Jabuk
Safari - od kje login v YouTube?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1650
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 03.10.2018 17:35:55
Safari - od kje login v YouTube?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zadnjic sem se nekaj igral z YouTube v Safariju, ker sem hotel nastaviti, da mi predvaja glasbo v ozadju. Potem pa sem slucajno opazil, da me je enkrat vmes (Youtube v Safariju) nekako prijavil v moj Google account. Se komu sanja, od kje naj bi pobral podatke/cookije za to, saj se nisem v Safariju v google nikoli prijavil? Edina prijavljena googlova aplikacija je Drive, medtem ko npr. YouTube app, Google Earth in Translate niso prijavljeni.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 03.10.2018 18:48:50
Re: Safari - od kje login v YouTube?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
azrael je napisal/a:
Zadnjic sem se nekaj igral z YouTube v Safariju, ker sem hotel nastaviti, da mi predvaja glasbo v ozadju. Potem pa sem slucajno opazil, da me je enkrat vmes (Youtube v Safariju) nekako prijavil v moj Google account. Se komu sanja, od kje naj bi pobral podatke/cookije za to, saj se nisem v Safariju v google nikoli prijavil? Edina prijavljena googlova aplikacija je Drive, medtem ko npr. YouTube app, Google Earth in Translate niso prijavljeni.


Mislim, da ce se prijavis v drive preko safarija si avtomatsko prijavljen za vse google storitve.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1650
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 05.10.2018 14:45:55
Re: Safari - od kje login v YouTube?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hm, prijavljeno je bilo znotraj Drive appa - ne vem pa, ce gre preko Safarija. Ampak kljub vsemu sem vsaj enkrat vmes tapnil Clear History and Website Data. To menda mora tudi cookije pobrisati?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani