Jabuk
Problem z omrežjem
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 26.11.2008
Prispevkov: 13
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 26.11.2008 15:15:31
Problem z omrežjem
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dober dan!

Ker je to moj prvi post, moram najprej pohvalit ekipo ki stoji za Jabuk.si. Stran je hitra, pregledna in uporabna. Upam da mi boste še pomagali odpraviti moj problem Wink ..

ki je.. Imam iPhone kupljen v USA. Problem je v omeržju! Imam enega izmed tušmobilovih paketov, kar je use lepo in prav, dokler ne grem v kakšen zakoten lokal ali nevem preprosto v klet. Tam seveda izgubim omrežje. Problem je da mi iPhone ne preklopi na mobitelovo omrežje. Vem da se omrežje nastima v Settings/Carrier vendar jaz te opcije preprosto nimam Confused Malo sem googlov in ugotovil par razlogov zato. Na nekem forumu so na nalpisali da je problem v SIM kartici. Da naj bi imel zastarelo sim kartico? Uporabniki iPhona, ki naj bi zamenjali oz. dobili kartico nej bi dobili Carrier opcijo! je to možno? eno razlago sem našel tu, nekaj v zvezi a aktivacijo. Rešitev naj bi bila Custom ipsw na novo.. Ker se na to ne spoznam, oz. nimam pojma o čem se gre rabim pomoč. Kdo ali kaj mi lahko uštima iPhone? Da bo normalno deloval?


hvala za pomoč

lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 417
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 26.11.2008 15:40:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če imaš 3G iz US, potem je zaklenjen. Odklepa zaenkrat ni. Nadgrajevanje basebanda se STROGO ODSVETUJE. Ravno danes je dev-tem objavil, da so na dobri poti do odklepa. Kdaj bo, če bo ne ve nihče...

Zaenkrat se da neelagantno rešit samo z TURBO SIM...
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 26.11.2008
Prispevkov: 13
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 26.11.2008 16:19:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam TurboSim. Men stvar popolnoma dela dokler imam tusov omrežje. K sm pa izven njega mi pa ne preklopi na mobitelovga Confused Ročno pa ne morm nastavit ker nimam Carrier opcije Sad
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 27.10.2008
Prispevkov: 42
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 27.11.2008 12:47:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A še ma kdo drug probleme z omrežjem 3G (na ITA. iPhonu) ? nekaj časa dela, nato pa omrežje kar pobere.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani