Jabuk
Macbook Pro 15" - hreščeči levi zvočnik??
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2389
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 05.09.2010 18:31:59
Macbook Pro 15" - hreščeči levi zvočnik??
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdrav,

zadnje čase sem uporabljal Macbook Pro 15" (early 2008) stran od svojega Hi-fi sistema, na katerega zvočnike imam ponavadi priklopljen svoj prenosnik. Tako sem poslušal glasbo kar preko vgrajenih zvočnikov MBP-ja.

Opazil sem, da je zadnje čase nekoliko bolj hreščeč zvok. Najprej sem mislil, da se mi le zdi, nato pa sem naredil preizkus in nastavil, da je zvok prihajal iz samo desnega zvočnika in obratno. V slednjem primeru sem opazil, da je zvok veliko tišji in predvsem slabotnejši, poleg tega pa tudi hreščeč - medtem ko, če poslušam samo desni zvočnik, je zvok glasen in brez hreščanja.

Predvidevam, da to ni normalno? Na kateri servis se mi najbolj splača nesti (ali bodo kaj komplicirali glede Apple Care-a, ki bi ga uveljavljal)?

Vem, da je zgoraj tudi topic na temo kam nesti Maca na popravilo, a je tam očitno večina nekega kreganja oz. zelo malo informacij o dejanskih centrih za popravilo in izkušnjah z njimi.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2389
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 06.09.2010 08:18:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Khm, anyone?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.03.2008
Prispevkov: 1563
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 06.09.2010 08:58:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede na to, da gre samo za menjavo venta ti je vseeno kam neseš. Pokliči tja kjer ti je najbližje pa jih vprašaj če upoštevajo Apple Care in potem se dogovoriš, da ti zamenjajo takoj ko ga prineseš. Ker več kot uro dela z menjavo venta pa res nimajo. Sem gledal postopek za menjavo in lahko tudi samo narediš ampak ne vem kako je potem z garancijo.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2389
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 06.09.2010 15:56:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lordjimy je napisal/a:
Glede na to, da gre samo za menjavo venta ti je vseeno kam neseš. Pokliči tja kjer ti je najbližje pa jih vprašaj če upoštevajo Apple Care in potem se dogovoriš, da ti zamenjajo takoj ko ga prineseš. Ker več kot uro dela z menjavo venta pa res nimajo. Sem gledal postopek za menjavo in lahko tudi samo narediš ampak ne vem kako je potem z garancijo.


Aja, kakšen vent je to? Danes sem klical na EPL pa mi je rekel uslužbenec, da ponavadi od 2-5 dni traja. Najprej pa da morajo testirati. Najraje bi sicer videl, da bi mi še isti dan zamenjali - kako naj dosežem, da bi mi kar najhitreje zamenjali? Ali jim lahko na licu mesta demonstriram, kje je problem in bodo tako hitreje videli?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 12.02.2017 10:42:28
Re: Macbook Pro 15" - hreščeči levi zvočnik??
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
7 let prepozno za avtorja teme, ampak, če ima še kdo težave s hrečečim zvočnikom na katerem koli macbooku, je problem v počeni membrani..
problem odpraviš preprosto doma, sam zastonj.
vzamaš neostik kavčukovo lepilo v roke in ga zaliješ, tako sem danes to naredil jaz in spet špila brez hreščanja Idea



ps. jaz bi lahko počasi odpru temo namenjeno samo diy popravilom, ki so se že zgodil na mojem macbooku Very Happy
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 30.11.2014
Prispevkov: 47
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 24.07.2018 07:58:54
Re: Macbook Pro 15" - hreščeči levi zvočnik??
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A je normalno, da zvočnik spušča zvoke v stilu tistih, ko daš aux kabel v neko napravo (težko razložim ta zvok). Pojavi se vsake toliko časa, pride iz obeh zvočnikov, ponavadi pred kakšnim zvokom za notificationse. Traja mogoče desetinko sekunde. +, preden se zvok "vključi", kakšno desetinko prej se iz zvočnikov sliši šum. Gre pa za 2018 MBP 15".
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani