Jabuk
iPod in iTrip
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 08.03.2004 10:12:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem dolgoletni uporabnik macov (DTP). Pred kratkim sem se odlocil, da si omislim iPoda (15 Gb). Zanima me, ce kdo ve kaj vec, kje se ga da pri nas najugodneje dobit. Kaj pa varianta cez mejo po 1. maju. Ali imajo iPodi kupljeni v Nem. ali Avs. nemski OS ali ang. Ali iTrip deluje tudi na malo vecji razdalji, recimo doma na hi-fi, avto, kaksni lokali??

_________________
A common mistake people make when trying to design something completely foolproof is to underestimate the ingenuity of complete fools.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 08.03.2004 16:47:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPoda prodajajo isti uvozniki kot Mace. Sepravi EPL, Aris Jabolko in Mac&PC. Pri EPLju pride 15GB iPod z davkom 86 536 SIT, ostala uvoznika nimata cenikov na internetu in je najbolje, da jih pokličeš po telefonu. Kako je z jeziki ne vem, mislim pa, da so cene iPodov precej podobne, razen seveda,če ti uspe dobiti povračilo davka in potem prešvercati iPoda čez mejo.

iTrip oddaja FM signale na razdalji od 3-9m, odvisno od lokalnih predpisov o radijskih frekvencah, kako je s tem v Sloveniji ne vem. Tehnične specifikacije dobiš tu!

_________________
http://www.bitenc.si/
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 08.03.2004 19:43:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem gledal specifikacije in mi ni najbolj jasno tisto
- international frequencies software selectable.
Ali mora biti frekvenca prosta, ali lahko katero "pregazis"?
A se da volume kontrolirat preko ipoda ali samo preko FM radia?

LP

_________________
A common mistake people make when trying to design something completely foolproof is to underestimate the ingenuity of complete fools.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 42
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 10.03.2004 15:55:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Takole je. Izbiras lahko skoraj katerokoli frekvenco, vendar je priporocljivo iz izkusenj, da izberes frekvenco, ki je cimbolj prazna. Mocnejsih frekvenc ne povozis, ker gre itak vse preko antene.

Glasnost lahko dolocas na ipodu, vendat pride do popacenj ce mas na vec kot 80%.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani