Jabuk
KUBI: prosim za povratne informacije
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 5
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 22.09.2005 08:43:00
KUBI: prosim za povratne informacije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

Najbrž ste na prvi strani videli novico - izšel je KUBI za Mac-a. Tukaj pa pišem ker prosim za kakršnekoli povratne informacije (kritike, komentarje, želje, ...) v zvezi z njim. Od tehničnih, pa do same grafike, igralnosti, pomena, itd. V glavnem karkoli je dobrodošlo.

Portanje za Mac je naredil naš partner Phelios, tako da jaz izdelka na macu nisem niti videl, saj ga sam nimam. Zato me še toliko bolj zanima ali vse dela in podobno. Ilustracije za GUI je naredi Aljoša Maršič. Zvok Swargo studio.

www.bravekidgames.com/kubi/

Če vas karkoli zanima bom prav tako z veseljem odgovoril.

LP,
Janko M.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 5
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 24.09.2005 23:12:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Spet jst. Samo dve stvari bi povedal.

KUBI je postala "featured game" na Apple.com Very Happy
http://www.apple.com/downloads/macosx/games/
http://www.apple.com/downloads/macosx/games/kids_learning/

Ker je za slovenske razmere $20 nekoliko več kot za ameriške npr. sem se odloču da omogočim 30% popust pri nakupu, ki ga dobite tako da vpišete kodo 4212221234 v polje "Coupon Code (Optional):" . Popust zaenkrat velja do 8.10.2005, mogoče ga bom pol podaljšu.

Lep pozdrav,
Janko M.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 25.09.2005 00:45:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Super, me veseli, da ste se tudi slovenski razvijalci odločili izdati igro za Mace. Je botrovala odločitvi samo stroga poslovna logika ali tudi kakšna afiniteta do Macov?

Bom pripočil kakšenmu Mac uporabniku, ki ima otroke... Smile

_________________
http://www.bitenc.si/
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 5
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 25.09.2005 08:26:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
PTK knjižinca za programiranje, ki jo uporabljam podpira win in mac okolje, zato je bilo že v osnovi mišljeno da bo igra za oba. Maci so mi drugače zelo všeč in rad bi imal kdaj kakega doma, samo zaenkrat sem itak čist brez denarja tako da o čem takem ne morem razmišljati.

Drugače pa je v svetu "independent game dev" v zadnje pol leta postal Mac velikokrat bolj perspektivna platforma od windows in mislim da so redke igre ki zdaj izidejo in niso za Mac-a (razen kakšne čist portalske). Tud bolj uspešne starejše igre (Vse od arcade labs (superstar chefs, gold miner...), platypus, breakquest...) se portajo na mac. No kot zadnje, pri izbiri knjižnic za programiranje iger je postala Mac podpora odločilni faktor (PTK, blitzMax (nova)... ) in tiste ki tega nimajo očitno nimajo preveč sigurne prihodnosti (HGE npr).

Tako da mislim da vam iger ne bo zmankalo.

LSM,
Janko M.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani