Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Naslednja
mBills
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.07.2014
Prispevkov: 489
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 27.09.2019 19:31:05
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
Kje si pobral teh 7,5€? Iz NLB-ja nakazilo na mBills je 0,40€. Lahko pa gotovino polagaš na Petrolu brezplačno.

Saj sem napisal iz druge kartice,recimo mastercard,visa,kjer je plačilo vidno takoj.
Prenos sredstev iz druge kartice v mBills denarnico1,5% od zneska prenosa

_________________
Apple TV 4K 32 GB (21)
Apple Watch Series 8
Apple Watch Series 6
Iphone 14 pro 128 GB
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 27.09.2019 19:48:49
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja, to pa ja, ampak zakaj pa bi si z druge MC ali Vise? Potem rajši uporabiš eno izmed njih za plačilo česarkoli že. Ampak ok, vsak ve zase. No, "slikaj in plačaj" meni pri njih pride dostikrat prav npr., pa tudi brezplačno je. Tudi za top-up na Revolut pride prav. Tko da, imam npr. od vseh položnic in bančnih računov samo 3,99€ mesečnega stroška z NLB. Pa še to bom ukinla v nekaj mesecih.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 11.09.2013
Prispevkov: 9
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 27.09.2019 20:46:08
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali je možno iz mBillsa nakazati na N26?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 27.09.2019 20:50:46
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne, pri referenci ponuja samo SI.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 11.09.2013
Prispevkov: 9
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 27.09.2019 20:53:03
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
Ne, pri referenci ponuja samo SI.


Hvala!
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 27.09.2019 20:59:10
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja, po podrobnejšem pregledu zadeve je začetno navdušenje nekoliko uplahnilo. Plačevanje položnic super, pa še to verjetno vezano na ponudnike, torej ne VSE, kar želiš plačati, še huje pa je s trgovinami. Res da več kot 1.500 lokacij po Sloveniji na prvi pogled obljublja veliko, ko pa pregledaš bolj podrobno, vidiš, da skoraj nikjer ne moreš plačevati, kjer bi bilo najbolj aktualno iz vidika vsakodnevne uporabe, kot so trgovine Mercator, Špar, Hofer, Lidl itd. V glavnem je nekaj restavracij, frizerjev itd. Upam, da bodo ponudbo konkretno razširili, sicer dvomim, da bo to množično zaživelo, kar bi lahko, ker potencial vsekakor je, vendar pa je vprašanje, koliko provizije hočejo od podjetij, ki bi omogočali plačilo z mBills. Confused

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 27.09.2019 21:41:14
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V teh trgovinah, ki si jih naštel jaz z njihovo kartico normalno plačujem, saj je konec koncev MC. In tudi vse položnice. Razen če misliš le plačila s črtno kodo preko čitalca npr z uro ali telefonom? Verjetno, ker si prej napisal, da kartice ne boš vzel. To pa je to, kar si ti opisal, e-denarnica pravzaprav. V tem primeru je mest kjer je to omogočeno res malo, položnice pa vseeno lahko plačuješ vse.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 27.09.2019 22:12:22
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
V teh trgovinah, ki si jih naštel jaz z njihovo kartico normalno plačujem, saj je konec koncev MC. In tudi vse položnice. Razen če misliš le plačila s črtno kodo preko čitalca npr z uro ali telefonom? Verjetno bo to, ker si prej napisal, da kartice ne boš vzel. To pa je to, kar si ti opisal. V tem primeru je mest kjer je to omogočeno res malo, položnice pa vseeno lahko plačaš vse.

Aha, torej je zadeva taka: če želim plačevati POVSOD, kjer se mi "sprdne", torej tudi v trafiki, moram vzeti njihovo Mastercard, ki je sicer brezplačna, vendar ni kreditna, kot vem, pač pa vezana na dejansko stanje na računu, torej nekako debetna. V bistvu samo razširi uporabnost iz 1.500 prodajnih mest na 44 mio po celem svetu, tudi pri nas, nič drugega. Je pa seveda ta Mastercard vnesena v samo aplikacijo, tako, da je ni potrebno fizično nositi okoli, pač pa v sklopu aplikacije s telefonom. Je to tako ali moraš vendar imeti kartico fizično pri sebi, ko plačuješ? Ker, če je tako, potem je zame enako, kot sedaj, ko imam bančno debetno kartico in z njo plačujem tudi brezstično, pri čemer bodo sedaj z oktobrom limit povečali celo na 25 EUR brez vnašanja PIN kode.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 27.09.2019 22:18:12
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Aha, torej je zadeva taka: če želim plačevati POVSOD, kjer se mi "sprdne", torej tudi v trafiki, moram vzeti njihovo Mastercard, ki je sicer brezplačna, vendar ni kreditna, kot vem, pač pa vezana na dejansko stanje na računu, torej nekako debetna. V bistvu samo razširi uporabnost iz 1.500 prodajnih mest na 44 mio po celem svetu, tudi pri nas, nič drugega. Je pa seveda ta Mastercard vnesena v samo aplikacijo, tako, da je ni potrebno fizično nositi okoli, pač pa v sklopu aplikacije s telefonom. Je to tako?


Če želiš to kar sem jaz napisala jo moraš nosit s sabo, brez nje lahko plačuješ samo na tistih 1.500 mestih preko čitalca in kode v aplikaciji. Debetna je ja, mora imeti stanje, tako kot npr Revolut ali N26, le da ti dve lahko uporabiš še drugače in z raznimi plačilnimi servisi.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 27.09.2019 22:57:08
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
Če želiš to kar sem jaz napisala jo moraš nosit s sabo, brez nje lahko plačuješ samo na tistih 1.500 mestih preko čitalca in kode v aplikaciji. Debetna je ja, mora imeti stanje, tako kot npr Revolut ali N26, le da ti dve lahko uporabiš še drugače in z raznimi plačilnimi servisi.

Meni je to potem nekako neuporabno, ker:
1. Mastercard že imam pri svoji matični banki
2. ker imam kreditno Mastercard, plačevanje s to kartico ni vezano na trenutno stanje na računu
3. tako svojo kreditno Mastercard, kot mBills Mastercard moram fizično nositi s sabo, kar vsaj zame močno okrne prednosti elektronske denarnice. V tem primeru raje nosim s sabo že obstoječo Mastercard, pa še kreditna je, kar ima svoje prednosti.

Kar pa se tiče N26 ali Revolut, ki omogočata tudi Apple Pay pri nas pa sta obe vezani na bančni račun, ki ga je potrebno tudi prijaviti na naš FURS itd. Nekako me kot nekakšna alternativa e-denarnici mika N26, vendar še nisem prišel do točke, ko bi dejansko sprožil aktivacijo tega.

Ideja mBills kot mobilne denarnice je krasna in bi bila špica, če bi le omogočala plačilo POVSOD, ne samo na omejenih lokacijah, kar spet močno okrne uporabnost in prednost mobilne denarnice, saj moraš še vedno s sabo nositi fizično kartico, pa je navsezadnje vseeno, ali svojo bančno ali pa od mBillsa. Kaj vem, morda se bo sčasoma mreža lokacij toliko povečala, da bo pokrivala vsaj glavne trgovce in druge bolj frekventne lokacije, da bo tole res nadomestilo dobro staro gotovino ali pa fizične kartice. Sam bi si želel, da bi lahko s to mobilno denarnico lahko plačeval na VSEH bencinskih servisih, tudi recimo OMV, ne samo Petrol, pa seveda v trgovinah, kot so Špar, Mercator, Hofer, Lidl, Merkur idr. Od velikih trgovin je zaenkrat omogočeno plačevanje samo v Big Bangu, kar je super, ampak še vedno premalo lokacij. Bomo videli, kako se bo sistem razvijal, do takrat pa čakam, da se naše banke kaj zmigajo v zvezi z Apple Pay, čeprav slabo kaže, saj vsaka poskuša razvijati lasten sistem, kot npr. NLB, A banka, Delavska hranilnica idr. Pri slednji je recimo problem ta, da svojo mobilno varianto ponuja samo preko Android sistema, ne pa tudi preko Appla, kar mi je logično, saj je Applu v interesu, da banka ponuja NJIHOV Pay, ne pa svoj. Tako bomo na koncu uporabniki ostali na suhem ali pa iskali alternativne rešitve v raznih N26, Revolut idr. Ampak mene ne mika imeti odprtih 10 računov, da bom lahko plačeval z mobilnim telefonom ali uro.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 27.09.2019 23:07:20
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se strinjam, ampak začel smo s tem, da ni provizije pri plačilu položnic Smile... Dejansko pa je tako, da ima vsaka izmed kartic različnih bank ali izdajateljev svoje prednosti in slabosti, in bi človek tako rabil 5 različnih, če bi hotel izkoristit vse samo "prednosti". mBills poslikam in plačam, Revolut in N26 (namesto obeh uporabljam Curve) za tujino in dvige gotovine tam in za trajnike, kreditna MC za zamik plačila itd, itd...Vsak naj izbere po svojih potrebah, ker sam najbolje veš kaj rabiš.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 28.09.2019 11:16:26
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če me neka nemška ali litvanska banka obravnava bolj prijazno kot (kvazi) slovenska, me to moti. In do takih “domačih” bankirjev ne čutim nobene pripadnosti ali pietete. Še posebej, če te v določenih primerih praktično prisilijo v poslovanje z njimi.

Zato tudi pri takih mBilsih najprej pomislim “where’s the catch”. In ga tudi vedno najdem. Tko da sem že po defaultu nehal resno jemati lokalne ponudnike, ker na koncu vedno končaš v nekakem sužnjelastniškem razmerju tipa RTV prispevek, reket kabelskih operaterjev itd.

Prav tako me odvrača trenutna evforija slo “playerjev”, ki bi bili po novem vsi radi bankirji in potem zapravljajo denar za razne mBilse, Lone ipd. Likvidnost jepogoj za “velike” posle. Ane.

Sam ne mi pa to prodajat za nacionalni interes, kot me je opomnila skrbnica na NLB, ko sem zapiral račun pri njih. Sem ji potem razložil, da se takoj vrnem k njim, ko bodo kotirali na Frankfurtski borzi. Če pa tega niso sposobni, ne vidim nobega razloga, da bi imel narod karšenkoli interes podpirati njihove nasedle projekte.


Nazadnje urejal/a macata Sob 28. Sep 2019 11:32; skupaj popravljeno 1 krat

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 28.09.2019 11:21:35
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se strinjam s tabo...ampak to ni banka kot banka. Precej rada berem TW od obeh naštetih in mi nekako zaenkrat ni ju za imet za strogo primarni račun, tko da ja, ko do česa pride se je treba vse menit preko spleta. Fizičnih poslovalnic ni!
Kolko in kaj od tega pa posamezniku odgovarja pa mora vedet sam.
Kaj recimo si pri mBills našel? Ker npr jaz seštejem položnice, nakažem znesek (al pa polnem na Petrolu) poslikam in plačam. In za dva gospodinjstva se pozna razlika. Kot sem rekla, NLB osnova, ostalo pa preko mBills, N26 in Revolut. 3,99 me pride čez cel mesec-
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 28.09.2019 11:36:24
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
Se strinjam s tabo...ampak to ni banka kot banka. Precej rada berem TW od obeh naštetih in mi nekako zaenkrat ni ju za imet za primarni račun, tko da ja, ko do česa pride se je treba vse menit preko spleta. Fizičnih poslovalnic ni!
Kolko in kaj od tega pa posamezniku odgovarja pa mora vedet sam.
Kaj recimo si pri mBills našel? Ker npr jaz seštejem položnice, nakažem znesek (al pa polnem na Petrolu) poslikam in plačam. In za dva gospodinjstva se pozna razlika. Kot sem rekla, NLB osnova, ostalo pa preko mBills, N26 in Revolut. 3,99 me pride čez cel mesec


Mah raj ne bom napisal.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 28.09.2019 11:41:23
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne rabiš napisat. Jaz pač iščem za svoje potrebe določeno stvar in kombiniram z večimi ponudniki. Nobenega ne prepričujem v nič ampak gledam nase oz. na svoje stroške. Tko pač je.


Nazadnje urejal/a jerca Sob 28. Sep 2019 11:43; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 28.09.2019 11:42:43
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:

Ideja mBills kot mobilne denarnice je krasna in bi bila špica, če bi le omogočala plačilo POVSOD, ne samo na omejenih lokacijah, kar spet močno okrne uporabnost in prednost mobilne denarnice, saj moraš še vedno s sabo nositi fizično kartico, pa je navsezadnje vseeno, ali svojo bančno ali pa od mBillsa. Kaj vem, morda se bo sčasoma mreža lokacij toliko povečala, da bo pokrivala vsaj glavne trgovce in druge bolj frekventne lokacije, da bo tole res nadomestilo dobro staro gotovino ali pa fizične kartice. Sam bi si želel, da bi lahko s to mobilno denarnico lahko plačeval na VSEH bencinskih servisih, tudi recimo OMV, ne samo Petrol, pa seveda v trgovinah, kot so Špar, Mercator, Hofer, Lidl, Merkur idr. Od velikih trgovin je zaenkrat omogočeno plačevanje samo v Big Bangu, kar je super, ampak še vedno premalo lokacij. Bomo videli, kako se bo sistem razvijal, do takrat pa čakam, da se naše banke kaj zmigajo v zvezi z Apple Pay, čeprav slabo kaže, saj vsaka poskuša razvijati lasten sistem, kot npr. NLB, A banka, Delavska hranilnica idr. Pri slednji je recimo problem ta, da svojo mobilno varianto ponuja samo preko Android sistema, ne pa tudi preko Appla, kar mi je logično, saj je Applu v interesu, da banka ponuja NJIHOV Pay, ne pa svoj. Tako bomo na koncu uporabniki ostali na suhem ali pa iskali alternativne rešitve v raznih N26, Revolut idr. Ampak mene ne mika imeti odprtih 10 računov, da bom lahko plačeval z mobilnim telefonom ali uro.

What?
Vzami njihov mastercard in plačuj povsod. Sploh nevem zakaj bi kdorkoli plačeval direktno z aplikacijo. Je čisto preveč dela (proti temu, da samo potegneš ven kartico). Če nočš imet dveh kartic vzami Curve, dodaj svojo mastercard in mbills in imaš s sabo samo eno kartico.

Mbills je super za plačevanje računov in za nakazila med prijatelji. Če nič od tega ne rabiš, potem zate res ne prinaša nekih prednosti.

_________________
Mastercard kartica Curve
Uporabi kodo PPSAT (https://www.curve.app/join#PPSAT), ter sebi malo skrajšaj čakalno vrsto (in obema pridobi 5 funtov dobroimetja).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.11.2012
Prispevkov: 508
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 28.09.2019 11:53:08
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem na istem kot Jerca, razen tega, da je moj primarni račun N26, Revolut za vsa spletna plačila in Apstore, mBills pa ne uporabljam, ker za položnice “slikaj in plačaj” uporabljam ženino banko, če le te ne bi bilo bi 100% uporabljal mBills. Strošek 0€. Drugače pa vse plačujem s telefonom Apple Pay.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 28.09.2019 12:21:09
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najirad je napisal/a:
Sem na istem kot Jerca, razen tega, da je moj primarni račun N26, Revolut za vsa spletna plačila in Apstore, mBills pa ne uporabljam, ker za položnice “slikaj in plačaj” uporabljam ženino banko, če le te ne bi bilo bi 100% uporabljal mBills. Strošek 0€. Drugače pa vse plačujem s telefonom Apple Pay.

Zakaj pa spletnih nakupov in App store ne opravljaš kar z N26? Zakaj poleg te uporabljaš še Revolut? Se z N26 ne da plačati tega, kar sedaj plačuješ z Revolut? Vprašam, ker ne vem. Jaz bom sicer N26 imel bolj, kot ne samo za plačevanje v fizičnem svetu, online itak uporabljam DH kreditno Mastercard.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.11.2012
Prispevkov: 508
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 28.09.2019 12:48:03
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nekako sem se vedno izogibal, da bi primarni račun uporabljal za spletne nakupe, kar je pri meni N26 (dobivam plačo gor). Revolut Mastercard ima slo bin in ga lahko uporabljaš za Appstore, imaš ugodne menjalne tečaje, do 200€ brezplacnih dvigov, top up, ni bojazni za spletne nakupe, lahko takoj zablokiraš, prekličeš kartico. Malo pobrskaj po temi Revolut.

Vsak pač vzame (uporablja) stvari, ki njemu odgovarjajo, če je pa za vse to, kar dobiš pri N26 in Revolut strošek 0€, pa pri meni pomislekov ni več. Sem pa pred kratkim na Abanki zaprl račun.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.12.2011
Prispevkov: 640
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 28.09.2019 12:53:00
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A kartica mBills Mastercard deluje za Apple store, Netflix, ebay, amazon itd?

Hvala.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani