Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Apple Watch na Garmin
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2389
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 16.07.2023 10:34:35
Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Malo razmišljam o menjavi AW7 z Garmin uro, sploh zaradi trajanja baterije za gorske ture. Ultra tudi ni bohve kakšna nadgradnja glede baterije. Iščem bolj kakšne variante z vsaj 4-6 dnevno baterijo, zato razmišljam o Garminu.

Kakšne so kaj vaše izkušnje, sploh v povezavi z Applovim "ekosistemom"?

_________________
 15.4" MacBook Pro (late-2011), 2.2 Ghz Intel Core i7, Crucial 8GB RAM, Crucial M500 480GB SSD, AMD Radeon 6750M 
 iPad Air 32 GB Space Gray 
 iPhone 15 Pro 256 GB Black Titanium 
 Apple Watch 7 Nike, 45mm Midnight 
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.08.2014
Prispevkov: 271
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 16.07.2023 10:53:45
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam sam garmin foreruner 945,seveda povezan preko iphone nobenih tezav glede same sinhronizacije.Zdrzi baterija cca 6 dni ce kaksno fukncijo se izklopom 14 dni.

_________________
Ce kdo rabi kode n26 oz revolut ZS
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2389
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 16.07.2023 11:06:28
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kako pa je potem s sinhronizacijo s Fitness in Health appom na iPhonu? Je vse isto kot, če bi imel AW, le da tu z Garmina jemlje dnevne podatke za "rings" itd.?

Kaj pa GPS pri aktivnostih - če imaš pri AW recimo zraven tudi iPhone, ti vedno uporablja GPS s telefona. Predvidevam pa, da pri Garminu ni tako in vedno uporablja samo GPS z ure?

_________________
 15.4" MacBook Pro (late-2011), 2.2 Ghz Intel Core i7, Crucial 8GB RAM, Crucial M500 480GB SSD, AMD Radeon 6750M 
 iPad Air 32 GB Space Gray 
 iPhone 15 Pro 256 GB Black Titanium 
 Apple Watch 7 Nike, 45mm Midnight 
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 31.08.2009
Prispevkov: 623
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 16.07.2023 13:57:55
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Garmin Instinct 2 ali 2x ura je svetlobna leta pred AW.
1x ali 2x na mesec jo das na polnilec za 1 uro in to je to.
Garmin connect app lepo deluje z IP oz na IP. Statistiko in vse ostale ‘jajce’ lahko spremljas tudi preko www.
Nobenih zajebancij s tuch ekranom, raznoraznimi rokavicami in polnjenjem vsak dan… Ura dela ampak res dela.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.11.2012
Prispevkov: 173
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 16.07.2023 14:18:36
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imel Fenix 1,2,7s in AW 2-7. Prednost garmin ure je baterija in seveda je to športna ura, predvsem športna ura! AW pa je pametna ura, ki jo seveda lahko rabiš tudi za šport. Na koncu nosim AW, ker je tanjša in mi več odtehtajo funkcije, kot pa na Garminu. S tem, da se mi ni Fenix velikokrat povezoval na IP, tolikokrat, da je bilo moteče, zaradi slednjega, sem menjal...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.06.2009
Prispevkov: 162
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 16.07.2023 21:14:13
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede na to, da uporabljam obe bom izpostavil sledeče;
+ Fenixa glede športnih aktivnosti sploh ni za primerjati z AW
- Fenix in Garmin app na iphonu delata lepo sinhrono, pozabi pa povezavo z Health appom itd.
- Fenixa je recimo skozi prikazovanje pametnih sporočil brez omogočanja bonbončkov kot so, da se prikaže, ko obrneš zapestje itd.

Generalno za športanje je zločin primerjati Fenix in AW, kaj se tiče dnevne uporabe pa druga zgodba.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.11.2010
Prispevkov: 170
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 17.07.2023 07:35:36
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nekaj moreš vedeti, AW je "podaljšek" telefona, Garmin je pa bolj športna ura.

Mene je vedno vleklo na AW ampak sem vse po 1 mesecu prodal, ker je bila baterija katastrofa, vse aplikacije so plačljive oz. vse moraš dodatno naložiti.

Pri Garminu imaš vse na uri - navigacijo, podatke o športni pripravljenosti in vse ostalo.

Pri AW pa če rabiš navigacijo za trail - nova aplikacija in naročnina, če rabiš malo boljše podatke o pripravljenosti spet nova aplikacija in letna naročnina.

Skratka tako Apple dodatno služi €€€€
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 31.08.2009
Prispevkov: 623
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 17.07.2023 08:09:01
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Osebno sem mislil, da bom najbolj pogresal sporocila oz obvestila o sporocilih na Garminu... sem se motil.
Garmin cisto lepo obvesti in prikaze sporocilo. Edino odgovorit pa res ne morem z uro na sporocilo. Ampak ni to neka tezava.

Za sport je definitivno Garmin boljsa izbira pa tudi, ce si zelis zgolj ure se splaca pogledat Garmina... obstaja milijon modelov in si lahko izberes zeljenega.

Na Garmina se recimo dajo lepo nalozit .gpx poti za pomoc pri navigaciji. Pri AW je to bila mission impossible, vsaj pred casom oz sedaj že pred leti Wink.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.11.2012
Prispevkov: 173
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 17.07.2023 15:42:34
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarkB je napisal/a:
Osebno sem mislil, da bom najbolj pogresal sporocila oz obvestila o sporocilih na Garminu... sem se motil.
Garmin cisto lepo obvesti in prikaze sporocilo. Edino odgovorit pa res ne morem z uro na sporocilo. Ampak ni to neka tezava.

Za sport je definitivno Garmin boljsa izbira pa tudi, ce si zelis zgolj ure se splaca pogledat Garmina... obstaja milijon modelov in si lahko izberes zeljenega.

Na Garmina se recimo dajo lepo nalozit .gpx poti za pomoc pri navigaciji. Pri AW je to bila mission impossible, vsaj pred casom oz sedaj že pred leti Wink.



Krasen App, ki prekaša Garmin je: http://www.workoutdoors.net
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.03.2008
Prispevkov: 1564
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 17.07.2023 17:32:06
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam tudi pogledujem nazaj proti Garminu in sicer Epix 2 Pro Sapphire.

_________________
 MacBook Pro (Late 2016) 2.7 GHz, 16 GB, SSD 512 GB, Radeon 455 2 GB
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 558
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 17.07.2023 18:49:13
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lordjimy je napisal/a:
Sam tudi pogledujem nazaj proti Garminu in sicer Epix 2 Pro Sapphire.

Šel iz Ultre na Garmin Fenix 7 Sapphire Solar... Ne pogrešam prav ničesar, navdušen nad mnogo stvarmi Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.06.2009
Prispevkov: 162
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 17.07.2023 18:50:18
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za vse, ki dajete z določenimi aplikacijami na aw alternativo Garminu se dajmo na tej točki še osredotočit na točnost meritev. Že za vsakega malo bolj aktivnega rekreativca so applove meritve pulza in gps totalno neuporabne. Za športanje je Garmin in pika, in sem Applov uporabnik in večinoma časa imam AW ampak za športanje to ni.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.11.2012
Prispevkov: 173
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 17.07.2023 19:01:59
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
D1990 je napisal/a:
Za vse, ki dajete z določenimi aplikacijami na aw alternativo Garminu se dajmo na tej točki še osredotočit na točnost meritev. Že za vsakega malo bolj aktivnega rekreativca so applove meritve pulza in gps totalno neuporabne. Za športanje je Garmin in pika, in sem Applov uporabnik in večinoma časa imam AW ampak za športanje to ni.


Tole pa ne bo držalo, GPS pri AW je bolj natančen, celo brez gpx fixa. Če ne verjameš, poglej tracke na AW in Garmin in jih primerjaj. Glede srčnega utripa, pa je za vsako RESNO uporabo, temu namenjen pašček in ne ročni čitalec. Je pa res, da na AW včasih ne zazna takoj utripa, pri Garminu, pa se slednje praktično ni zgodilo. Je pa odčitavanje iz zapestja odvisno od barve kože, vlage, temperature, dlak itd...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.06.2009
Prispevkov: 162
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 17.07.2023 20:32:27
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Both watches got designed for the fitness crowd, but when it comes to accuracy, Garmin takes the top spot. Their GPS systems beat Apple Watches as they quickly lock onto signals and offer more precise tracking data. Besides, Garmin uses more than one system, GPS, the Russian GLONASS, and the European Galileo.

Vse analize v prid Garmin Fenixa. Kakšen podkrepljen članek za tvojo trditev? Pri utripu se strinjam glede paščka ampak brez njega ima Fenix 10-15% zmoto med tem ko AW greši konkretno.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.11.2012
Prispevkov: 173
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 17.07.2023 20:44:24
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Govorim iz osebnih izkušenj, na Garminu bil od Fenix serije 1, ko smo bili vsi še beta testerji, AW pa od 2 serije. Zato govorim iz izkušenj, ne pa Tik Tok leteriture.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.11.2006
Prispevkov: 293
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 18.07.2023 06:47:17
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krvoses je napisal/a:
Govorim iz osebnih izkušenj, na Garminu bil od Fenix serije 1, ko smo bili vsi še beta testerji, AW pa od 2 serije. Zato govorim iz izkušenj, ne pa Tik Tok leteriture.


Jaz sem bil sicer dolgo na Fenix 3, ki ima GPS in GLONASS. AW8, ki jo imam sedaj se instantno poveze na GPS in precej natancneje rise poti in na zacetku se hitreje poveze (Fenix je vcasih potreboval kar nekaj casa, da se je povezal na satelite). Se pa zavedam, da je Fenix 3 dosti starejsa ura, upam, da so kaj popravili glede tega.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.07.2009
Prispevkov: 537
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 18.07.2023 19:41:11
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
miha999 je napisal/a:
Jaz sem bil sicer dolgo na Fenix 3, ki ima GPS in GLONASS. AW8, ki jo imam sedaj se instantno poveze na GPS in precej natancneje rise poti in na zacetku se hitreje poveze (Fenix je vcasih potreboval kar nekaj casa, da se je povezal na satelite). Se pa zavedam, da je Fenix 3 dosti starejsa ura, upam, da so kaj popravili glede tega.


Novi garmini imajo dual band GNSS in so glede natančnosti kar v korak s suuntotom sedaj Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2389
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 18.07.2023 20:26:34
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lordjimy je napisal/a:
Sam tudi pogledujem nazaj proti Garminu in sicer Epix 2 Pro Sapphire.


Tudi mene mika Epix 2 Pro, sicer navadna verzija, ker že ta je nesramno draga, safirna pa še dodatnih 100 EUR ali koliko. Pa menda je vidljivost zunaj na navadni (Gorilla Glass) še nekoliko boljša.

Kot alternativo sem gledal tudi Forerunner 965, pač oba imata lep amoled zaslon, torej nekako še najboljša alternativa AW glede ekrana. Ima pa Pro novejšo verzijo senzorja za utrip in potencialno tudi za EKG v kasnejšem updejtu.

MarkB je napisal/a:
Garmin Instinct 2 ali 2x ura je svetlobna leta pred AW.
1x ali 2x na mesec jo das na polnilec za 1 uro in to je to.
Garmin connect app lepo deluje z IP oz na IP. Statistiko in vse ostale ‘jajce’ lahko spremljas tudi preko www.
Nobenih zajebancij s tuch ekranom, raznoraznimi rokavicami in polnjenjem vsak dan… Ura dela ampak res dela.


Hja, pri bogem enobarvnem ekranu je seveda jasno, da bo veliko-veliko dlje zdržala baterija kot pri amoledu. To in gumbi sta verjetno več ali manj edini realni prednosti, ki jo ima Instinct pred AW...

D1990 je napisal/a:
Za vse, ki dajete z določenimi aplikacijami na aw alternativo Garminu se dajmo na tej točki še osredotočit na točnost meritev. Že za vsakega malo bolj aktivnega rekreativca so applove meritve pulza in gps totalno neuporabne. Za športanje je Garmin in pika, in sem Applov uporabnik in večinoma časa imam AW ampak za športanje to ni.


Po branju raznoraznih reviewov in ogledu testov, mislim da ne bo ravno držalo. AW je, kakor vidim, konstantno v vrhu po natančnosti merjenja utripa itd, marsikateri review tudi omeni ne-tako-super natančnosti Garminovih ur. Izgleda tudi, da marsikateri Garmin uporabnik za resne vadbe uporablja pas za merjenje srčnega utripa, ker ure niso dovolj natančne.

Dosti slabo v bistvu, glede na to, kako se hvali Garmin, da so bog in batina za vadbe, kar se pa točnosti meritev tiče pa jih v resnici očitno Apple šiša na celi črti. Šele z novo (5.) generacijo senzorjev, ki so med drugim v Epix Pro in Fenix 7 Pro, naj bi se to malo popravilo, čeprav menda še kar zaostajajo za AW.

En zanimiv kanal na YouTubu je recimo The Quantified Scientist, kjer en modelček znanstvenik iz Avstrije testira na desetine ur na različnih področjih (tek, kolesarjenje, fitnes, sleep tracking..) in jih potem uvrsti v graf po natančnosti glede na koeficient korelacije s pasom za merjenje utripa in drugimi napravami. Zanimivo je, da še noben Garmin do sedaj ni dosegel različnih AW, ki so konstantno v vrhu... En video za hec: https://www.youtube.com/watch?v=5-KFL_drbuw&t=1315s

Tudi glede sleep trackinga baje niso bohve kaj Garmini. Je pa res, da menda tudi njihova teža vpliva na (ne)natančnost meritev, saj težja ko je ura, več je možnosti da ti skače po zapestju, kar vodi do manj natančnih meritev. Tako da tudi od posameznikovega zapestja potem odvisno.

Ne vem sicer, kako AW rata, da imajo tako natančne rezultate - ali je res možno, da so toliko bolj natančni kot kakšni Garmini, ali pa imajo le bolj izpiljene algoritme, ki nekako skompenzirajo vse...

_________________
 15.4" MacBook Pro (late-2011), 2.2 Ghz Intel Core i7, Crucial 8GB RAM, Crucial M500 480GB SSD, AMD Radeon 6750M 
 iPad Air 32 GB Space Gray 
 iPhone 15 Pro 256 GB Black Titanium 
 Apple Watch 7 Nike, 45mm Midnight 
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 558
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 18.07.2023 21:35:37
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Senzorji gor, senzorji dol... Kot nadpovprečno aktiven rekreativec mi v resnici ni izjemno važno da imam v vsakem trenutku popolnoma točne podatke o srčnem utripu.

Mi je pa super, da pod vznožjem hriba na uri poiščem cilj in me zadeva lepo vodi. Da imam na roku napravo z vgrajenimi zemljevidi celotne evrope ki mi kaže pot, višino, preostanek poti... In da se ob kolesarski aktivnosti v trenutku spremeni v zelo kvaliteten kolesarski računalnik na katerega lahko priklopim mnogo senzorjev (kadenca, hitrost, pas za srčni utrip, radar luč...) in jo ob enem uporabljam še kot navigacijsko napravo. Tudi to, da mi pred tekom predlaga, kakšen tempo je najboljši za izboljšanje kondicije. Ob tem upošteva aktivnosti in rezultate prejšnjih dni. Da me tudi opozori, da je bolje če dan izkoristim za počitek.
In da ob odhodu na vikend ni potrebno razmišljati o polnenju. Pa da na uro dobim vsa obvestila, ki jih potrebujem (klic, sms, koledar). Always On zaslon vseh 21dni, kolikor drži baterija pri Fenix 7... Ura in z njo Garmin Connect ekosistem mi med drugim predlaga treninge (intervale), pomaga pri napredovanju, izboljšanju vo2max... Na portalu lahko načrtuješ poti, gledaš aktivnosti drugih uporabnikov (če so jih označili kot "javne") in še mnogo ostalih stvari.

Kaj od tega nudi Apple? Imel vse AW od 2014 naprej, na koncu tudi Ultro. V resnici z nobeno od Apple ur nisem delal drugega kot prižgal aktivnost in jo na koncu ugasnil. In navdušeno "zapiral" kroge iz dneva v dan in zbiral priložnostne značke.
No, značke in še mnogo drugega ima tudi Garmin. Če so Apple ure res največ, kar si želi aktiven uporabnik, pol jaz nekaj delam narobe.

Sam na uri ne potrebujem Retina LTPO OLED zaslona. In čeprav imam sedaj na Garmin uri tudi touch v resnici tudi tega ne potrebujem. Rad pa nekajkrat na dan pogledam koliko je ura, uporabljam alarm, odštevalnik in popolno podporo ko sem aktiven.

Predlagam, da se na Ljubljanskem maratonu (ali pa na maratonu Franja) postavite na štartu ob prva dva boksa (boksa, kjer so najbolje rangirani iz prejšnjih let) in malo pogledate po zapestjih... Zagotavljam vam, da boste našteli zelo malo AW primerkov. Bo pa kar veliko ForeRunner, Fenix in ostalih ur iz Garmin družine...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2389
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 19.07.2023 07:27:38
Re: Apple Watch na Garmin
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@s3c: se strinjam, kar se tiče analize uporabnikovih športnih statistik, predlogov za izboljšanje fizičnega stanja in vsega, kar zraven spada - tu nedvomno prednjači Garmin. Za večino tega in tudi kar se tiče pohodništva, rabiš na AW dodatne appe kot recimo Athlytic, Gentler Streak, HealthFit, WorkOutDoors ipd. Čeprav tudi Apple počasi, a vztrajno napreduje na teh področjih. Smešno je sicer, kako so lani predstavili AWU, a v Apple Maps nobene možnosti za pohodništvo (poti itd.) - malo fail, če mene vprašaš. No saj v watchOS 10 že delajo korak naprej na tem področju, ampak itak zankrat samo za ZDA.

Bi me pa zanimalo še sledeče:

1. Kako je z varovanjem podatkov pri Garminu? Sigurno ni tako, da večina ostane "varno" na uri, kot pri Applu? Ali so uporabniški podatki vsaj kolikor toliko varni?

2. WorkOutDoors app. Meni res najljubši app na AW za pohodništvo. Zgoraj sem omenil, da so pri Apple Maps nekaj začeli migati v to smer, čeprav bo zaenkrat na voljo samo za ZDA boljši pohodniški zemljevid. Vprašanje, kdaj mi sploh pridemo na vrsto - predvidevam pa, da se po natančnosti in POI-jih še vedno ne bo mogel kosati z WOD, ki bazira na Openstreetmap.
Bi me pa zanimalo, kako se primerja WOD (WorkOutDoors) z Gariminovimi TopoActive mapami, ki naj bi tudi bazirale na Openstreetmap. Koliko detajlov prikazuje WOD vs. Garmin? Bi bil hvaležen, če bi nekdo, ki ima oboje, lahko primerjal za našo regijo in prilepil kakšen skrinšot?

3. Nekdo je zgoraj omenil, da se Garmin ne sinhronizira z Apple Health. A pa ni tako, da se menda podatki iz Garmin Connecta povežejo s Health appom? Kaj pa Fitness app na iPhonu?

4. Notificatione, če prav razumem, vse dobivaš s telefona tudi na Garminu, le da ne moreš odgovoriti na njih?

5. Kako pa je s predvajanjem glasbe (mp3jev), če si jih naložiš na uro? Ker na AW si lepo sinhroniziraš playliste in potem lepo predvajaš z ure. Kako pa je s tem na Garminu? So kakšne zakomplicirane procedure? (Nimam Spotifyja niti Apple Music - samo svoje mp3 knjižnice v iTunes. Wink )

6. Ali na Garmin urah obstajajo kakšne bližnjice za hitri vklop npr. timerja, kot imaš na AW kar na ekranu widget?

7. Zanima me tudi življenjska doba Garminovih baterij: glede na to, da marsikatero Garminovo uro polniš le 1-2x na teden, ali še to ne, predvidevam, da imajo baterije precej daljšo življenjsko dobo kot na AW, kjer tako rekoč vsak dan polniš? Razmišljam pač z vidika upravičenja visoke cene raznih Fenixov, Epixov ipd, kjer bi morda po podobni ceni kot za AW Ultra dobil precej daljšo življenjsko dobo ure, preden bi jo moral zamenjati z novo... če pa bi kupil recimo Ultro za podoben denar, pa bi verjetno v 2 letih baterija že toliko deteriorirala, da bi po možnosti že moral zamenjati z novo uro.....?

8. A se da kje pri nas sprobati Garmin ure v smislu, da bi imeli razstavljene že kakšne aktivirane ure? Ker ponavadi ti ne pustijo nobenega pritiskanja na gumbe, da jih ne bi aktiviral zaradi garancije…

_________________
 15.4" MacBook Pro (late-2011), 2.2 Ghz Intel Core i7, Crucial 8GB RAM, Crucial M500 480GB SSD, AMD Radeon 6750M 
 iPad Air 32 GB Space Gray 
 iPhone 15 Pro 256 GB Black Titanium 
 Apple Watch 7 Nike, 45mm Midnight 
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani