnik - Rock City
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 12.04.2009 10:56:11
Telme?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Upam da ne bo tole preveč off-topic. Pred dnevi sm bil na enem sestanku za Telme. Gre tudi v bistvu za prvo globalno wi-fi omrežje AirGate routerjev ki imajo en odprt kanal za telme uporabnike (ali nekaj podobnega). V praksi bi potem vsak telme uporabnik lahko dostopal do interneta kjerkoli in to zastonj. Ne samo to, celo zaslužil bi z vsakim novim uporabnikom telmeja in to dokaj visoke zneske. Sliši se precej nevrjetno in prelepo da bi blo res. Pa saj veste kaj pravijo za stvari ki se slišijo prelepo da bi ble resnične - da ponavadi tudi niso. Vse skupaj se mi zdi ena piramidna zadevščina. Ampak to je moje mnenje. Kaj pa o tem pravite vi? Ima kdo kaj več izkušenj?

Prilagam še link:
http://www.telme.sg/en/project/cartoon/
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani