Jabuk
Nov hobi čez poletje
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 10.06.2019 20:21:51
Nov hobi čez poletje
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo. Predvčerajšnjim sem med iskanjem ene stvari naletel na dva starejša majhna "železna" avtomobilčka (Ferrari in Volvo) iz mojih otroških dni za katera sploh nisem vedel, da sta se še ohranila oziroma nista pristala v smeteh, kakor večina. Ker sta bila res v obupnem stanju, v večini brez barve in oksidirana, me je prešinila ideja, da ju obnovim. To opravilo me je čisto navdušilo in sem dobesedno noter padel Rolling Eyes Pojavil pa se je problem, ker robe več nimam. Zato nagovarjam naše forumaše, če kdo ima kaj te "železne zdelane" stare robe iz otroških dni in mu ne predstavlja posebne čustvene ali materialne vrednosti, jaz bom namreč zelo vesel. Meni bi zagotovili nadaljnje veselje, avtomobilčke pa rešili pred nadaljnjim propadanjem. Tako da, kar pogumno, naj vas ni sram, če še kaj imate doma na stara oziroma starejša leta Wink Če se morda najde kakšen "donator", me lahko kontaktira na zasebno sporočilo. Lep pozdrav vsem in po možnosti nekje v senci s kozarcem vode ali nečesa pač Very Happy
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani