Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 36, 37, 38  Naslednja
iPhone 8/8 Plus in iPhone X
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 28.03.2008
Prispevkov: 1501
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #321   Objavljeno 14.09.2017 09:11:51
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem prav zasledil, da bo iPhone X prvič na voljo v Sloveniji v prvem valu? Pustimo zaloge, napredek je.

iPhone X availability
The device that is likely to turn into the most coveted iPhone of all time will only go on pre-order on October 27.


It will become available on November 3 in the following countries and territories: Andorra, Australia, Austria, Bahrain, Belgium, Bulgaria, Canada, China, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Greenland, Guernsey, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Ireland, Isle of Man, Italy, Japan, Jersey, Kuwait, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Mexico, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Romania, Russia, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, UAE, the UK, the US and US Virgin Islands.

_________________
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1234
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #322   Objavljeno 14.09.2017 09:44:04
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Apple je res radodaren: preprodajalcem bo omogočil, da si bodo uredili "hitri kredit" za prednovoletne nakupe, ko bodo za gotovino prodajali nove iPhone X, ki jih bodo na obroke kupovali pri mobilnih operaterjih. Very Happy Tako lahko računamo, da bo za iPhone X 64GB potrebno odšteti manj kot tisočaka. Wink Potrpežljivost se vedno izplača! Smile


Nazadnje urejal/a iPaddy Čet 14. Sep 2017 09:46; skupaj popravljeno 1 krat

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.10.2010
Prispevkov: 318
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #323   Objavljeno 14.09.2017 09:45:58
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj to je klasika že vsa leta da ljudje to počnejo..
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1265
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #324   Objavljeno 14.09.2017 09:53:54
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Apple je res radodaren: preprodajalcem bo omogočil, da si bodo uredili "hitri kredit" za prednovoletne nakupe, ko bodo za gotovino prodajali nove iPhone X, ki jih bodo na obroke kupovali pri mobilnih operaterjih. Very Happy


To ni hitri kredit, to je neumen kredit. Telefoni več niso, kar so bili. Tudi tukaj vidim, da je hype manjši. Vsak si misli, telefon pač. Ni več to tisto, ko je prišla prva retina - iphone 4. Puncam si lahko delal kar si želel, če si ga imel. Devil Cry Very Happy

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #325   Objavljeno 14.09.2017 10:49:04
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tako ane?



_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1234
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #326   Objavljeno 14.09.2017 11:09:00
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
To ni hitri kredit, to je neumen kredit.

Jaz nimam nič proti, če mi kdo proda nov telefon, samo odprt za 300-400 EUR ceneje, kot je v trgovini po redni ceni. Wink

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #327   Objavljeno 14.09.2017 11:21:58
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Optimistično...
3. 11. po mojem cena preprodajalcev ne bo pod 1500€, če pa bo Applova dobava takšna, kot je bila zadnje case za produkte po katerih je bilo povprasevanje (AirPods) bo tudi dolgo ostala visoka.
Na preorder pa ga bo očitno hudičevo težko dobit.

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1234
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #328   Objavljeno 14.09.2017 12:58:27
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jabolcna-pita je napisal/a:
Optimistično...
3. 11. po mojem cena preprodajalcev ne bo pod 1500€, če pa bo Applova dobava takšna, kot je bila zadnje case za produkte po katerih je bilo povprasevanje (AirPods) bo tudi dolgo ostala visoka.
Na preorder pa ga bo očitno hudičevo težko dobit.

Takoj po novem letu ali še prej (decembra), se bodo prodajali pod 1.000 EUR za osnovni model, boš videl. Sploh, ko bodo v igro vstopili mobilni operaterji, folk pa bo potreboval "hitri kredit"... Kot pravim, potrpežljivost se izplača. Zakaj bi pa moral imeti telefon na prvi dan prodaje? Exclamation

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #329   Objavljeno 14.09.2017 13:28:39
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne verjamem.
Še danes je zapakiran iPhone 7 plus 128gb cca 700€.

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2008
Prispevkov: 306
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #330   Objavljeno 14.09.2017 13:38:01
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Moje skromno mnenje.

So pacienti, ki nujno rabijo X, na dan ko izide, in ti pacienti so pripravljeni plačati za telefon po 300-400 € več. Na tak način sem prodal že nekaj telefonov. Vsak teden po izidu, število teh pacientov upada in manj so pripravljeni plačati za telefon (ker telefoni prihajo na trg).

Operaterji telefone dobijo, ampak glede na to, da bo launch šele 3 novembra in smo potem že v veselem decembru, je realno, da bo nek povprečni uporabnik brez vez in poznanstev telefon na A1, Telekomu in pri ostalih dobil šele konec decembra ali januarja. Prvi mesec izida telefona bo cena na bolhi po tej logiki dosti višja od prodajne, nato pa bo počasi upada. Odvisno od zalog/kombinacij, ki jih bodo operaterji imeli.. Spomnite se, kako dolgo ste čakali tisti, ki ste čakali na 7+ 256 gb. Koliko sem jaz spremljal forum, ste nekateri doživljali živčne zlome, ko ste klicarili operaterje kdaj bodo telefoni...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #331   Objavljeno 14.09.2017 13:43:10
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dixidoov, jaz imam podobne izkušnje ampak letos nastopi vprašanje kdo je pripravljen dat 1500€+ zato da ga ima med prvimi.
Jaz ne še 1320€ bom s težkim srcem dal, če sploh bom.

Je pa dejstvo da bodo pri naših operaterjih zaloge X modela do januarja verjetno nične. V prid govori tudi baje zelo počasna proizvodnja.

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 13.01.2010
Prispevkov: 155
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #332   Objavljeno 14.09.2017 14:56:12
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
PRVA predstavitev in PRVI iPhone ki me je pustil ravnodusnega. Mislim da imam dovolj nategovanja appla brez vazelina. ekran cez cel telefon zame NI crna reza zgoraj, katera ze na predstavitvenih filmckih zgleda GROZNO, kje so sele kaksne igre. te vsakoletne “70% faster blablabla” na mene vec ne palijo. Super Retina? no coment haha. Umik touch ID je zame itq polomija in v sanjah si neznam predstavljat koliko bo to uporabno - lep primer je nekdo zgoraj napisal budilke npr. Predstavljat ANIMOJI-je je posmeh vsem nam uporabnikom ki ze (10!!!) let dajamo PREmasne denarce firmi ki nam vsako drugo leto proda izumljeno toplo vodo in en pol-izdelek - ce je sploh polovico? na koncu pa pridemo se do jubilejne cene ki je pa sploh jubilejna. za ta dnar in ta telefon mi ga gospa glavna za retaile lahko pride se dvakrat potegnit - ona je bla se najbolsa stvarca za pogledat na celi predstavitvi. Hvala apple, ostajam na 7+ do nadaljnega in pri vseh znanih in neznanih bogovih mi se smili STEVE JOBS. bogi revez se obraca v grobu. STAVIM da z njim na celi applovih skropucal zadnjih par let nebi bilo niti priblizno. In se nekaj. upam da se bo kot jaz se ene par 10 mio potencialnih kupcev odlocilo za NEnakup modela X. mogoce bo neprodaja prizgala kak alarem v firmi. Ampak seveda se to nebo zgodilo ker ovcke pa seveda “must have new iphone”. Zivel STEVE JOBS. Ko bi le.....
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #333   Objavljeno 14.09.2017 15:22:49
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
al3n je napisal/a:
PRVA predstavitev in PRVI iPhone ki me je pustil ravnodusnega. Mislim da imam dovolj nategovanja appla brez vazelina. ekran cez cel telefon zame NI crna reza zgoraj, katera ze na predstavitvenih filmckih zgleda GROZNO, kje so sele kaksne igre. te vsakoletne “70% faster blablabla” na mene vec ne palijo. Super Retina? no coment haha. Umik touch ID je zame itq polomija in v sanjah si neznam predstavljat koliko bo to uporabno - lep primer je nekdo zgoraj napisal budilke npr. Predstavljat ANIMOJI-je je posmeh vsem nam uporabnikom ki ze (10!!!) let dajamo PREmasne denarce firmi ki nam vsako drugo leto proda izumljeno toplo vodo in en pol-izdelek - ce je sploh polovico? na koncu pa pridemo se do jubilejne cene ki je pa sploh jubilejna. za ta dnar in ta telefon mi ga gospa glavna za retaile lahko pride se dvakrat potegnit - ona je bla se najbolsa stvarca za pogledat na celi predstavitvi. Hvala apple, ostajam na 7+ do nadaljnega in pri vseh znanih in neznanih bogovih mi se smili STEVE JOBS. bogi revez se obraca v grobu. STAVIM da z njim na celi applovih skropucal zadnjih par let nebi bilo niti priblizno. In se nekaj. upam da se bo kot jaz se ene par 10 mio potencialnih kupcev odlocilo za NEnakup modela X. mogoce bo neprodaja prizgala kak alarem v firmi. Ampak seveda se to nebo zgodilo ker ovcke pa seveda “must have new iphone”. Zivel STEVE JOBS. Ko bi le.....


No no počasi , sej jst sm tud ogromno razočaran , ampak moras pa tud pogledat neki iz njihove prespektive . Če kaj naredijo kar rabimo , rečejo vsi da ponavlajo za Samsungom , če dajo kaj novega , so pa tud butasti ... Mene bolj moti to , da delajo več na lepoti , kokr pa na trdoti in kvaliteti ... Da imam 7+ , seprav zadnji model in da ohišje celo poka ko pritisnes mocneje je za mene bol problem... To pri nobenem samsungu se nism zasledil. Nimam nic proti vzam mi 1000+ evrov , sam če mi ze vzames mi dej neki da lahko recem to je to. Ne pa jaja za bubrege.... Jst priznam,da mene samo se IOS drzi pri applu,in to ze par let .... Se bom pa zdej poglobil tud mal v samsung NOTE in pa Huawei, da vidm kje smo tam:)

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 942
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #334   Objavljeno 14.09.2017 15:56:56
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kako pretiravanje. A 7ica ki se napram 6ki ni spremenila nič pa te ni pustla ravnodušnega? Very Happy
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #335   Objavljeno 14.09.2017 16:03:19
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mene roko na srce moti samo cena. Razočaran sem, da za to ceno zdraven ne dobim polnilca kot se šika ampak moram za hitro polnjenje kupit se en polnilec in kabel lightening v USB C in pa za wireless polnjenje postajo. Za ta denar bi moralo to biti v škatli.

Primer Samsung note 8 za 999€ doda v škatlo DEX.

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #336   Objavljeno 14.09.2017 16:05:19
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jabolcna-pita je napisal/a:
Mene roko na srce moti samo cena. Razočaran sem, da za to ceno zdraven ne dobim polnilca kot se šika ampak moram za hitro polnjenje kupit se en polnilec in kabel lightening v USB C in pa za wireless polnjenje postajo. Za ta denar bi moralo to biti v škatli.

Primer Samsung note 8 za 999€ doda v škatlo DEX.


Tist k je pripraulen dat za aparat 1500€ , zakaj bi gledal polnilec 25€ ?

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.11.2012
Prispevkov: 508
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #337   Objavljeno 14.09.2017 16:07:30
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
al3n ne strinjam se s tabo. Jaz pa verjamem v Apple in sem tudi pripravljen plačati več € za iPhone, ker dela kot je treba. Jasno, da so apple uporabniki bolj sitni, če je kakšen bug ampak vedno vse porihtajo. Pa ne mi o ovcah nabijat, ker vsem Apple uporabnikom pravijo ovce, zdaj pa še ti nabijaš iz črede saj tvoja izjava pove vse "Hvala apple, ostajam na 7+ do nadaljnega in pri vseh znanih in neznanih bogovih mi se smili STEVE JOBS. bogi revez se obraca v grobu". Imaš zadnji model, sam pa imam 5s že 4 leta in sem še vedno zadovoljen. Če bi si zdaj omislil X bi bil zate ovca? Ja, sem ovca in boli me curak.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #338   Objavljeno 14.09.2017 16:08:10
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Tist k je pripraulen dat za aparat 1500€ , zakaj bi gledal polnilec 25€ ?


Ker stane krepko več. Konkretno 100€

https://www.apple.com/de/shop/product/MJ262Z/A/29w-usb-c-power-adapter-netzteil?fnode=8b

https://www.apple.com/de/shop/product/MKQ42ZM/A/usb-c-auf-lightning-kabel-2-m?fnode=97

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #339   Objavljeno 14.09.2017 16:17:11
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jabolcna-pita je napisal/a:
Ker stane krepko več. Konkretno 100€

https://www.apple.com/de/shop/product/MJ262Z/A/29w-usb-c-power-adapter-netzteil?fnode=8b

https://www.apple.com/de/shop/product/MKQ42ZM/A/usb-c-auf-lightning-kabel-2-m?fnode=97


"krepko " 45€ ? Smile Mislm lej sej ok , vse stane , sam lepo te prosim to je tko kokr da das za avto 100.000€ pol pa k mors kupt zimske gume , jokas ker so 1500€ Smile

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #340   Objavljeno 14.09.2017 16:21:32
Re: Govorice o novem iPhone (7s/7s Plus/8/Edition,....)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislm da je tuki brezveze pametovat Smile Ljudje, ki so pametni kot je uporabnik zgori , uporablja se danes 5sja Smile Mi " bedaki" to leti na mene , pa majo 7+, in razmislajo za X Smile

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
« Poglej prejšnjo temo - iPhone od vsepovsod - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 36, 37, 38  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani