Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
eUprava / Sigenca in iOS
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27192
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 23.04.2020 13:05:37
Re: eUprava / Sigenca in iOS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem zdruzil Embarassed ... Sem povrnil v iPhone temo ...

Glede problema s Chrome pa je to stvar Chroma, ker menda ne zna prebrati korenskega potrdila iz iOS shrambe potrdil ... Ne dela recimo tudi NLB KLIK, ce se zelis prijaviti preko certifikata ... Deluje samo, ce se prijavljas preko metode z OTP generatorjem

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.01.2010
Prispevkov: 934
Kraj: apple
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 23.04.2020 14:21:55
Re: eUprava / Sigenca in iOS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Jaz sem zdruzil Embarassed ... Sem povrnil v iPhone temo ...

Glede problema s Chrome pa je to stvar Chroma, ker menda ne zna prebrati korenskega potrdila iz iOS shrambe potrdil ... Ne dela recimo tudi NLB KLIK, ce se zelis prijaviti preko certifikata ... Deluje samo, ce se prijavljas preko metode z OTP generatorjem


NI panike, zanimivo da to zna narediti na PC/Mac na iOS pa ne. Mislim da bo tukaj bolj problem kakšna apple omejitev v povezavi s safarijem.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1590
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 23.04.2020 14:31:42
Re: eUprava / Sigenca in iOS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Že dolgo nisem na winsih. Jih pa uporabljam za proklik in edavke. Nimam pojma kako sem uvozil certifikat,ki dela, ne vem pa kako ga izvoziti. V mmc ali nekaj podobnega, ga ne najdem. Vem, da sem jih v prejšnjih verzijah našel v browserjih, zdaj nič več.
Govorite o izvozu is chrome-a? Na winsih ali macu? Če izvozim iz safarija na macu dobim .p12. Kolikor berem rabim izvoz v .pfx. Sem sicer končnico na macu spremenil ampak ...... ne dela niti pod razno.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.01.2010
Prispevkov: 934
Kraj: apple
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 23.04.2020 16:50:53
Re: eUprava / Sigenca in iOS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Goran je napisal/a:
Že dolgo nisem na winsih. Jih pa uporabljam za proklik in edavke. Nimam pojma kako sem uvozil certifikat,ki dela, ne vem pa kako ga izvoziti. V mmc ali nekaj podobnega, ga ne najdem. Vem, da sem jih v prejšnjih verzijah našel v browserjih, zdaj nič več.
Govorite o izvozu is chrome-a? Na winsih ali macu? Če izvozim iz safarija na macu dobim .p12. Kolikor berem rabim izvoz v .pfx. Sem sicer končnico na macu spremenil ampak ...... ne dela niti pod razno.



Sam format nima veze. Izvozi celoten certifikat in si ga pošlji na email, nato v safari se prijavi email in klikni (kot prenos). Nato pa pojdi pod "General-Profiles &Device Management" - Configuration profile" in instaliraj; ne pozabi seveda na korenske certifikate (dobiš na straneh certifikatov). Like
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani