Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Apple Watch series 3
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 09.11.2006
Prispevkov: 114
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #601   Objavljeno 30.09.2018 13:42:43
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Apple ohranja v ponudbi Series 3, ki jim je spremenil vsebino v kompletu, to se je že večkrat dogajalo pri drugih modelih. S tem cilja na trg, ki ni pripravljen kupiti AW 4, lahko pa jim po znižani ceni ponudiijo AW3. Electronic4you ima zalogo trenutno dobavljive Series 3 s strani Appla, staro je verjetno že vso prodal, tam pa so bili polnilci tudi zraven. Tako vsaj jaz menim, saj je tudi na strani poleg AW series 3 napisano "NEU".
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.07.2009
Prispevkov: 537
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #602   Objavljeno 30.09.2018 17:44:05
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lahko potrdim da je bil polnilec v škatli iz electronics4you tudi pri meni, kupil sem 38mm prvi dan nižje cene... Glede na to, da krona nima rdeče pike sklepam, da je šlo še za "staro" zalogo...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 939
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #603   Objavljeno 30.09.2018 17:49:22
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
guardy je napisal/a:
Lahko potrdim da je bil polnilec v škatli iz electronics4you tudi pri meni, kupil sem 38mm prvi dan nižje cene... Glede na to, da krona nima rdeče pike sklepam, da je šlo še za "staro" zalogo...


Krona ima rdečo piko samo pri LTE modelih.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 19.08.2009
Prispevkov: 2252
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #604   Objavljeno 30.09.2018 20:43:44
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kako jo bos pa polnil brez polnilca?

_________________
http://www.bolha.com/uporabnik/pimzek
MacBook 12" (2017)
iPhone X 256GB Black
Apple Watch Series 3
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #605   Objavljeno 30.09.2018 20:58:05
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pimzek je napisal/a:
Kako jo bos pa polnil brez polnilca?


Kako smo pa resevali takrat, ko smo narocevali se iz UK, kjer je bil prilozen UK vtic Smile ...

Saj polnilec je prilozen... Prilozen ocitno ni samo tisti del, ki gre v elektro vticnico in vanj preko USB kabla vstekas polnilec...



_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.03.2012
Prispevkov: 1432
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #606   Objavljeno 30.09.2018 21:02:40
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem dobil tudi tole zadnjic zraven, cca 14 dni nazaj, prvi dan znizanja Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.04.2015
Prispevkov: 359
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #607   Objavljeno 25.11.2018 18:05:36
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo, sem nov v Apple Watch svetu in sem s 3 dni staro uro serije 3 zelo zadovoljen in več kot navdušen Smile. Je pa se mi pojavil strah, da jo poškodujem če z njo slučajno kam zadanem.

Ima mogoče kdo izkušnje s silikonskimi ovitki za AW3? Mogoče ve iz izkušenj kateri so v redu?

Jih mogoče kdo od vas celo prodaja ali pa ima kakšnega odveč in ga proda?

P.s.: Imam temno sivo uro in iščem predvsem temne barve oz. najraje kar črno.

Istočasno bi pa mogoče vprašal še za paščke. Kje jih nabavite (neoriginalne Smile ) in kateri so solidne kvalitete?

Zanimiv dodatek se mi zdi tudi stojalo za uro v katerega napelješ polnilec in jo lahko odložiš polnit nekoliko bolj elegantno. Na mimovrste sem sicer enega zasledil za dobrih 10€ ampak me zanima, če ima kdo s tem izkušnje ali pa pozna kakšnega boljšega.

https://www.mimovrste.com/tablice-stojala-in-nosilci/goobay-stojalo-dock-base-za-apple-watch-in-pametni-telefon-srebrno

_________________
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #608   Objavljeno 25.11.2018 18:14:20
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AlexWein je napisal/a:
Zdravo, sem nov v Apple Watch svetu in sem s 3 dni staro uro serije 3 zelo zadovoljen in več kot navdušen Smile. Je pa se mi pojavil strah, da jo poškodujem če z njo slučajno kam zadanem.

Ima mogoče kdo izkušnje s silikonskimi ovitki za AW3? Mogoče ve iz izkušenj kateri so v redu?

Ovitek za uro je pametno imeti, ker jo hitro kam podrsaš. Jaz sem si za Watch 3 nabavil tega: https://www.amazon.co.uk/dp/B06XQ14B2P/ref=pe_3187911_189395841_TE_3p_dp_1

Je zelo v redu in lepo zavaruje robove ure, pa še del spodnjega dela pokrije, razen seveda senzorje. Slabost je, da se spodaj sčasoma olušči, ampak se ne vidi, tako, da me to ne moti. Imaš pa tam tudi mnoge druge, pa si vzemi tistega, ki ti najbolj ustreza. Jaz sem iskal takšnega, ki ni preveč "glumazen", ampak diskreten oz. tanek. Je pa črne barve in v praksi izpade lepo.

Nekateri dajo na steklo tudi zaščito, kar pa jaz nisem, ker toliko le pazim, da ne udarim kje s steklom, da bi se poškodovalo, čeprav je to pač možno. Ovitek mi je kljub temu dovolj, stekla pa nimam zaščitenega.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.06.2008
Prispevkov: 1959
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #609   Objavljeno 25.11.2018 19:32:05
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AlexWein je napisal/a:
Zdravo, sem nov v Apple Watch svetu in sem s 3 dni staro uro serije 3 zelo zadovoljen in več kot navdušen Smile. Je pa se mi pojavil strah, da jo poškodujem če z njo slučajno kam zadanem.

Ima mogoče kdo izkušnje s silikonskimi ovitki za AW3? Mogoče ve iz izkušenj kateri so v redu?

Jih mogoče kdo od vas celo prodaja ali pa ima kakšnega odveč in ga proda?

P.s.: Imam temno sivo uro in iščem predvsem temne barve oz. najraje kar črno.

Istočasno bi pa mogoče vprašal še za paščke. Kje jih nabavite (neoriginalne Smile ) in kateri so solidne kvalitete?

Zanimiv dodatek se mi zdi tudi stojalo za uro v katerega napelješ polnilec in jo lahko odložiš polnit nekoliko bolj elegantno. Na mimovrste sem sicer enega zasledil za dobrih 10€ ampak me zanima, če ima kdo s tem izkušnje ali pa pozna kakšnega boljšega.

https://www.mimovrste.com/tablice-stojala-in-nosilci/goobay-stojalo-dock-base-za-apple-watch-in-pametni-telefon-srebrno


Jaz sem mojo kupil v tujini in zraven vzel še apple care na mesečne obroke. Plačujem okrog 3-4$ z opcijo odstopa kadarkoli. Ob razbitju stekla moram doplačati 40€ za menjavo Smile

Mislim da se da zadevo uredit tudi preko spleta:https://support.apple.com/en-us/HT202702

Razni ovitki mi pa ne sedejo na applove zadeve Rolling Eyes

_________________
Jailbreak navodila: http://www.iclarified.com/jailbreak/
Unlock navodila: http://www.iclarified.com/unlock/
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.04.2015
Prispevkov: 359
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #610   Objavljeno 26.11.2018 17:42:58
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja. Se strinjam z obema Smile.

Mislim pa, da bom vseeno poskusil nabaviti kak slim case.

Hvala za pomoč!

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.04.2015
Prispevkov: 359
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #611   Objavljeno 30.11.2018 09:27:03
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ima kdo izkušnje s klici iz ure katera ni cellular in brez telefona ob sebi oz. v dosegu?

https://support.apple.com/en-us/HT205547

Tukaj se na hitro prebral, da bi naj lahko tudi klical v zgoraj zapisani kombinaciji (brez cellular in brez telefona).

Upam, da ne sprašujem neumnosti ampak je to dejansko možno? Kako se ura identificira (da gre dejansko iz moje številke)?

Je mi pa jasno, da mora to podpirati moj operater in mora tole biti predhodno nastavljeno v telefonu Smile.

P.s.: Sem pri A1 in na žalost tega ne morem testirati sam Sad zato prosim za pomoč koga, ki se je s tem že igral ali pa enostavno ve Smile.

_________________
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #612   Objavljeno 30.11.2018 09:49:16
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce telefona ni v dosegu... to enostavno ne gre... Moras prebrat tudi opombe spodaj Smile ...

Oziroma tocneje je takole... Gre delno... in sicer tiste zadeve, ki gredo preko interneta (iMessage, FaceTime audio call,...)...

Glede WiFi calling pa kolikor vem, zaenkrat noben operater v SLO tega ne podpira (WoWiFi) ... oziroma zaenkrat podpira to Telekom ampak samo za nekatere Samsungove modele >> https://www.telekom.si/zasebni-uporabniki/ponudba/telefonija/storitve/volte-vowifi

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.04.2015
Prispevkov: 359
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #613   Objavljeno 30.11.2018 10:35:43
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za odgovor Jest. Si bom malo prebral o tem Smile.

Vidim pa, da so res v iskanju s filtrom WoWiFi samo android telefoni zaenkrat Smile.

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.04.2015
Prispevkov: 359
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #614   Objavljeno 01.12.2018 16:26:20
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,

vseeno sem se odločil, da bi vzel Applecare za AW3 za 43 (na avstrijski strani očitno 65€ Sad ) pa imam 2 leti mir. Zanima me, če je OK, da piše:

Country of Residence
United States

Pa to lahko uveljavim v Avstriji, Italiji in Hrvaški od sosed ali lahko tudi v Sloveniji na pooblaščenem, kjub temu, da jih ne prodajajo?

Pravkar sem poskusil spremeniti državo in na slovenski strani mi sploh ne ponudi Applecare opcije. Je sploh OK, če vzamem preko katere druge države?

Aja pa še to. Menjava ekrana za AW3 cca. 220€ ? A ni za telefone nekje toliko pa je tale ekranček kar nekaj krat manjši? Smile

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.10.2009
Prispevkov: 579
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #615   Objavljeno 26.04.2020 16:01:10
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Moja ženkica je dobila iwatch 3,po parih dneh uporabe,se je segrela (da se ji je poznal flek na koži) in spraznilo baterijo.
Sedaj ji pa kaže rdeč oz zelen polnilec. Mi lahko kdo pomaga kako uro vzpostaviti? Gledal na youtube že marsikaj p ne gre tudi reste z gumbi.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.10.2012
Prispevkov: 46
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #616   Objavljeno 22.06.2022 09:42:00
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

prosim za pomoč, gre se za Apple Watch Serije 3. Ura se je sama od sebe izklopila, in sedaj ko jo poskušam vklopiti nazaj, obstane pri Apple logotipu, in se ne vklopi več. Poskusil sem s hard reset in vsemi koraki opisanimi na spletu, še vedno neuspešno.

Imate morda kakšne izkušnje s tako napako?

Hvala in lp.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani