Jabuk
iCloud in Desktop
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 939
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 19.11.2019 17:44:56
iCloud in Desktop
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A ima še kdo težave z datotekami in mapami na Desktopu, ki se uploadajo na iCloud oz. samo sinhornizacijo?

Namreč po vsakem restartu računalnika, mi zadeva normalno deluje. Po enem ali dveh dnevih pa zadeva ne gre odpret. Ko želim odpret nek običajen pdf iz Desktopa, mi napiše da zadeve ne gre odpret. Ravnotako ne morem nobene datoteke shranit na Desktop saj napiše "Desktop could not be opened".

Sem zadevo (iCloud Drive) že izklopil, resetiral in vklopil nazaj ampak se je problem spet pojavil.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.06.2019
Prispevkov: 113
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 20.11.2019 08:20:33
Re: iCloud in Desktop
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja, imam na Catalini zelo podoben problem.

S tem da meni v celoti desktop odpove, ne odpre nobene datoteke, shranjene gor (v mojem primeru je to največkrat ali slika ali pdf dokument), niti mi je ne pusti zbrisat ali premaknit v kakšno drugo mapo oz. na drug disk.
Sem pa opazil, da niti nima veze, a imam iCloud Drive vklopljen oz. ta je vklopljen, samo Desktop & Documents Folders možnost sem izklopil, tudi, če se mi desktop lokalno shranjuje, mi noče nič delat gor na njem...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani