Jabuk
Macbook Pro 13 early 2015 napihnjena baterija
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.06.2012
Prispevkov: 671
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 27.08.2020 19:29:56
Macbook Pro 13 early 2015 napihnjena baterija
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na Macbooku 13 early 2015 se mi je rahlo napihnila baterija in sicer na delu med tracpadom in space tipko. Zanima me kakšne opcije imam in ali se sploh splača popravljati oz menjati baterijo? Kakšne so sploh cene za menjavo npr pri Idoctor in Istyle.

Sam se zadeve nebi lotil in bi reševanje raje prepustil strokovnjakom. Kaj mi svetujete?

Zanima me tudi ali po menjavi napihnjene baterije macbook ponovno pridobi ”stari izgled”. Trenutno ko zaprem pokrov se namreč pozna par mm roba oz se pokrov ne zapre do konca.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 18.04.2020
Prispevkov: 21
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 27.08.2020 20:45:41
Re: Macbook Pro 13 early 2015 napihnjena baterija
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
denismu je napisal/a:
Na Macbooku 13 early 2015 se mi je rahlo napihnila baterija in sicer na delu med tracpadom in space tipko. Zanima me kakšne opcije imam in ali se sploh splača popravljati oz menjati baterijo? Kakšne so sploh cene za menjavo npr pri Idoctor in Istyle.

Sam se zadeve nebi lotil in bi reševanje raje prepustil strokovnjakom. Kaj mi svetujete?

Zanima me tudi ali po menjavi napihnjene baterije macbook ponovno pridobi ”stari izgled”. Trenutno ko zaprem pokrov se namreč pozna par mm roba oz se pokrov ne zapre do konca.


Živjo,

Pooblaščeni servisi ti lahko zamenjajo samo komplet ohišje s tipkovnico, trackpadom in baterijo. Cena na Pro servisu dober mesec nazaj cca. 330 eur z davkom.

Če si bil do sedaj zadovoljen s compom se verjetno splača, mora pa to vsak pri sebi prekalkulirati...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 27.08.2020 20:49:36
Re: Macbook Pro 13 early 2015 napihnjena baterija
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Preveri ce ti slucajno v kakem programu zamenjave. Ker vem da so bili vpoklici zaradi teh napihnjenih baterij, samo ne vem na katerih letnikih.

Nasel en link. Gre sicer za 15” tako da bi bilo pametno preverit ce gre enako pri modelu 13”.

https://support.apple.com/sl-si/15-inch-macbook-pro-battery-recall

Kolikor vem so v tem programu menjal komplet s tipkovnico.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani