Jabuk
Logitech flow
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 20.05.2019 20:18:00
Logitech flow
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo!

Od dveh mighty miši mi je ena začela izgubljat povezavo - problem je očitno v ležišču baterij... skratka, dovolj mi je. Začel sem gledat naokrog za pametno alternativo. Mighty mouse mi sicer ustreza - gestures so super, natančnost je zadovoljiva... skratka, miš ni presežek, je pa o.k.. Če dela zanesljivo. Pa ena ne. Po brskanju sem sklenil, da si omislim Logitech MX Master 2s. Gledam review-e, brskam, raziskujem... in najdem tole:

https://www.logitech.com/en-us/product/options/page/flow-multi-device-control

https://www.youtube.com/watch?v=S9OgIIgR5Po

Ker delam z vsaj dvema računalnikoma (včasih s tremi), se mi zdi rešitev odlična. Pa bi rad povratno informacijo iz prve roke. Torej - je kdo tu, ki to uporablja vsakodnevno?

Hvala!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.10.2009
Prispevkov: 211
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 21.05.2019 05:06:07
Re: Logitech flow
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
accom je napisal/a:
Zdravo!

Od dveh mighty miši mi je ena začela izgubljat povezavo - problem je očitno v ležišču baterij...
Hvala!


Tole z ležiščem baterij lahko sam enostavno rešiš. Se je tudi meni zgodilo že ene dve leti nazaj. Ko vstaviš baterije, med njiju ali ob strani zatlaci se malo zvitega papirja (jaz sem dal del vizitke) in normalno zapri miš. Baterije več ne bodo plesale naokoli in miš več ne bo izgubljala kontakta.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.07.2011
Prispevkov: 141
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 21.05.2019 14:07:28
Re: Logitech flow
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imel apple mouse ampak mi je bla ful prenizka in sedaj že več let uporabljam logitech mouse.
Tudi seveda nabavil MX Master 2s in nobene pripombe,flow dela v nulo,skočim iz maca na aira in nazaj brez težav,lahko si tudi nastaviš preskok na levi ali na desni strani pa še marsikaj druga je v nastavitvah. lahko samo priporočam-zelo Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 21.05.2019 14:27:11
Re: Logitech flow
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dejanb je napisal/a:
Tole z ležiščem baterij lahko sam enostavno rešiš. Se je tudi meni zgodilo že ene dve leti nazaj. Ko vstaviš baterije, med njiju ali ob strani zatlaci se malo zvitega papirja (jaz sem dal del vizitke) in normalno zapri miš. Baterije več ne bodo plesale naokoli in miš več ne bo izgubljala kontakta.


Sem poskusil. Ko se mi je to začelo dogajat je seveda prvi vzgib googlanje. Našel tvoj predlog, pa tudi podlaganje kontaktov z alu folijo. Poskusil sem oboje, brez učinka (vsaj trajnega ne).
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 21.05.2019 14:32:16
Re: Logitech flow
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
index je napisal/a:
Imel apple mouse ampak mi je bla ful prenizka in sedaj že več let uporabljam logitech mouse.
Tudi seveda nabavil MX Master 2s in nobene pripombe,flow dela v nulo,skočim iz maca na aira in nazaj brez težav,lahko si tudi nastaviš preskok na levi ali na desni strani pa še marsikaj druga je v nastavitvah. lahko samo priporočam-zelo Smile


Se strinjam - miš je specifična, ampak sem se je relativno hitro in neboleče navadil in jo "posvojil" tako zelo, da so mi vse druge miši, ki mi pridejo pod prste, blago rečeno nenavadne. Prav zato je trenutna situacija tako velika frustracija. Smile

MX Master 2S je na listi za nakup, zelo verjetno pa še tipkovnica Craft Advanced. Imam še eno vprašanje: ko z miško "skočiš" z enega na drug računalnik (preko LogitechFlow-a), kako je s tipkovnico? Ali sledi avtomatski preklop tudi na tipkovnici, ali je treba preklopit s tipko? Vem, da imajo logitech bluetooth tipkovnice večinoma sposobnost priklopa na tri naprave, s preklopom na namenske tipke.

Hvala!
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.07.2011
Prispevkov: 141
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 21.05.2019 15:01:21
Re: Logitech flow
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To pa nisem probal ker ko preskocim z misko na drugi mac uporabljam pac tisto tipkovnico na katerem macu sem.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani