Jabuk
Zaklenjen iTunes backup
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 19.10.2017
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 19.10.2017 13:05:33
Zaklenjen iTunes backup
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo, naredil sem si profil, da povprašam o tej temi. Moja težava je sledeča: imam iphone 5s (ios 11.0.2) in sem pred tednom naredil backup na iTunes (zdaj vem, da je iCloud bolj zanesljiv) in zatem resetov svoj telefon. Problem pa je, da je zdaj ta backup magično zaklenjen s passwordom in je praktično neuporaben. To pa zato ker dobro vem kaj bi sam nastavil za geslo in že 1 teden prebiram razne forume in poskušam svojo srečo z različnimi variacijami svojih gesel. Zasledil sem da je drugim s to težavico uspelo backup odkleniti s passwordi za windows, iTunes, wifi, gmail, facebook, PIN... Zavedam se, da je nekdo že začel to temo, a me zanima če se je v enem letu našla kakšna nova rešitev (brute force traja predolgo in keychain ne pride v poštev, saj sem na windows). Kakršnakoli informacija/nasvet bi prišla prav, saj sem že čisto obupan.

LP, Tilen
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10426
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 19.10.2017 13:17:19
Re: Zaklenjen iTunes backup
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za hec poskusi še vnos svojega gesla z vklopljenim caps lock ali num lock... ali pa drugim keyboard layoutem, če jih imaš več.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.02.2012
Prispevkov: 1224
Kraj: Tam kjer cveti brnistra
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 19.10.2017 14:08:33
Re: Zaklenjen iTunes backup
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nekaj je z gesli narobe sem moral vceraj dvakrat menjat geslo od id-ja ker ko sem ga menjal prvic mi je pisalo da ni tapravo.

_________________
Lp Andrej 



______________
Iphone 14 PRO
Ipad 9 wifi 256gb
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani