Jabuk
Audi Navigacija in kodiranje
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.02.2012
Prispevkov: 143
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 03.10.2020 19:00:33
Audi Navigacija in kodiranje
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo druzba!

Ker sem trenutno za daljse obdobje doma in mi je dolgcas iscem pomoc za preganjat dolgcas.
Sicer iscem kaksen forum ali torrent stran kjer bi se dalo najti nove navigacijske mape za moja Audi-a (moj in zenin), da takoj nekaj razjasnim, ne iscem nelegalnih nacinov , saj imam sicer se vedno brezplacno nadgradnjo v Audi servisu. Ampak ker me zanima cisto iz vidika kaj se vse da narediti tako kodiranjem kot z update navigacije, ce mogoce kdo se najde ki bi me lahko vssaj usmeril na pravo stran.

Google mi ne najde cesa pretiranega

Ce se najde kdo ki bi imel kaj pojma o temu, castim pir ali dva.

Lahko mi tudi poslje sporocilo

ps. ce je bila tema neprimerna ali karkoli podobnega naj se zbrise

HVALA
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.11.2009
Prispevkov: 170
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 04.10.2020 20:30:59
Re: Audi Navigacija in kodiranje
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kateri pa imas model ter vrsto navigacije?
Js sem lani za svojega (Audi a6, 2014) kupil na spletu na tej spletni strani
https://upgrademyaudi.net/. Sem vzel bundle paket, torej update navigacije in firmware-a v avtu, vse skupaj je stalo cca 110€, na uradnem pa bi bilo 400€ plus.
Mores paziti, da izberes tapravo, za tvoj model navigacije, firmware-a v avtu, pri meni sem moral tudi paziti zaradi Bose ozvocenja v avtu, kjer sem moral pri instalaciji res strogo upostevati navodila, ker bi moral sicer na servis, da bi ga “odklenili” nazaj. Moram reci, da so bila navodila res super napisana, vzelo mi je eno popoldne casa tam nekje, neki veliko niti ne rabis delati, bolj traja, da avtomobilski racunalnik to sprocesira
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani