Jabuk
Backup
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 23.11.2008
Prispevkov: 49
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 03.02.2009 21:40:35
Backup
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je kje kak postopek kak se naredi backup iphona, da v primeru restore, lahko zopet nalozis na novo tako kot je bilo pred porusitvijo? Neutral
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 29.11.2008
Prispevkov: 22
Kraj: Novo mesto
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 03.02.2009 22:19:22
Re: Backup
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rufus je napisal/a:
Je kje kak postopek kak se naredi backup iphona, da v primeru restore, lahko zopet nalozis na novo tako kot je bilo pred porusitvijo? Neutral


Ko ti priključiš iPhone ti v iTunes samodejno naredi backUp x)
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 03.02.2009 22:27:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ampak to velja samo za uradne, od Appla pozegnane zadeve ... Ce imas Jailbreakan telefon in namescene razne programe in popravke, se znajo po povrnitvi backupa pojaviti problemi...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 23.11.2008
Prispevkov: 49
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 04.02.2009 06:46:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja, ja že naredi backup. Problem je potem to prenesti nazaj. Jaz sem mislil kompletni backup torej tudi zvonenja,mp4 fajli,imenik,sms sporočila itd. Nekoč nazaj sem se že s tem .ebal in sem obupal. Nisem vedel kak prenesti nazaj na telafon zadevo.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 04.02.2009 07:20:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zvonjenja, mp3, mp4, imenik, aplikacije (preko AppStore), filmi, podcasti,... se tako ali tako sinhronizirajo preko iTunes... in ne potrebujes backupa... Vedno je na iPhone-u slika tega, kar imas v iTunes doloceno, da se sinhronizira... Ko enkrat izbrises iz iTunes, se ob naslednji sihnronizaciji izbrise tudi na iPhone-u ...

Avtomatski backup pa arhivira se preostale zadeve (nastavitve, SMS-e,...). Ampak je uproaben zgolj na nejailbreakanih iPhone-ih...

Drugega nacina, da bi naredil image celega diska pa se nisem zasledil ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 20.02.2008
Prispevkov: 1700
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 04.02.2009 09:57:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz uporabljam ukaz rsync (rsync -avHh --progress SRC DEST) in wireless povezavo. Stvar dela odlicno za vse uradne stvari, programje iz Cydie pa rajsi namestim nanovo (za vsak primer).

Lp
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 30.08.2008
Prispevkov: 35
Kraj: homeless :(
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 01.03.2009 22:48:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Zvonjenja, mp3, mp4, imenik, aplikacije (preko AppStore), filmi, podcasti,... se tako ali tako sinhronizirajo preko iTunes... in ne potrebujes backupa... Vedno je na iPhone-u slika tega, kar imas v iTunes doloceno, da se sinhronizira... Ko enkrat izbrises iz iTunes, se ob naslednji sihnronizaciji izbrise tudi na iPhone-u ...


Da na kratko povzamem, predn zagreznem z imenikom, če nardim restore in pol ne uporabim backupa - imam blank iPhone, lahko do imenika pridem z sinhronoziranjem, ker so kontakti itk v outlooku in posledično v iTunsih (oz obratno), enako kot glasba?

Še eno vprašanje, ki sicer ne sodi pod ta topic; je to clean restore, če costum FW 2.2 povozim z identičnim FW 2.2? Al morm prej gor vržt Applov original FW 2.2, jailbrejkat in pol naložt costum FW?

Imam iPhone 3G (ITA) Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 877
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 02.03.2009 07:15:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lukz je napisal/a:
Jest je napisal/a:
Zvonjenja, mp3, mp4, imenik, aplikacije (preko AppStore), filmi, podcasti,... se tako ali tako sinhronizirajo preko iTunes... in ne potrebujes backupa... Vedno je na iPhone-u slika tega, kar imas v iTunes doloceno, da se sinhronizira... Ko enkrat izbrises iz iTunes, se ob naslednji sihnronizaciji izbrise tudi na iPhone-u ...


Da na kratko povzamem, predn zagreznem z imenikom, če nardim restore in pol ne uporabim backupa - imam blank iPhone, lahko do imenika pridem z sinhronoziranjem, ker so kontakti itk v outlooku in posledično v iTunsih (oz obratno), enako kot glasba?

Še eno vprašanje, ki sicer ne sodi pod ta topic; je to clean restore, če costum FW 2.2 povozim z identičnim FW 2.2? Al morm prej gor vržt Applov original FW 2.2, jailbrejkat in pol naložt costum FW?

Imam iPhone 3G (ITA) Smile

1. Ja
2. Udejtaj ga z itunsi, pol pa na novo naloži jailbrejkan FW.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani