Jabuk
fotke v icloud
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 02.01.2012
Prispevkov: 117
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 17.11.2019 14:20:35
fotke v icloud
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ekipa,

rabim pomoč, pregledal forum in ne najdem podobne teme Confused

Pred časom sem vse fotke iz maca spravil na zunanji disk (menjal comp in sedaj imam 256gb proja). Ker pa zmanjkuje prostora na icloud sem ga razširil na 2tb in sedaj bi te fotke rad prenesel v icloud. Seveda preko aplikacije photos. Icloud sem vklopil, vendar jih ne začne prenašat. Na comp jih ne morem prenesti, ker jih je za 500gb. Torej pot iz external disk (v photos imam označeno library iz zunanjega diska) v cloud in da jih združi z obstoječimi v cloudu. Teh je 19.000, na disku dodatnih 30.000+.

Kako to "speljati"?

Hvala za pomoč, nasvete...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 942
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 17.11.2019 16:58:58
Re: fotke v icloud
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Greš na www.icloud.com - Izbereš v meniju Photos, potem imaš v desnem meniju zgoraj "Upload Photos" ti odpre okno kjer označiš slike, ki jih želiš uploadat in to je to.

Potem boš imel vse na iCloud.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 02.01.2012
Prispevkov: 117
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 20.11.2019 23:26:14
Re: fotke v icloud
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nf7 je napisal/a:
Greš na www.icloud.com - Izbereš v meniju Photos, potem imaš v desnem meniju zgoraj "Upload Photos" ti odpre okno kjer označiš slike, ki jih želiš uploadat in to je to.

Potem boš imel vse na iCloud.


Hvala ti, uspelo. Edino kar je, ne more direktno iz photos library, ne pusti sploh označiti. Malo daljša pot ampak ja, uspešna.

Hvala
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani