Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  Naslednja
IOS 12
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1590
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #261   Objavljeno 18.09.2018 15:17:49
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sem šele dons opazu, da se mi je ena ikona spremenila in piše shortcuts. Kliknem gor .... se odpre library z vsemi shortcuti iz zdaj bivšega workflow. Matr so se pomatral, kupil firmo in zamenjal ikona in je to oh in sploh noviteta Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9108
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #262   Objavljeno 18.09.2018 15:28:18
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Goran je napisal/a:
sem šele dons opazu, da se mi je ena ikona spremenila in piše shortcuts. Kliknem gor .... se odpre library z vsemi shortcuti iz zdaj bivšega workflow. Matr so se pomatral, kupil firmo in zamenjal ikona in je to oh in sploh noviteta Smile


Jih je pa za pohvalit, da so že narjene shortcute iz ta stare aplikacije prenesli v novo. Skrb za uporabnika. Ni kaj.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1651
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #263   Objavljeno 18.09.2018 15:32:03
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
miha007 je napisal/a:
Pri meni so bile isto izprane. Pomagalo pa je to da sem nardil screenshot home screena, zdej so barve spet normalne


Pri meni po tem ni bilo nobene razlike, enako ne po hard resetu. Sem pa v nastavitvah nasel Increase Contrast. Ce to vklopim, izgledajo homescreeni tako kot prej. Go figure. Rolling Eyes
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1590
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #264   Objavljeno 18.09.2018 15:52:55
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
Jih je pa za pohvalit, da so že narjene shortcute iz ta stare aplikacije prenesli v novo. Skrb za uporabnika. Ni kaj.


A res? Jebeš tako skrb. Če nisem kaj spregledal je 90% manj ukazov. Če zbrišem kakšen šortkat ni šanse da istega naredim. Kurčev apple misli, da se mormo samo s slikami in musko ukvarjat. Jest imam kup bližnjic da mi je kakšen fajl na ftp prenesel .... mislm, da bi nam moral dnar za workflow vrnit .... že sanjam dalje Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9108
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #265   Objavljeno 18.09.2018 17:02:26
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mah jaz sem sam za probo naložil. Plačal sigurno nisem. Potem ko je lani to Apple kupil. Mal probal in je obležalo na telefonu.

Drugač pa po dolgem času hvalim novo verzijo.

Shortcuts; čeprav že prej obstoječ app, je za iOS kar preskok naprej.
Pa stock je zdaj to, kar bi moral bit že od nekdaj. Like
Vse pa dejansko hitreje dela.


Nazadnje urejal/a macata Tor 18. Sep 2018 18:27; skupaj popravljeno 1 krat

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1636
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #266   Objavljeno 18.09.2018 18:25:59
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iOS 12.1 beta


Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #267   Objavljeno 18.09.2018 21:03:24
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na voljo je Google Maps, ki na iOS 12 omogoci delovanje tudi na CarPlay v avtu...





_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.09.2014
Prispevkov: 528
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #268   Objavljeno 18.09.2018 21:15:09
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jst pa pogresam google maps na Apple watchu Razz
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.03.2008
Prispevkov: 484
Kraj: Slovenska Bistrica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #269   Objavljeno 19.09.2018 08:13:45
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zakaj mi kaže SW Update za uro in telefon iOS 12.1 Developer Beta in iOS 5.1 Developer beta, če nimam nameščenega beta profila na telefonu. Sem ga zbrisal, ko sem namestil GM verzijo. Po tem tudi restart telefona...

Kako to, da mi kaže update?
Kako zbrišem, da mi bo ponujalo samo finalne verzije SWa?

_________________
Lp
SimonL
Apple iPhone 13 Pro 128Gb
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 05.04.2018
Prispevkov: 5
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #270   Objavljeno 19.09.2018 09:39:24
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
12ka deluje dobro zlo odzivno na SE, edin kar sm opazil je, da ni več BT ikone v status baru (ko BT vključiš). Ko pa je narejena povezava s slušalkami pa so le-te narisane na statusbaru...ni ravno moteče pa vendar.... Cool
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #271   Objavljeno 19.09.2018 09:46:34
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
n3o je napisal/a:
12ka deluje dobro zlo odzivno na SE, edin kar sm opazil je, da ni več BT ikone v status baru (ko BT vključiš). Ko pa je narejena povezava s slušalkami pa so le-te narisane na statusbaru...ni ravno moteče pa vendar.... Cool

Pomoje je to posledica tega, da hočejo, da maš vse prižgan non-stop (prva faza je bila, da ne moreš več dejansko izklopiti zadev v control centru). Sedaj pa niti ne veš več ali je vkljupljeno, če ne pogledaš v settings.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1234
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #272   Objavljeno 19.09.2018 09:48:39
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni je iOS 12 tudi všeč in me niti ne moti, da ni veliko novosti. Bolj mi je pomembna stabilnost in odzivnost delovanja, kar pa je OK tudi na 7 Plus.

Zdaj pa z zanimanjem čakam na MacOS Mojave, predvsem pa, ali bodo končno uredili povezavo AirPods z iMacom, ker to je res slaba točka. Dela, pa ne dela, pa zatika, pa ne zatika, kakor ga prime. Exclamation Na iOS pa AirPods delujejo brezhibno.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 11.11.2008
Prispevkov: 1417
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #273   Objavljeno 19.09.2018 09:49:55
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Meni je iOS 12 tudi všeč in me niti ne moti, da ni veliko novosti. Bolj mi je pomembna stabilnost in odzivnost delovanja, kar pa je OK tudi na 7 Plus.

Zdaj pa z zanimanjem čakam na MacOS Mojave, predvsem pa, ali bodo končno uredili povezavo AirPods z iMacom, ker to je res slaba točka. Dela, pa ne dela, pa zatika, pa ne zatika, kakor ga prime. Exclamation Na iOS pa AirPods delujejo brezhibno.


Meni na Mojave delujejo airpodsi odlično. Brez pripomb👍
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1234
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #274   Objavljeno 19.09.2018 09:51:21
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mravac je napisal/a:
Meni na Mojave delujejo airpodsi odlično. Brez pripomb👍


Kako pa ti je delovalo na High Sierri? Ker, če ti tam ni nagajalo, potem itak, da ti ne bo niti na Mojave. Če pa si imel na High Sierri težave tudi ti, potem je to res dobra novica. Neutral

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 05.04.2018
Prispevkov: 5
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #275   Objavljeno 19.09.2018 10:16:11
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sergei je napisal/a:
Pomoje je to posledica tega, da hočejo, da maš vse prižgan non-stop (prva faza je bila, da ne moreš več dejansko izklopiti zadev v control centru). Sedaj pa niti ne veš več ali je vkljupljeno, če ne pogledaš v settings.

v control centru to vidiš ker je BT plavo označen če je on če je pa off pa belo...

je pa res da BT gre v smer WIFI, ker tudi tam ti ne piše kdaj je on oz off...razn ko pogledaš kontrol center (belo oz plavo)...

je pa res kar praviš....sam imam skoz prižgan WIFI....ne vem kdaj sm ga na zadnje ugasnil....pa nima nobenga vpliva na baterijo...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #276   Objavljeno 19.09.2018 10:37:09
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
n3o je napisal/a:
v control centru to vidiš ker je BT plavo označen če je on če je pa off pa belo...

je pa res da BT gre v smer WIFI, ker tudi tam ti ne piše kdaj je on oz off...razn ko pogledaš kontrol center (belo oz plavo)...

je pa res kar praviš....sam imam skoz prižgan WIFI....ne vem kdaj sm ga na zadnje ugasnil....pa nima nobenga vpliva na baterijo...

Seveda, odvisno od uporabnika. Jaz naprimer BT zelo zelo redko uporabim in se mi zdi to, da me sili v always-on popolnoma neprimerno (saj njihov cilj je pretežno ta, da lahko zbirajo podatke o ostalih BT napravah, ki se nahajajo v okolici, od česar jaz nimam nič).
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #277   Objavljeno 19.09.2018 10:58:23
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
SimonL je napisal/a:
Zakaj mi kaže SW Update za uro in telefon iOS 12.1 Developer Beta in iOS 5.1 Developer beta, če nimam nameščenega beta profila na telefonu. Sem ga zbrisal, ko sem namestil GM verzijo. Po tem tudi restart telefona...

Kako to, da mi kaže update?
Kako zbrišem, da mi bo ponujalo samo finalne verzije SWa?



Bom se tukaj objavil, ce bo se koga zanimalo ... Ce pravis, da si ze prej izbrisal profil, nevem kako to, da ti je naslo novo beto ... Ce si ga pa izbrisal sele sedaj, ko ti je ze naslo in pokazalo nadgradnjo, pa se da brisat tako, da gres v iPhone Storage in poisces ta update, ter ga izbrises ...

Sam sem pred parimi dnevi izbrisal profil in mi ne ponudi nobene nadgradnje ...

Sem sedajle se enkrat namestil iz betaprofiles in po rebotu preveril in je naslo iOS 12.1 beta... Ko sem izbrisal profil in sel preverit, je se vedno nasel 12.1 beta ... Potem sem se enkrat restartal iPhone in sedaj ne najde vec ... Tako, da ne vem, zakaj pri tebi kar kaze. Ti pokaze samo ce gres preverit ali imas ze rdeco enko na Settings apliakciji? Ce je rdeca enka, potem je ze snelo nadgradnjo in jo lahko poisces pod iPhone Storage ter izbrises...

Probaj se enkrat namestiti profil, preverit, ce je nova verzija in potem izbrisi profil ter obvezno rebootaj ... (pri namescanju profila te itak sam pozove, da moras rebootat, pri odstranjevanju pa ne ... )

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.09.2014
Prispevkov: 528
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #278   Objavljeno 19.09.2018 11:01:31
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Meni je iOS 12 tudi všeč in me niti ne moti, da ni veliko novosti. Bolj mi je pomembna stabilnost in odzivnost delovanja, kar pa je OK tudi na 7 Plus.

Zdaj pa z zanimanjem čakam na MacOS Mojave, predvsem pa, ali bodo končno uredili povezavo AirPods z iMacom, ker to je res slaba točka. Dela, pa ne dela, pa zatika, pa ne zatika, kakor ga prime. Exclamation Na iOS pa AirPods delujejo brezhibno.



jah nevem, meni delajo airpodsi TOP na imacu 2017 in mbp 2010-brez zatikanja, skratka brez problema. sem pa na high sierri
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 11.11.2008
Prispevkov: 1417
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #279   Objavljeno 19.09.2018 11:10:32
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mravac je napisal/a:
Meni na Mojave delujejo airpodsi odlično. Brez pripomb👍


Takrat jih pa nisem uporabljal še na macu. Zdej jih nekaj casa. Pa nimam problemov
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #280   Objavljeno 19.09.2018 16:37:39
Re: IOS 12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
azrael je napisal/a:
Meni tudi najprej ni, zdaj imam ze instalirano. Kaksnih bistvenih sprememb ni videti. Se mi pa zdijo barve malo bolj "izprane" Sad (vsaj na iPhone 7 Plus).

Naredil posodobitev (iPhone SE) in sta Lock screen in Home screen zelo "sprana" (home sincer malo manj). Poskusil s screenshoti in spreminjanjem svetlosti in barnega profila in ni sprememb. Upam da kaj uredijo, ker je zelo moteče. On no
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani