Jabuk
težave z notifications v Gmail appu
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2007
Prispevkov: 352
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 23.09.2020 11:22:01
težave z notifications v Gmail appu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pred časom (dvema ali tremi meseci, mogoče celo več) ugotovim, da mi Gmail app ne sporoča notifications (prejetih emailov). Seveda sem najprej preveril, če imam vse vklopljeno, nato izklopil in ponovno vklopil, odstranil aplikacijo in jo ponovno namestil... nič ne pomaga. Istočasno preiskusil kup drugih email appov in vsi so delali normalno.

Dalj časa sem nato ostal kar na originalni mail aplikaciji, ki sicer nalogo opravi zadovoljivo, vendar ne tako kot bi si sam želel oz. mi je pred tem delala Gmail app.

Po drugi strani pa imam preko gmail appa vklopljeno dvostopenjsko avtorizacijo in v kolikor se želim logirat v google račun iz kakšne druge naprave DOBIM notification na Gmail appu!

Je že kdo imel podobno težavo in kako jo je rešil?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.02.2010
Prispevkov: 397
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 23.09.2020 12:31:25
Re: težave z notifications v Gmail appu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dve stvari preveri v Gmail appu:

Hamburger meni > Settings pri dnu > izberi email račun

Tu preveri:
- Snooze settings pod sklopom General
- Notifications pod sklopom Notifications

Mogoče še poglej na gmail strani da nimaš kje nastavljeno, da ti avtomatsko označuje emaile kot prebrano, kak filter ipd.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2007
Prispevkov: 352
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 23.09.2020 13:18:30
Re: težave z notifications v Gmail appu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Notifications sem imel dejansko na off oziroma ni bilo nič obkljukano. Sem dal "All new emails" pa še vedno ne dobim nobenega obvestila o novem mailu.

Avtomatskega označevanja emailov kot prebranih nimam vklopljeno.

Glede Snooze imam vnešene neke opice Morning, Afternoon in Evening ter Weekend... ampak tudi tega nimam vklopljeno... na drugih odjemalcih normalno dobim obvestila.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani