Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
Apple Special Event 10.9.2019
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 19.09.2019
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #101   Objavljeno 19.09.2019 18:14:17
Re: Apple Special Event 10.9.2019
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kakor jaz vidim zadevo gre tu za dva različna modela. Vsi modeli ure kjer je ECG podprt imajo kodo MU6D2FD/A kjer pa ni (Slo,...) pa imajo kodo MU6C2BS/A. Se pravi da se nekaj na uri razlikuje. Sam sem iz tega razloga raje naročil uro v Nemčiji.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 18.09.2012
Prispevkov: 60
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #102   Objavljeno 20.09.2019 05:56:28
Re: Apple Special Event 10.9.2019
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kje pa?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.09.2014
Prispevkov: 529
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #103   Objavljeno 20.09.2019 06:13:13
Re: Apple Special Event 10.9.2019
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
caveman je napisal/a:
Kakor jaz vidim zadevo gre tu za dva različna modela. Vsi modeli ure kjer je ECG podprt imajo kodo MU6D2FD/A kjer pa ni (Slo,...) pa imajo kodo MU6C2BS/A. Se pravi da se nekaj na uri razlikuje. Sam sem iz tega razloga raje naročil uro v Nemčiji.


Nebo držalo, torej ura ki jo kupiš tukaj "npr: velika britanija" potem ne dela EKG?: malo čudno bi bilo ane?
jst mislm da gre za regijo in lokacijo.
https://www.appliancesdirect.co.uk/p/mu6c2b%2Fa/apple-mu6c2ba-smart-watche
https://shop.bt.com/products/apple-watch-series-4-gps--44mm-silver-aluminium-case-with-seashell-sport-loop-mu6c2b-a-DSN2.html
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #104   Objavljeno 20.09.2019 06:43:08
Re: Apple Special Event 10.9.2019
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz pa vseeno mislim, da gre za HW razlicico, ki je drugacna oz. ima drugacen ID Smile Ker drugace si ne znam razloziti, zakaj vecini ne deluje... eni pa so vseeno pisali, da so uspeli aktivirati EKG, cetudi so uro kupili pri nas Very Happy ... Zal pa je tako, da so taki, ki jim je to uspelo, redki... in se na dodatna vprasanja ne oglasajo vec Very Happy ...

Ce bi bilo odvisno od regije in lokacije, potem bi delovalo, ko si z uro drugje... Kje pa je ura prodana, pa ne bi smelo vplivati, ker tega podatka pomoje Apple nima .... sploh ce je vmes ene par posrednikov, ki niso direktno pogodbeno vezani z Applom ... Very Happy

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabi

Jabi

Pridružen/a: 19.09.2019
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #105   Objavljeno 20.09.2019 13:54:53
Re: Apple Special Event 10.9.2019
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če hoče proizvajalec HW-ja narediti update SW- ja mora vedeti katero verzijo kam distribuirati. V takem primeru se naredijo ponavadi različni HW modeli ki sploh ni nujno da se razlikujejo. Le SW ki je inštaliran na HW je zaradi takšnih ali drugačnih razlogov različen ( manjko funkcij). Ob spremenjeni regulativi se tako lahko zelo elegantno zamenja ( doda) funkcionalnost.
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani