Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Naslednja
Apple Watch series 3
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.10.2012
Prispevkov: 192
Kraj: https://t.me/pump_upp
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #561   Objavljeno 15.09.2018 17:12:43
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sicer vem da boste verjetno imeli več negativnega nazaj za povedat ampak me vseeno zanima kako lahko folk prodaja series 3 za 300€ na bolhi, ko pa jo za ta denar dobiš novo sedaj?

Dopuščam možnost ajde da je zraven več originalnih paščkov, potem razumem ceno....ampak da se pa prodaja po isti ceni kot nova? cmon.....me zanima koliko je dejansko interesentov....
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #562   Objavljeno 15.09.2018 17:31:43
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sine64 je napisal/a:
Sicer vem da boste verjetno imeli več negativnega nazaj za povedat ampak me vseeno zanima kako lahko folk prodaja series 3 za 300€ na bolhi, ko pa jo za ta denar dobiš novo sedaj?

Dopuščam možnost ajde da je zraven več originalnih paščkov, potem razumem ceno....ampak da se pa prodaja po isti ceni kot nova? cmon.....me zanima koliko je dejansko interesentov....


Noja... nova ni ravno 300€... je 329€ ali vec... ampak vseeno ja... se strinjam... Jaz bi tudi raje dal zraven tistih 30€ in imam novo z 12 mesecno garancijo...

Socer pa najdes na bolhi tudi take, ki prodajajo rabljeno tudi za 390€... pa je oglas oddan 13.9. ... torej po tem, ko je bila ze predstavljena AW4 in so ceno AW3 znizali... Wink ...

Pascki pa primprodaji niso nic vredni... edino, da jo mogoce lazje prodas...


Nazadnje urejal/a Jest Sob 15. Sep 2018 17:37; skupaj popravljeno 1 krat

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.07.2009
Prispevkov: 537
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #563   Objavljeno 15.09.2018 17:35:19
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sine64 je napisal/a:
Sicer vem da boste verjetno imeli več negativnega nazaj za povedat ampak me vseeno zanima kako lahko folk prodaja series 3 za 300€ na bolhi, ko pa jo za ta denar dobiš novo sedaj?

Dopuščam možnost ajde da je zraven več originalnih paščkov, potem razumem ceno....ampak da se pa prodaja po isti ceni kot nova? cmon.....me zanima koliko je dejansko interesentov....



ker iščejo enega naivnega ki bo toliko dal... meni osebno več kot 200 dajat za 42mm bv, raje malo več pa vzameš novo.

Ravno iz tega razloga sem ženi vzel sedaj novo 38 za 299. Pravi da nova nima nekaj več, tako da bo ta ok.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 28.09.2017
Prispevkov: 34
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #564   Objavljeno 15.09.2018 18:17:21
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Res je. Jaz sem svojo 2 dni nazaj prodal za 250, pa sedaj vidim da sem imel pravi sreco. Tezko prodas nekaj za vec, ce je nova 3-ka 42mm 329.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #565   Objavljeno 16.09.2018 09:19:33
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To, kar Apple počne sedaj že 2-3 leta je svinjarija Angry Da torej ohranja v prodaji nove stare modele in jim zniža ceno, s čimer posledično ubija trg rabljenih naprav in potem na spletni strani še prepričuje, kako Applovi izdelki ohranjajo ceno. Devil

Upam, da bodo kupci sčasoma začeli kaznovati to politiko in začeli večinoma kupovati nove stare modele, nove pa ignorirati oz. počakati na naslednje leto, ko jih bo Apple prodajal 20% ceneje. Samo to bo vplivalo na Applovo politiko. Če da ven nov model, naj stare umakne iz prodaje, tako, kot sedaj velja za iPhone X.

Bo že trg rabljenih potem poskrbel za zadostno razpršenost Applovih naprav, s čimer bodo tudi pri Applu prodaji več storitev, tako pa si bo počasi zabil žebelj v lasten čevelj. Počasi so vseeno minili časi, ko so ljudje prodajali ledvice za Applove izdelke. To je lepo napovedal tudi kultni YouTube bloger Unbox Therapy, ki je s 12 mio naročnikov hkrati tudi influencer. Povedal je, da Applu za ovratnik v srednjem razredu telefonov do 700 EUR že močno diha za ovratnik konkurenca z vzhoda in tudi novi XSr je previsoko cenjen za to, da nima niti 1080p ekrana. Sam dvomi, da bo ta telefon res Applova prodajna uspešnica. Bomo videli.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.09.2014
Prispevkov: 529
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #566   Objavljeno 16.09.2018 20:55:05
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ima kdo iphona SE z apple watch 3?
kako je z baterijo? zdrži cel dan na telefonu?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #567   Objavljeno 16.09.2018 22:39:56
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
karlosSLO je napisal/a:
Ima kdo iphona SE z apple watch 3?
kako je z baterijo? zdrži cel dan na telefonu?


Če prav vem, ima SE baterijo kapacitete 1.624 mAh. iPhone 7 Plus ima kapaciteto baterije 2.900 mAh, pa mi komaj nekako zdrži cel dan pri normalni uporabi, tako, da imam recimo na koncu dneva še kakšnih 20-30% baterije, zdaj pa primerjaj in boš videl, da boš zelo težko prišel čez z SE.

Dejstvo je, da Watch precej kuri baterijo na Iphonu. Jaz sem recimo danes iPhone 7 Plus polnil dopoldan na 100% in je sedaj, ko tole pišem na 89% (po cca. 12 urah), seveda BREZ pripete Watch. Ko sem imel še Watch bi o takšni napolnjenosti baterije konec dneva lahko samo sanjal. Če bi imel 50-60% bi lahko bil zelo vesel, pri čemer je potrebno upoštevati, da je danes nedelja in nisem opravil niti minute klicev, tako, da je bil telefon skoraj ves čas na Standby oz. se je uporabljal minimalno.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #568   Objavljeno 17.09.2018 00:51:11
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
... novi XSr je previsoko cenjen za to, da nima niti 1080p ekrana. Sam dvomi, da bo ta telefon res Applova prodajna uspešnica. Bomo videli.


Da se mal bolj prime AR, bodo aktualni postali samo letošnji in pogojno lanjski modeli. Ne pri 50 letnikih. Če gledam gimnazijsko druščino od hčere jim je ta telefon top shit.

Itak je bistveno sam da zgleda kot X, da si lahko izbirajo vse žive barve, in da ima kamero za portrete delat in iMojije. Ko bodo dojeli še AR in se bo pojavila nek trendovska fora, ki bo uporabljala AR, bodo spet "menjali ledvice" za telefon.

Lahko se motim, samo jaz vidim v Xr precej potenciala. Razen kamere ni prav zlo slabši od ta dragih dveh modelov.

Poleg tega iPhone praktično ni več prestiž. Izpade nekdo, ki se postavlja z iPhonom bl kmet k pa ne. Zato ni več tko nujno imet top model. Veliko ljudi menja iPhone, ker je ta star že preveč bogi in hočja sam novejši iPhone. Po možnosti zadnjo generacijo. Zame komot rečem, da me ne zanima nič več kot Xr. Itak imam iPhone samo zato, ker vse ostalo uporabljam od Appla in mi je tako najbolj enostavno. Da bi rekel, da kaj pri iPhonu res rabim... Torej so me dobili dejansko na ekosistem. In potem je uspela še hčera ženo prepričat, da ji je dovolila iPhone. Potem smo še mami uredili en iPhone, ker ji pri Androidu res nisem znal nič pomagat.

Edino žena še zagrizeno hodi okol z dvema Androidoma, sam tudi že hoče nek Applov telefon al pa tablico v dnevn sobi, da bo lahko streamala Vojo na ATV.

Torej cela familija. Pa vsi bi od letošnjih modelov izbrali Xr. Pomoje nisno v manjšini.

Pri uri pa še naše familije niso uspeli dobit. Verjetno bomo morali najprej spremeniti percepcijo, da se uro menja tudi na dve leti. Jaz jo moram najprej začet spet nosit. Jo ne nosim že 30 let. Ne rečem pa, da tale 4. verzija že privlači pozornost. Predvsem EKG. Sam ko bo delal tudi pri nas.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #569   Objavljeno 17.09.2018 07:28:13
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lastniki Apple Watch (nasplošno katera koli serija oz. predvsem me zanima serija 3), imam par vprašanj.

1. Kako ste zadovljni z uro?
2. Koliko časa dejansko zdrži baterija ob neki racionalni uporabi?
3. Kakšen % baterije požre ura iPhonu?
4. Kaj so prednosti ure, v čem jo vi vidite kot prednost, če jo imaš?
5. Slabosti ure?
6. Katero stojalo za polnjenje uporabljate?
7. Katere aplikacije so vse podprte? je kje kak seznam? web browser na hitro deluje? FB,..?

Odločam se ali kupiti ali ne. Nimam točno definiranih dejstev ali se dejansko teh 300€ splača vložiti in imaš korist od tega.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 17.01.2011
Prispevkov: 1883
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #570   Objavljeno 17.09.2018 08:07:23
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
Lastniki Apple Watch (nasplošno katera koli serija oz. predvsem me zanima serija 3), imam par vprašanj.

1. Kako ste zadovljni z uro?
2. Koliko časa dejansko zdrži baterija ob neki racionalni uporabi?
3. Kakšen % baterije požre ura iPhonu?
4. Kaj so prednosti ure, v čem jo vi vidite kot prednost, če jo imaš?
5. Slabosti ure?
6. Katero stojalo za polnjenje uporabljate?
7. Katere aplikacije so vse podprte? je kje kak seznam? web browser na hitro deluje? FB,..?

Odločam se ali kupiti ali ne. Nimam točno definiranih dejstev ali se dejansko teh 300€ splača vložiti in imaš korist od tega.


Imam AW2 (GPS) in po slabih 2 letih uporabe lahko rečem slednje. Appov ne uporabljam nič. Vse kar sem imel gor sem zbrisal (prepočasno, neredoen UI/UX). Iskreno, nikoli niti ne grem v menu z applikacijam. Pač premajhen zaslon in kot že napisano prepočasno itd. Mi je pa zelo ušeč fitness tracking (uporabljam kar native app) ter "diskretnost" ki jo pridobiš z AW. Uro imam nastavljeno na potiho (vedno, brez izjeme) in notificatione samo za meni pomembne stvari (sms, mail, klici, obvestila iz koledarja). Vse ostalo pride na telefon. In to je zame bistvena in prednost ure v primerjavi, da bi imel samo telefon. Baterija mi zdrži 2 dni, porabe na telefonu zaradi ure nisem primerjal, za polnjenje pa uporabljam kar priložen polnilec. Bi kupil še enkrat? DA.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.11.2009
Prispevkov: 364
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #571   Objavljeno 17.09.2018 09:06:22
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam zelo podobne izkušnje kot excalibur. Appov kaj dosti ne uporabljam. Mi je pa fajn ker lahko vsak notification vidiš kar na zapestju in pol tel vzamem samo takrat ko kaj pomembnega, ostalo ponavadi kasneje ko čas. Sploh če kaj delam (in kaj pričakujem - SMS, mail,..) mi je to zelo fajn.
Imam še čisto prvo serije ure. Bat mi zdrži dan uporabe. Ker me tudi najbolj moti in resno razmišljam da bi letos upgrejdal (naj bi bilo z novejšimi modeli malo izboljšano na kaka dva dneva.

Bat samega tel in sparjenega z uro nisem testiral

Za polnjenje uporabljem Nomad Stand. Super zadovoljen.
https://hellonomad.com/collections/outletsale/products/stand-silver
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #572   Objavljeno 17.09.2018 09:23:24
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam uporabljam AW ze od prve serije... menjam vsako leto ... Vmes sem probal ze nekaj drugi pametnih ur, pa sem se vedno vrnil nazaj na AW, ker enostavno v povezavi z iPhone najbolje deluje... (imel sem Pebble Watch (prvi dve generaciji), Samsung Galaxy S3 Frontier, TicWatch Pro, Huawei Watch 2 (ki jo trenutno uporabljam do prihoda AW4, ker sem AW3 prodal Smile ) ... )...

Baterija pri AW 3 je drzala cca. dva dni ... pri AW je bilo podobno... mogoce vcasih malo manj, AW prve generacije pa je drzala le kaksen dan ...

Prednosti so ze drugi nasteli... Pac ni treba vedno telefona vleci iz zepa... doma je lahko telefon tudi na mizi, pa vseeno dobim notifikacije ali klice na uri...

Slabosti? Ne deluje z nicemer drugim kot samo z iPhonom Smile ... Sedaj ali je to res slabost ali ne naj si vsak sam razlaga po svoje Smile ...

Od aplikacij vecinoma uproabljam samo Stravo, ko grem na bicikel... ali pa Workouts za kaksno pohajkovanje po gozdu ali po hribih ...

Da bi zaradi AW trpela baterija v telefonu nisem opazil ... Verjetno malo ze... ampak ne tako, da bi temu posvecal kaksno posebno pozornost ...

Stojala za polnjenje imam dva... eden je Elago



drugi za rezervo v spalnici pa nekaj podobnega temu na spodnji sliki ...



V obeh primerih je v uproabi originalni Applov polnilec, ki je vstavljen v stojalo ...

Glede aplikacij... tega je kar nekaj... V AppStore vpisi iskalno geslo "Apple Watch" Smile ... Brskalnika kolikor vem ni... oziroma ga nisem se nikoli niti iskal ... Tudi FB so samo notifikacije... Tovrstne aplikacije na AW so po mojem mnenju neuproabni, ker je zaslon enostavno premajhen ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.02.2010
Prispevkov: 397
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #573   Objavljeno 17.09.2018 17:07:12
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz pa uporabljam Belkin Valet charger, ki ima kabel že vgrajen: https://www.amazon.com/gp/product/B017TZNIZ2/

Na uri (Series 2) mi prav pride da lahko na hitro vidim temperaturo in kdaj je sončni zahod, tako vem koliko imam še časa za sprehajanje psa.

Na uri občasno uporabljam samo eno aplikacijo ki ni od Appla, to je "Just Press Record", voice recorded za uro, sinhronizira posnetek s telefonom. Do pred kratkim sem uporabljal tudi LiFX aplikacijo na uri (nadzor pametnih žarnic), ampak sem stare zamenjal z novejšimi, ki podpirajo HomeKit, tako da sedaj ta app poženem samo še če HomeKit kaj zaštrajka.

Pa seveda Apple Pay je veliko bolj priročen z uro kot pa s telefonom.

Na uri lahko sprožiš iskanje iPhona če to rabiš, jaz do sedaj še nisem ker ne zalagam telefona.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #574   Objavljeno 17.09.2018 23:02:23
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
Lastniki Apple Watch (nasplošno katera koli serija oz. predvsem me zanima serija 3), imam par vprašanj.

1. Kako ste zadovljni z uro?
2. Koliko časa dejansko zdrži baterija ob neki racionalni uporabi?
3. Kakšen % baterije požre ura iPhonu?
4. Kaj so prednosti ure, v čem jo vi vidite kot prednost, če jo imaš?
5. Slabosti ure?
6. Katero stojalo za polnjenje uporabljate?
7. Katere aplikacije so vse podprte? je kje kak seznam? web browser na hitro deluje? FB,..?

Odločam se ali kupiti ali ne. Nimam točno definiranih dejstev ali se dejansko teh 300€ splača vložiti in imaš korist od tega.


1. sem zelo zadovoljen. Najprej sem se seriji 2 odpovedal po enem tednu, ker mi ni potegnila, s serijo 3 pa sem bil zelo zadovoljen in si življenja brez ure skoraj ne znam več predstavljati. Sedaj, ko je že nekaj dni nimam več, kar trpim in jo res pogrešam.
2. realno zdrži dober dan oz. slaba dva dni. Ampak jaz sem jo uporabljal tudi za beleženje spanja, tako, da je bila poraba vseeno večja.
3. kar precej žere baterijo iPhonu. Se kar pošteno pozna, sploh, če nimaš Plus modela.
4. prednosti je ogromno. Ni samo nek podaljšek telefona, ampak močno olajša življenje. Obvestila, klici, SMS-i, vse to je takoj na uri, ne da bi moral gledati na telefon. Uporabljam pa jo še za: fitnes, spanje, alarm, svetilka (ponoči zelo prav pride) odklepanje iMaca (nepogreščjivo) itd.
5. slabost je, da jo moraš relativno pogosto polniti. Če bi le zdržala vsaj tri dni, bi bila že majka
6. ne uporabljam stojala, ampak jo polnim preko priloženega kabla. Napolnjena je precej hitro, nekje v dobrih 2 urah.
7. za aplikacije poglej, je čedalje več tega.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 30.10.2008
Prispevkov: 1033
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #575   Objavljeno 18.09.2018 09:14:13
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko bo zdržala najmanj 1 TEDEN normalne uporabe jo kupim takoj...model 19...tako pa NO WAY.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.09.2014
Prispevkov: 529
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #576   Objavljeno 18.09.2018 09:17:20
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
najmoD je napisal/a:
Ko bo zdržala najmanj 1 TEDEN normalne uporabe jo kupim takoj...model 19...tako pa NO WAY.


Bi blo pa fajn ja da bi zdržala vsaj 3 dni se strinjam..

če greš brat teste in mnenja uporabnikov, se večina strinja da je bolj pomembna uporabniška izkušnja kot pa dolga življenska doba baterija. tudi iphona načeloma filaš vsako noč.. pa ga majo vsi..
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #577   Objavljeno 18.09.2018 09:26:11
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
najmoD je napisal/a:
Ko bo zdržala najmanj 1 TEDEN normalne uporabe jo kupim takoj...model 19...tako pa NO WAY.


Potem je skoraj jasno, da je ne bos kupil nikoli... vsaj po dosedanjem razvoju baterij, ki v nekaj letih ni napredoval prav veliko ... Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 30.10.2008
Prispevkov: 1033
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #578   Objavljeno 18.09.2018 09:30:45
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja saj zato pa. Sicer ure ne nosim že olala se mi v predalu na omegi prah nabira že 20 let...mogoče pa kdaj še, če me prepričajo? Neutral
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 23.11.2010
Prispevkov: 82
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #579   Objavljeno 18.09.2018 11:31:30
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
Lastniki Apple Watch (nasplošno katera koli serija oz. predvsem me zanima serija 3), imam par vprašanj.

1. Kako ste zadovljni z uro?
2. Koliko časa dejansko zdrži baterija ob neki racionalni uporabi?
3. Kakšen % baterije požre ura iPhonu?
4. Kaj so prednosti ure, v čem jo vi vidite kot prednost, če jo imaš?
5. Slabosti ure?
6. Katero stojalo za polnjenje uporabljate?
7. Katere aplikacije so vse podprte? je kje kak seznam? web browser na hitro deluje? FB,..?

Odločam se ali kupiti ali ne. Nimam točno definiranih dejstev ali se dejansko teh 300€ splača vložiti in imaš korist od tega.


1. Zelo.
2. Tri dejanske dni, ker imam LTE model, ki ga ne uporabljam kot telefon.
3. Do 5% se pozna (X)
4. Navadiš se je takoj, če je alu model tudi ni tako občutljiva na praske, če uporabljaš slučajno še Airpods telefona niti več ne jemlješ iz žepa/torbe, ker vstaviš slušalko in se oglasiš na uri, ostalo pa takoalitako lahko bereš tam.
5. Ni najmanjša, potreba po še enem dodatnem polnilcu ko potuješ, če si ne kupiš dodatnega skupnega brezžičnega za fon in uro.
6. Eno brezžično skupno za Xa in uro, Amazon.de
7. FBja ne uporabljam, weba na uri tudi ne, težko rečem. Newsify dela ok. Mejli tudi. Za kak kratek odgovor tudi msgi, za kaj več je pa Scribble prezamuden.

Če imaš cel Apple ekosistem se splača (pridobiš odklepanje kompa z uro, telefon lahko puščaš v torbi če imaš še Airpodse, in, najpomembneje, izklopiš lahko vse zvoke, ki hote ali nehote nervirajo. Precej bolj umirjeno je ob klicih ali msgih začutit zgolj tap na zapestju kot poslušat zoprno piskanje ali pa vibriranje fona.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1589
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #580   Objavljeno 18.09.2018 11:38:30
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni dvojka zdrži dva dni, pa še kakšno uro. Ampak to je itak odvisno kolk tapkaš po njej. Sem zadovoljen z njo, me pa sedaj mika 4ka. Se še odločam a dam oglas ali ne Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani