Jabuk
Problem pri vpisovanju v icloud racun
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 12.10.2019
Prispevkov: 1
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 12.10.2019 12:56:53
Problem pri vpisovanju v icloud racun
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zivjo, imam problem pri vpisovanju v star icloud racun. Namrec dva meseca nazaj sem kupila nov telefon ter zamenjala stevilko. Sedaj po ugotovitvi da iphone je le iphone in da mi huawei ni vsec sem zelela zagnati svojega iphona a tu je nastala tezava pri vpisu v icloud racun. Imam dvojno autorizakcijo in sedaj ko se zelim vpisati v svoj racun mi kodo za autorizakcijo posilja na neobstojeco stevilko. Ne da mi opcije da se vpisem z drugim mailom ki sem ga navedla kot izhodisce ce bi kdaj prislo do kej taksnega. Ali lahko kako drugace zamenjam staro stevilko za novo ali pa pridem notri z drugim mailom in potem tam spremenim?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.01.2011
Prispevkov: 1786
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 12.10.2019 14:19:49
Re: Problem pri vpisovanju v icloud racun
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Applov helpdesk pokliči med tednom 9-16. Verjetno bo šlo, če imaš pri sebi še original škatlo, račun in podobno.

2FA je načeloma tu zaradi varnosti. Če bi lahko kar tako enostavno zamenjala email in številko, potem vsa stvar nima več smisla.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani