Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 29, 30, 31  Naslednja
Apple Watch series 3
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.09.2014
Prispevkov: 528
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #301   Objavljeno 09.10.2017 17:34:34
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Evo moja tudi danes prispela Smile

Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 10.10.2017
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #302   Objavljeno 10.10.2017 17:56:29
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni!

Sam zdaj ze 3 leto "kupujem" apple watch. Ampak zdaj pa mislim, oz. Sem skoraj 90%, da to serijo 3 pa le vzamem. Nekaj mi manjka zato bi vas res lepo iskreno prosil za vase nasvete ter pomoc. Naj opomnim, sam nimam izkusenj glede apple watch, tako, da moja prva. Ogromno sem ze zvedel od tega topica(sem prebral vse od 1 strani in do tej zadnje) lahko, da sem karkoli spregledal, ker vsega nisem zasledil, se opravicujem.

1. Prosim za vas nasvet, kupiti uro z cellular ali ne? Vem, da je blo govora, pa me se vedno zal niste "prepricali". Kaj menite? Je vreden nakup z cellular ali cisto odvec? Sam sem pisal na Telekom, zal nevedo, trenutno nimajo v plano, ce bo sploh kdaj. Potem smo pa mi kupci v dilemi. Hvala!

2. Potem me zanima, razlika med nike+ pa navadno uro? Nisem nasel neke konkretne primerjave? Kaj ima ena in kaj ne. Katera je vredna nakupa in zakaj. Sam bi rad vedel, kaj kupujem preden kupim. Hvala!

3. Kaksne so vase izkusnje u barvami na urah? Sam imam namen spacegray ali silver. Mogoce se zdaj kdo sprasuje, ces, zakaj to sprasujem, izberi katera ti je lepsa, pa zal ni cist tko. Men osebno barva cisto vseena in men osebno ne igra nobene vloge glede lepote. Vse so lepe. Me zanima naprimer, glede pomanjklivosti barvi, ce so? Glede ohranjenosti kvalitete barve, risov in podobno? Kaksne so vase izkusnje? Rad bi izbral "pametnejso kombinacijo" ali je "vseen". Da, dam primer, npr. Iphone 7 plus mat crna ali sijoca crna. Vecinoma, so svetoval mat crno, ker je majn obcutljiva barva glede prask in podobno. Zato sprasujem. Hvala!

4. Kako je z pomnilnikom ure? Kaksne so vase izkusnje. 8gb dovolj? Premal? Pa ce dam, se tukaj nek primer. Sam sem kupil moj prvi izdelek ipad air, z 16gb, izredno zadovoljen z izdelkom, imam se sedaj in deluje odlicno. Edin glede z prostora sem se mal zaj... Ker se nism nc posvetoval, mal mi je premal. Vem, da je ipad pa watch razlika, zato bi rad vedel, da mi nebi blo potem karkol zal. Je pa spet dilema to, ce mi zgoraj odgovorite pac, da nisma smisla cellular, a ma smisel potem vec placati samo zaradi pomnilnika vec? Hvala.

5. Kako je z nakupom. Zasledil sem, da ste dosti narocli ure prek neta ter jo prevzeli v Avstriji, pr znancu, prijatelju, sorodniko itd... Zal sam te srece nimam, nepoznam nobenega, da bi zivel v Avstriji. Sam sem mel namen, ker sem zelo blizu z mejo z Avstrijo, da bi sel osebno v trgovino, placal z gotovino in to je to. Rabil bi vedet, imena trgovin , kjer prodajajo Applove izdelke, da nem se vozil po celi Avstriji, ko kura brez glave in jo iskal. Poklicem/mail ce majo v zalogi in gas. Hvala!

6. Mogoce bi se bla dobra informacija cen ur v Avstriji, da mal primerjanm kaj in koliko za kaksno ceno. Brez cellular ter z, pa koliko je potem z nike+. Pa nike+ z cellular ali brez. (nevem kaj ima in kaj ne) nemorem zahtevat tocne cene, lahko cist okvirno, (50€ gr ali dol). Hvala!

Najlepsa hvala za vaso pomoc ter nasvet!
Lp, Matej
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.11.2009
Prispevkov: 1112
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #303   Objavljeno 10.10.2017 18:04:03
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede trgovine v avstriji mediamarkt.at pa lahko narocis in oznacis osebni prevzem. gred tja in vzames.

_________________
You are what you think.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 10.10.2017
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #304   Objavljeno 10.10.2017 18:09:26
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
neooo je napisal/a:
Glede trgovine v avstriji mediamarkt.at pa lahko narocis in oznacis osebni prevzem. gred tja in vzames.



Najlepsa hvala. Sem ze blizje! Hvala!
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #305   Objavljeno 10.10.2017 18:10:15
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
1. Moje mnenje je, da je cellular brezveze jemati, ker nasi operaterji verjetno se nekaj let ne bodo imeli podpore za Apple Watch... Zaenkrat se uradno sploh se ne prodaja v Sloveniji...

2. Edina razlika ori Nike+ modelu je ta, da ima drugacen pascek in dva dodatna watchface-a... Sem imel prvo generacijo navadno, drugo dpgeneracijo Nike+ in sedaj tretjo generacijo imam spet navadno, ker se mi ni dalo cakat na Nike+... dokupil pa sem si pascek, ki je podoben tistemu iz Nike+

3. Vedno sem imel soace grey... in nikoli nisem imel oroblema, da bi se kje oluscila ali da bi se bolj videle odrgnine...

4. S pomnilnikom nisem imel nikoli problemov... je oa to vorasanje povezano s orvim. ker edino LTE verzija ima vec pomnilnika... verjetno zaradi storitve Apple Music...

5. Glede nakupa v Avstriji sem nekaj sporocil nazaj dal cel kup linkov... tako da malo pobrskaj...

6. Cene so povsod vec ali manj enake... oz take kot na http://store.apple.com/at ... V Avstriji ne mores kupiti cellular verzije, ker noben Avstrijski operater nima podpore za to ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 10.10.2017
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #306   Objavljeno 10.10.2017 18:14:00
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
1. Moje mnenje je, da je cellular brezveze jemati, ker nasi operaterji verjetno se nekaj let ne bodo imeli podpore za Apple Watch... Zaenkrat se uradno sploh se ne prodaja v Sloveniji...

2. Edina razlika ori Nike+ modelu je ta, da ima drugacen pascek in dva dodatna watchface-a... Sem imel prvo generacijo navadno, drugo dpgeneracijo Nike+ in sedaj tretjo generacijo imam spet navadno, ker se mi ni dalo cakat na Nike+... dokupil pa sem si pascek, ki je podoben tistemu iz Nike+

3. Vedno sem imel soace grey... in nikoli nisem imel oroblema, da bi se kje oluscila ali da bi se bolj videle odrgnine...

4. S pomnilnikom nisem imel nikoli problemov... je oa to vorasanje povezano s orvim. ker edino LTE verzija ima vec pomnilnika... verjetno zaradi storitve Apple Music...

5. Glede nakupa v Avstriji sem nekaj sporocil nazaj dal cel kup linkov... tako da malo pobrskaj...

6. Cene so povsod vec ali manj enake... oz take kot na http://store.apple.com/at ... V Avstriji ne mores kupiti cellular verzije, ker noben Avstrijski operater nima podpore za to ...



Waaw! Odlicno najlepsa hvala za tvoj izjemno hiter odgovor. Sem zadovljen. Mam samo se eno podvprasanje, brez zamere. Kaj je watchface? Cemu se uporablja. Sam, da vem, ce mi to koristi oz. Rce abim, oz. Mi je zadeva zanimiva. Hvala
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #307   Objavljeno 10.10.2017 18:21:07
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
imateej je napisal/a:
Waaw! Odlicno najlepsa hvala za tvoj izjemno hiter odgovor. Sem zadovljen. Mam samo se eno podvprasanje, brez zamere. Kaj je watchface? Cemu se uporablja. Sam, da vem, ce mi to koristi oz. Rce abim, oz. Mi je zadeva zanimiva. Hvala


Watchface je izgled stevilcnice oz ure...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 10.10.2017
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #308   Objavljeno 10.10.2017 18:26:08
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Watchface je izgled stevilcnice oz ure...



To je vse? Ahaa. Pa sam zgled ure, je men skorajda lepsa navadna kot ta nike+ od zunaj, da leps sede na roko, ko nike + mi deluje nekako bolj sportno, sportnikom bi verjetno bolj sedla nike+. No bom videl.
Sicer pa, ce mi je vseen tista , recimo lepsa, oz. Pasek, kljub temu mogoce boljs nike+, sj pas tk lahk menjam, mam pa fale watchface zravn, kar ni nc napacnega, ce ze mam moznost,...No bom videl. A prav razmisljam?

Najlepsa hvala!
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 17.10.2014
Prispevkov: 25
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #309   Objavljeno 11.10.2017 11:54:38
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ve kdo kje bi lahko kupil tak (crn) pas?

http://www.mobile.si/images/articles-14179.jpg

V apple storu sem ga videl, ampak moram najt nekje kjer pošiljajo v Slovenijo..

Mi lahko nekdo pove katera dostavna služba dostavi v Sloveniji za Electronic4you?

Hvala!
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #310   Objavljeno 11.10.2017 12:05:48
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ta pascek je "Sport loop" ... >> https://www.apple.com/at/shop/product/MQW72/42-mm-sport-loop-schwarz?fnode=80





Zaenkrat se ni kaj dosti cenejsih alternativ na eBay ali Amazon... se pa da najti original, ki pa je dokaj drag ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.01.2014
Prispevkov: 286
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #311   Objavljeno 11.10.2017 12:30:48
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ta pascek je "Sport loop" ... >> https://www.apple.com/at/shop/product/MQW72/42-mm-sport-loop-schwarz?fnode=80





Zaenkrat se ni kaj dosti cenejsih alternativ na eBay ali Amazon... se pa da najti original, ki pa je dokaj drag ...


Ta pašček sem videl v živo in je zapiralni mehanizem dejansko sestavljen iz večih ozkih "ježkov". Zanima me ali so to dejansko kaki specialni "Apple ježi", ki se ne bodo izrabili in zmuckali ali pač taki kot vsi ostali, ki ne držijo kaj dolgo... Mad
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 7136
Kraj: Logatec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #312   Objavljeno 11.10.2017 14:25:21
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
APM je napisal/a:
Ve kdo kje bi lahko kupil tak (crn) pas?

http://www.mobile.si/images/articles-14179.jpg

V apple storu sem ga videl, ampak moram najt nekje kjer pošiljajo v Slovenijo..

Mi lahko nekdo pove katera dostavna služba dostavi v Sloveniji za Electronic4you?

Hvala!


Kontaktiraj uporabnika @samuraj, ponavadi ti ga lahko vzame, če je le možno.... sam sem preko njega kupil white woven nylon.

_________________
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #313   Objavljeno 11.10.2017 14:31:44
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ta pascek je "Sport loop" ... >> https://www.apple.com/at/shop/product/MQW72/42-mm-sport-loop-schwarz?fnode=80

Zaenkrat se ni kaj dosti cenejsih alternativ na eBay ali Amazon... se pa da najti original, ki pa je dokaj drag ...


Eno vprašanje. Kaj je to iz krokodilje kože da ima tako ceno?
Dam do 3 eur za ta pašček.

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #314   Objavljeno 11.10.2017 15:10:11
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Eno vprašanje. Kaj je to iz krokodilje kože da ima tako ceno?
Dam do 3 eur za ta pašček.


Joj ej...dej zalet se nekam! pejt na kakšen drug forum srat po temah!
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #315   Objavljeno 11.10.2017 15:14:47
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
Joj ej...dej zalet se nekam! pejt na kakšen drug forum srat po temah!


Ok, zapuščam forum, ker je pašček vreden 2 eur in so ti ga prodali za 69 eur.

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #316   Objavljeno 11.10.2017 17:42:53
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Ok, zapuščam forum, ker je pašček vreden 2 eur in so ti ga prodali za 69 eur.


Mi ga niso. Smo pa tebe na forumu siti do amena!
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 7136
Kraj: Logatec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #317   Objavljeno 11.10.2017 18:32:01
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Ok, zapuščam forum, ker je pašček vreden 2 eur in so ti ga prodali za 69 eur.


Kaj te tako moti kok je nekdo pripravljen odšteti za neko stvar....? Se ne bi brigal zase in ne smetil tem po nepotrebnem?

_________________
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 10.10.2017
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #318   Objavljeno 11.10.2017 19:39:29
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
http://m.bolha.com/iskanje?q=Apple%20watch%20series%203

Kaj porecete na ta prodajanja? So varna? Ali odsvetujete? Nekatera so se vakumsko zapakirana? Cena ? Mislim, da so primerne?

Ali vseeno rajsi Avstrija?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.09.2014
Prispevkov: 528
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #319   Objavljeno 12.10.2017 06:27:45
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
imateej je napisal/a:
http://m.bolha.com/iskanje?q=Apple%20watch%20series%203

Kaj porecete na ta prodajanja? So varna? Ali odsvetujete? Nekatera so se vakumsko zapakirana? Cena ? Mislim, da so primerne?

Ali vseeno rajsi Avstrija?


Zakaj pa ne , nekdo je šel v avstrijo ali bil v nemčiji v apple storu, elec4 you, ipd.

V SLO proda naprej, če ma račun je vseen..apple garancija velja povsod po svetu kjer je apple store.
Cena za AW sport 3, nike+ s3, 42mm je 399€ v trgovini.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.09.2014
Prispevkov: 528
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #320   Objavljeno 12.10.2017 06:44:24
Re: Apple Watch series 3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prvo polnjenje z AW3.. napolnil sem 10.10 ob cca 22h do danes 12.10 ob 8h mam se 33% baterije. Imam vkljucene vse notifikacije, vsake par minut meri srcni utrip, 1 ura teka vceraj(gps, srčni utrip), 3 kratki klici z uro.., nekaj smsov..


« Poglej prejšnjo temo - iPad, Watch, ... - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 29, 30, 31  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani