Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Alternativa Iphonu
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.03.2014
Prispevkov: 251
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 04.02.2019 08:50:36
Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni
Sicer vem da ta tema ne sodi na ta forum, ampak vseeno;)
Glede na to, da sem bil do 3-4 leta nazaj se uporabnik Lumia telefona z odlicno kamero in vsemi foto aplikacijami zraven, nekako na Iphonu nekako pogresam malo vec “svobode” predvsem pri fotografiranju. Poiskusil sem skorajde vse foto aplikacije, ki naj bi mi kakorkoli prisle v pomoc, ampak nobena ni popolna. In tako nekako pogledujem po alternativah v smeri Samsunga in Huaweia.
Prijatelj ima P20 Pro in ga ne more prehvaliti, za slike bi res rekel da imajo tisto nekaj vec kot slike Iphona.
Sedaj pa me zanima, ali je tu kaksen uporabnik Mate 20 Pro, P20 Pro ali Noteta 9. Zanimajo me predvsem osebne izkusnje s temu telefoni, dejanski uporabniki ki imajo tele telefone in mi lahko podajo informacije iz prve roke. Razne clanke, in reviewe sem pregledal ze 100x, amoak vsak lahko napise kar hoce.
Vsakrsnakoli informacija mi je vec kot dobrodosla
Hvala
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27179
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 04.02.2019 08:59:57
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam poleg iPhone X se Mate 20 Pro, imel sem tudi P20 Pro, ki je dokaj podoben, le pac pol leta prej predstavljen ...

Fotoaparat je res boljsi... in velikokrat za fotografiranje raje uporabim Mate 20 Pro ... vendar pa je toliko drugih zadev, zaradi katerih zal nisem zdrzal brez iPhona vec kot kaksen mesec ali dva ... Ze ob predstavitvi Huawei P10 sem ga probal uporabljati kot primarni telefon, pa sem po dveh ali treh mesecih pristal nazaj na iPhonu ... Raje ne sprasuj, kaj vse je tisto, zaradi cesar imam taksno mnenje Smile ... Veliko je odvisno od samega Applovega ekosistema.... ki se ga sicer da uspesno zamenjati z recimo Googlovim ... je pa to bolj problem, ce to za seboj potegne se celo familijo in prijatelje, s katerimi sedaj skupaj uproabljamo Applov ekosistem ...

Moje mnenje je taksno, da je ce bi mobilnik uproabljal predvsem za fotografiranje ali video, bi se vsekakor odlocil za Huawei, Samsung ali Pixel ... tako pa je to le del uporabe in zaenkrat prevagajo ostali plusi v prid Applu ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 04.02.2019 11:45:30
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za začetek, naj omenim, da sem iPhone uporabljal vse od iPhona 3G do iPhona X, katerega sem pa prodal pred nekaj dnevi in presedlal na Huawei Mate 20 PRO.

Nekoč (pa še tudi danes) velik ljubitelj Appla, pa ne zato, da je neka oh-in-oh znamka, ampak zaradi tega, da če nekaj kupiš, potem ti bo to tudi skoraj zagotovo delalo. No pri iPhonu X se je zadeva spremenila. Kupil sem ga takoj po izidu, ko se ga je pač dalo pri nas dobiti, so mi ga lansko leto malo pred iztekom garancije zamaenjali, zaradi "štekanja" med pogovori, nedosegljivosti itd., kar bi naj bil kar velik in razširjen pojav pri X-ih. Po zamenjavi je "ta novi" - ja dobil sem čisto novega X-a, deloval nekaj tednov (mogoče mesecev) dokaj OK, potem pa spet enaka težava... veliko krat nedosegljiv, med klicami iPhone X vs iPhone X je bil govor kot robot, "štekal" do onemoglosti. Nakar mi je vse skupaj prekipelo, če že dam 1000€ za telefon, potem tudi naj dela, kot se spodobi. Na servis ga več nisem nesel, le prodal - ja sem omenil kupcu to težavo in jo je sprejel (da ne bo nepotrebnih komentarjev). Aja, pa če smo že pri tem, to je samo moje mnenje in lastne izkušnje.

Druga zadeva pri iPhone X je njihova zaprtost. OK, še štima, če imaš vse Apple. Sam kaj, ko pa, če ne drugje, vsaj v službah nimamo vsi Apple naprav. Pa tudi odpiranje, shranjevanje nekih fajlov, huhh, težka na iPhonih. Čeprav pa moram tu omenit, da pa v vseh teh letih zelo zadovoljen glede ostalega delovanja (ciljam na hitrost, zatikanje itd.), tega pač pri iPhonih NI!

Tretja zadeva pri iPhone X je istočasnot oz. večopravilnost. Poganjanje na enem delu zaslona recimo Youtube, na spodnjem delu pa brskanje po spletu. Tega pač Apple ne podpira iz neznanih razlogov... svašta!!!! za 1000€, pa nimaš te funkcije?

To so tudi moje največje zadeve proti nakupu novega in prodaji sedanjega iPhona X.


Huawei-ja še testiram in se ga privajam, zaenkrat deluje OK. Sem pa bil kar nekaj časa v dvomih, ali vzeti Huawei Mate 20 PRO ali Google Pixel 3 ali celo neko zadevo, katera poganja "stock android" - recimo Nokia 7 ali podobna. Nekako sem se odločil za Mate 20 pro, tudi med drugim zaradi največje podobnosti vmesnika v primerjavi iPhonu.

Lahko le povem, da mi zaenkrat služi OK, štekanja in "robotskega" glasu pri klicih ni. Je pa settings pri Huwaei-ju totalno neorganiziran in ne dodelan. Glede fotoaparata pa zaenkrat: 5 zvezdic. Tu ni debate, pa tudi X nima slabega fotoaparata, ampak v temi pa Mate 20 pro zmaga na celi črti. Tudi širokokotna leča je ena izmed vrlin Mate 20 Pro. Aja, pa še baterija je mislim, da malo boljša kot pri X-u.

Moti me (mogoče le zato, ker semi bil na X-u na to navajen), da ne moreš le dva-ali-tri-krat tapnit po zaslonu, da bi ga zbudil, tega Mate 20 Pro zaenkrat še ne podpira. Koliko sem zasledil na tujih forumih, je to kar debata od mnoge uporabnikov in si nas te funkcije veliko želi - upajmo, da se Huawei kaj zgane. Mi je pa ta funkcija bila ful všeč predvsem ponoči, ko sem hotel videti, koliko je ura. Pa tudi podnevi sem se je posluževal, ko je telefon odložen na pisalni mizi, da vidim uro, obvestila in ostalo.

Bo pa pokazal čas, če bo ta preskos prava odločitev ali bo potrebna vrnitev. Smile


Nazadnje urejal/a kerco46 Pon 04. Feb 2019 11:48; skupaj popravljeno 1 krat
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.11.2010
Prispevkov: 169
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 04.02.2019 11:56:09
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi sam sem bil uporabnik iPhona kar nekaj let - zamenjal sem ga zaradi podobnih razlogov, kot so zapisani zgoraj.

Sem tudi vzel najprej Huawei Mate 20 pro ampak me njihov software ni prepričal, najbolj me je motila aplikacija za mail.

Potem sem, kjub temu da nisem največji fan Samsunga vzel Note 9. Za enkrat sem zadovoljen in sedaj, ko je nadgrajen na Android 9 dela res super. Slike so boljše kot na iPhonu - najbolj mi je pa všeč ker je res prilagodljiv in se lahko vse nastavlja kot želiš. Edino imam problem z bluetooth v avtu, ker ne dela predvajanja glasbe - samo za to pa še ni rešitve.

Jest bi na tvojem mestu počakal in vezel Samsung S10, ki pride konec meseca.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.04.2014
Prispevkov: 323
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 04.02.2019 12:50:00
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
Za začetek, naj omenim, da sem iPhone uporabljal vse od iPhona 3G do iPhona X, katerega sem pa prodal pred nekaj dnevi in presedlal na Huawei Mate 20 PRO.

Nekoč (pa še tudi danes) velik ljubitelj Appla, pa ne zato, da je neka oh-in-oh znamka, ampak zaradi tega, da če nekaj kupiš, potem ti bo to tudi skoraj zagotovo delalo. No pri iPhonu X se je zadeva spremenila. Kupil sem ga takoj po izidu, ko se ga je pač dalo pri nas dobiti, so mi ga lansko leto malo pred iztekom garancije zamaenjali, zaradi "štekanja" med pogovori, nedosegljivosti itd., kar bi naj bil kar velik in razširjen pojav pri X-ih. Po zamenjavi je "ta novi" - ja dobil sem čisto novega X-a, deloval nekaj tednov (mogoče mesecev) dokaj OK, potem pa spet enaka težava... veliko krat nedosegljiv, med klicami iPhone X vs iPhone X je bil govor kot robot, "štekal" do onemoglosti. Nakar mi je vse skupaj prekipelo, če že dam 1000€ za telefon, potem tudi naj dela, kot se spodobi. Na servis ga več nisem nesel, le prodal - ja sem omenil kupcu to težavo in jo je sprejel (da ne bo nepotrebnih komentarjev). Aja, pa če smo že pri tem, to je samo moje mnenje in lastne izkušnje.

Druga zadeva pri iPhone X je njihova zaprtost. OK, še štima, če imaš vse Apple. Sam kaj, ko pa, če ne drugje, vsaj v službah nimamo vsi Apple naprav. Pa tudi odpiranje, shranjevanje nekih fajlov, huhh, težka na iPhonih. Čeprav pa moram tu omenit, da pa v vseh teh letih zelo zadovoljen glede ostalega delovanja (ciljam na hitrost, zatikanje itd.), tega pač pri iPhonih NI!

Tretja zadeva pri iPhone X je istočasnot oz. večopravilnost. Poganjanje na enem delu zaslona recimo Youtube, na spodnjem delu pa brskanje po spletu. Tega pač Apple ne podpira iz neznanih razlogov... svašta!!!! za 1000€, pa nimaš te funkcije?

To so tudi moje največje zadeve proti nakupu novega in prodaji sedanjega iPhona X.


Huawei-ja še testiram in se ga privajam, zaenkrat deluje OK. Sem pa bil kar nekaj časa v dvomih, ali vzeti Huawei Mate 20 PRO ali Google Pixel 3 ali celo neko zadevo, katera poganja "stock android" - recimo Nokia 7 ali podobna. Nekako sem se odločil za Mate 20 pro, tudi med drugim zaradi največje podobnosti vmesnika v primerjavi iPhonu.

Lahko le povem, da mi zaenkrat služi OK, štekanja in "robotskega" glasu pri klicih ni. Je pa settings pri Huwaei-ju totalno neorganiziran in ne dodelan. Glede fotoaparata pa zaenkrat: 5 zvezdic. Tu ni debate, pa tudi X nima slabega fotoaparata, ampak v temi pa Mate 20 pro zmaga na celi črti. Tudi širokokotna leča je ena izmed vrlin Mate 20 Pro. Aja, pa še baterija je mislim, da malo boljša kot pri X-u.

Moti me (mogoče le zato, ker semi bil na X-u na to navajen), da ne moreš le dva-ali-tri-krat tapnit po zaslonu, da bi ga zbudil, tega Mate 20 Pro zaenkrat še ne podpira. Koliko sem zasledil na tujih forumih, je to kar debata od mnoge uporabnikov in si nas te funkcije veliko želi - upajmo, da se Huawei kaj zgane. Mi je pa ta funkcija bila ful všeč predvsem ponoči, ko sem hotel videti, koliko je ura. Pa tudi podnevi sem se je posluževal, ko je telefon odložen na pisalni mizi, da vidim uro, obvestila in ostalo.

Bo pa pokazal čas, če bo ta preskos prava odločitev ali bo potrebna vrnitev. Smile


Sem tudi sam naredil popolnoma enako. Z X-om drugače nisem imel težav, me je pa Mate 20 Pro prijetno presenetil.

Sam sem sicer še vedno zadvoljen z iPhone, imam tudi Airpods, Macbook, ampak sedaj šele vidim, kaj je to telefon, ko se svet odklene iz Applovega mehurčka.

Plus:
- na Telekomu imam sedaj VoWifi in VoLTE (slednjega sem sicer prej mel na iPhone, ampak nisi vedel ali dela ali ne)
- kamera ..
- always on display
- večopravilnost
- baterija (kapaciteta in noro hitro polnjenje - skoraj ne rabiš polnilca, ker se v 20 min nafila za cel dan dovolj)
- odprtost, da lahko mile volje prenašaš datoteke gor in dol
- hitrost (iPhone appe odpira bolj počasi)
- NFC in možnost plačila s kartico (Abadenarnica ali NLB Pay)
- ultra varčevanje z baterijo

Slabosti:
- tap to wake (ja, to mi ful manjka, ker X to ima, je pa rešeno, da daš gor samo prst, ker vedno kaže na zaslonu, kje lahko pritisneš)
- če uporabljaš gestures brez gumbov, je gesture za nazaj totalni polom, plus tega da v tem načinu vidno šteka GUI
- zvočnik v USB-C luknji (hitro zapreš s prstom in zaduši zvok)
- Google Play na splošno (je res, da gor lahko naložiš malo morje appov, ampak Apple Store ima veliko bolj urejeno, da so gor res samo uporabni appi, ne pa neko staro sranje, kar pa na Google Play defenitivno je)

_________________
iPhone 14 128 GB | Watch series 5 44mm | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 04.02.2019 12:57:19
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tby100 je napisal/a:

Slabosti:

- če uporabljaš gestures brez gumbov, je gesture za nazaj totalni polom, plus tega da v tem načinu vidno šteka GUI

- Google Play na splošno (je res, da gor lahko naložiš malo morje appov, ampak Apple Store ima veliko bolj urejeno, da so gor res samo uporabni appi, ne pa neko staro sranje, kar pa na Google Play defenitivno je)


To dvoje je še en minus in slabost napram iPhonu. Čeprav funkcijo "gesture" uporabljam tudi sam, pa mi še vseeno bolj odgovoraja kot pa tisti "zastareli" gumbi za vrni, domov itd., pa je zelo slabo dodelala. Verjetno bo kakšen efekt pri nadgradnji in posodobitivi sistema. Upam. Like


Mogoče prej premalo izpostavil prednost, lahko prenašaš in urejaš vse datoteke, praktično identično kot na PC-ju. Tega iPhone ne podpira, je pa verjetno zaradi tega bolj varen. Pa polnilec si zasluži sam en big Like . V pol ure je telefon praktično nafilan za cel dan uporabe.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 04.02.2019 12:59:58
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
PS: a je kdo sporbaval plačila preko Huawei Mate 20 pro? na iPhonu je delovala aplikacija "boon". Tu pa se še nisem igral kaj dosti s tem. No, razen bank, katere to že primarno podpirajo (prej omenjeni). Unicredit in ostali verjetno tega še ne podpirajo, vsaj nikjer nisem zasledil, da bi.

Kako pa uporabljaš, katera aplikacija,...?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.04.2014
Prispevkov: 323
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 04.02.2019 13:02:21
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
To dvoje je še en minus in slabost napram iPhonu. Čeprav funkcijo "gesture" uporabljam tudi sam, pa mi še vseeno bolj odgovoraja kot pa tisti "zastareli" gumbi za vrni, domov itd., pa je zelo slabo dodelala. Verjetno bo kakšen efekt pri nadgradnji in posodobitivi sistema. Upam. Like


Malenkost pomaga, da zmanjšaš hitrost animacij (na 0.5) v nastavitvah za Razvijalce... ampak dokler ne bo update, mislim da bom še kar na zastarelih gumbih hehe... iPhone X ma tu veliko prednost, ker so orali ledino s temi "gesture" in res delajo tak ko treba.

Edino skrbi me, da Huawei ne bo redno posodabljal telefona (ker roko na srce, imajo "vozni park" po enakem principu kot Samsung... kvantiteta preko kvalitete... no, ko pride novi model, staremu odrežejo support, vsaj pri Samsungu je tak).

Jih pa razumem, če furajo politiko 250 modelov telefonov (za vsakega userja nekaj). Tu pa Apple zmaga, ker dela 4 modele in je to to.

_________________
iPhone 14 128 GB | Watch series 5 44mm | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.11.2010
Prispevkov: 169
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 04.02.2019 13:34:23
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
PS: a je kdo sporbaval plačila preko Huawei Mate 20 pro? na iPhonu je delovala aplikacija "boon". Tu pa se še nisem igral kaj dosti s tem. No, razen bank, katere to že primarno podpirajo (prej omenjeni). Unicredit in ostali verjetno tega še ne podpirajo, vsaj nikjer nisem zasledil, da bi.

Kako pa uporabljaš, katera aplikacija,...?


Uporabljaš G pay - dela z Revolut in Boon
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 04.02.2019 13:41:49
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Fetici je napisal/a:
Uporabljaš G pay - dela z Revolut in Boon


G pay pa dodaš, tako da spremeniš regijo? ali kakšen je postopek? se bom en dan mal poigral še s tem. Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.11.2010
Prispevkov: 169
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 04.02.2019 14:00:05
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
G pay pa dodaš, tako da spremeniš regijo? ali kakšen je postopek? se bom en dan mal poigral še s tem. Smile


Samo aplikacijo si naloži iz APKMirror
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27179
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 04.02.2019 14:00:20
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
PS: a je kdo sporbaval plačila preko Huawei Mate 20 pro? na iPhonu je delovala aplikacija "boon". Tu pa se še nisem igral kaj dosti s tem. No, razen bank, katere to že primarno podpirajo (prej omenjeni). Unicredit in ostali verjetno tega še ne podpirajo, vsaj nikjer nisem zasledil, da bi.

Kako pa uporabljaš, katera aplikacija,...?


NLB Pay deluje ... pa tudi Google Pay (ce imas recimo Revolut kartico) ...

Google Pay si nalozis preko recimo APK Mirror

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 04.02.2019 14:21:36
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
G Pay deluje na Androidu z Revolut brezhibno. Tako placujem po SLO in svetu.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.12.2009
Prispevkov: 245
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 04.02.2019 14:22:44
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Omembe vredna alternativa je IMO Pixel 3 (sedaj cca. 600 eur). Sam ga sicer nisem vzel primarno zaradi fotoaparata, ampak zadeva dela fenomenalne slike. Pred tem sem imel iPhone 8 (6s, 6, 4s). Zadnja leta sem itak delal postopno migracijo na Google servise (koledar, kontakti, mail, drive). Tako da je sedaj Pixel, samo še pika na i. V duhu poenotenja sem pred časom zamenjal še Macbooka za Surface Laptop 2. Dejansko ne pogrešam Apple ekosistema. Je pa seveda res, da je odvisno od tega, koliko si vanj vpet. Meni ni dišal tudi zaradi čedalje višjih cen nove HW opreme.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 04.02.2019 16:00:26
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se oproscam, da smetimo temo.. Google Pay mi je uspelo spravit na napravo, kako pa dodas boon.? @jest mogoce, za tebe vem, da uporabljas boon.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27179
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 04.02.2019 16:20:19
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Boon. nisem probal na Androidu... saj nima smisla, ce imas Google Pay Wink ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 04.02.2019 16:38:12
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Boon. nisem probal na Androidu... saj nima smisla, ce imas Google Pay Wink ...


Sem dodal kartico (sicer visa card) pa mi izpise naslednje:


Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27179
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 04.02.2019 17:19:16
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V kateri aplikaciji to poskusas? Google Pay? Gre samo z Revolut... ali pac kaksno drugo, ki je izdana v eni od drzav, kjer je Google Pay ze na voljo...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 04.02.2019 17:24:58
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
V kateri aplikaciji to poskusas? Google Pay? Gre samo z Revolut... ali pac kaksno drugo, ki je izdana v eni od drzav, kjer je Google Pay ze na voljo...


G Pay ja.. aha, hvala ti.
Mesečna naročnina za Revolut pa je? obveznosti, omejitve itd?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.03.2014
Prispevkov: 251
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 04.02.2019 18:12:08
Re: Alternativa Iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Odlicno, hvala za vse odgovore! Vidim da prehajanje na Huaweia ni samo “modna” muha, ampak imajo res nekaj vec za ponuditi.
Zanima me se, kako je pa z airpodsi in povezovanjem z androidom? Ali se pojavljajo kaksni problemi?

Bom pa verjetno res pocakal se par dni do Barcelone, sicer samsung s10 je ze “zunaj” Wink, huawei naj bi izdal P30 Pro, nokia 9 s petimi kamerami...

Pustimo se presenetiti...
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani