Jabuk
quickpwn problemi
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 10.03.2009
Prispevkov: 3
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 11.03.2009 19:52:47
quickpwn problemi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

Imam probleme s quickpwn in sicer hocem jailbreakat svoj iphone.
3 dni nazaj sem nadgradil svoj iphone na version 2.2.1 in phone se mi ni zaklenil ker sem ga kupil v Italiji in je ze odklenjen serijsko ampak ko grem jailbreakat se mi zgodi naslednje:
1 korak downlodam quickpwn in iPhone1,2_2.2.1_5H11_Restore shranim si na namizje v mapo quick.
2 korak drzim shift in pritisnem restore in odprem iPhone1,2_2.2.1_5H11_Restore ko to nardi traja cirka 15 min da mi ga updata in to vse nardi...
3 korak ko hocem odpreti quickpwn mi pa tole napise To run this application you first must install one of the following version of the net framework: v2.50727 Contact your application publisher for instructions about obtaining the appropriate version of the net framework.
kaj to pomeni ?

Lp, se zahvaljujem za odgovore
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 10.03.2009
Prispevkov: 3
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 11.03.2009 20:18:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Od: mikrohard

Manjka ti tole:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5&displaylang=en

Zahvaljujem se za odg. mikrohardu ki sem ga uprasal na privat. Tole sm downlodal in je resilo problem.

LP
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani