Jabuk
Med polnjenjem se baterija prazni
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 26.09.2014
Prispevkov: 12
Kraj: Koper
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 25.03.2019 21:50:17
Med polnjenjem se baterija prazni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam precej čuden primer in me zanima, če se je še komu to zgodilo in zakaj je do tega prišlo. Imam kabel, ki je do sedaj delal normalno, sedaj pa, ko z njim polnim telefon, se ta ne polni, ampak prazni. In to bilo kateri iPhone
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 25.03.2019 22:05:38
Re: Med polnjenjem se baterija prazni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pri meni je bila težava to, da je bil kabel zanič.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 26.09.2014
Prispevkov: 12
Kraj: Koper
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 25.03.2019 22:16:29
Re: Med polnjenjem se baterija prazni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da je kabel kriv mi je jasno. Saj z drugim kablom je vse v redu. Čudno mi je, da kabel telefon prazni. Ponavadi ko je kabel zanič pač ne da kontakta. Sicer pa ne razumem zakaj je takšen problem z kabli za iPhone. Do sedaj sem jih zamenjal že ogromno. In ni važno ali je kabel original ali ponaredek, zelo hitro prenehajo delat. In te probleme imajo vsi, ki jih poznam. Doma imamo tudi Android naprave in ni nobenih problemov s kabli, pa so v uporabi že veliko let. V vseh letih je odpovedal samo en kabel.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 25.03.2019 22:21:26
Re: Med polnjenjem se baterija prazni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne vem, kaj delate s kabli... meni se ni noben odpovedal... res je, da so eni ze bili malo naceti ... celo en Ankerjev, ki je kao malo bolj trpezen s tekstilnim opletom ...ampak se vedno delujejo vsi... Res pa je, da ze nekaj casa iPhone polnim brezsticno, razen, ko se polni v avtu..... edino iPad je se vedno na kablu...

Ko kaze je pri tebi pac prekinjena kaksna zicka... telefon pa vseeno dobi signal, da je prikljucen polnilec in zato verjetno prikazuje, kot da se polni... v resnici pa se ne...

Sicer pa ima kolega, ki je dolgo casa imel Windows Phone, sedaj ima pa ze nekaj casa Androida, tudi probleme s tem, da mu kabli odpovedo... in vsakih par mesecev kupi novega Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 26.03.2019 08:22:55
Re: Med polnjenjem se baterija prazni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne se preveč igrat s takim falenim kablom.

Glede kvalitete kablov pa dejansko Anker zdrži dlje. Moja hčera je kable uničevala na par mesecev. Zdaj ima Anker že več kot eno leto.

Problem je v tem, da uporablja telefon med polnjenjem. Ker telefon obrača in vrti, se kabel navije in pri konektorju crkne.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani