Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Naslednja
Iphone iz Italije
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 28.09.2008
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 30.09.2008 10:26:13
Iphone iz Italije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni.

Zanimajo me lastniki Iphona iz Italije?
Kako so zadovoljni?
Ali delajo vse funkcije?
Ali so odklenjeni?
Sem namreč lastnik Ameriškega Iphona z "super sim" in sem skos nedosegljiv, tako da to ni to!

Hvala za odgovore
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.12.2007
Prispevkov: 92
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 30.09.2008 10:38:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Seveda da vse dela!

No problem.

Viva l' Italia!!!

Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 383
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 30.09.2008 10:43:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
imam quickpwn 2.1 firmware in dela sto na uro. Edin problem sem imel z operaterjem - slab signal in sem sedaj na drugemu, ampak to je že druga tema.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 17.10.2007
Prispevkov: 123
Kraj: Izola
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 30.09.2008 10:47:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dela super.

Edini problem se je pojavil z Installerjem - ko sem njega odstranil je vse super.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 28.09.2008
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 30.09.2008 10:57:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
icy je napisal/a:
imam quickpwn 2.1 firmware in dela sto na uro. Edin problem sem imel z operaterjem - slab signal in sem sedaj na drugemu, ampak to je že druga tema.


Aha tut to je ena tma! Katerga operaterja pa maš, namreč jst sm pri Tušu.
In kje v Italiji si ga kupu? A so cene povsod enake? 570€?

LP
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 28.09.2008
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 30.09.2008 10:58:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hoby je napisal/a:
Dela super.

Edini problem se je pojavil z Installerjem - ko sem njega odstranil je vse super.


In kaj maš zdej namest Installerja?

LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 557
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 30.09.2008 11:00:21
Re: Iphone iz Italije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dejan01 je napisal/a:
Pozdravljeni.

Zanimajo me lastniki Iphona iz Italije?
Kako so zadovoljni?
Ali delajo vse funkcije?
Ali so odklenjeni?
Sem namreč lastnik Ameriškega Iphona z "super sim" in sem skos nedosegljiv, tako da to ni to!

Hvala za odgovore


1. Sem eden od ljudi, ki Te zanimajo. Embarassed
2. Zadovoljen? Še kar, socialno stanje v državi bi lahko bilo boljše, pa vseeno. Počakajmo kaj bo prinesla nova vlada...
3. Za 1x mi delujejo še vse funkcije oz. vsi vitalni deli, konec-koncev sem še mlad in je prav da je tako...
4. Če smo odklenjeni? Morda si mislil, če smo odprti? NIč manj in nič več kot pred nakupom telefona.
5. Sočustvujem s Tabo, saj se zavedam da je zadeva lahko zelo nerodna. Upam, da se bo našla rešitev in boš zadevo zrihtal!

Tudi Tebi hvala za vprašanje Wink
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 28.09.2008
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 30.09.2008 11:06:23
Re: Iphone iz Italije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
s3c je napisal/a:
dejan01 je napisal/a:
Pozdravljeni.

Zanimajo me lastniki Iphona iz Italije?
Kako so zadovoljni?
Ali delajo vse funkcije?
Ali so odklenjeni?
Sem namreč lastnik Ameriškega Iphona z "super sim" in sem skos nedosegljiv, tako da to ni to!

Hvala za odgovore


1. Sem eden od ljudi, ki Te zanimajo. Embarassed
2. Zadovoljen? Še kar, socialno stanje v državi bi lahko bilo boljše, pa vseeno. Počakajmo kaj bo prinesla nova vlada...
3. Za 1x mi delujejo še vse funkcije oz. vsi vitalni deli, konec-koncev sem še mlad in je prav da je tako...
4. Če smo odklenjeni? Morda si mislil, če smo odprti? NIč manj in nič več kot pred nakupom telefona.
5. Sočustvujem s Tabo, saj se zavedam da je zadeva lahko zelo nerodna. Upam, da se bo našla rešitev in boš zadevo zrihtal!

Tudi Tebi hvala za vprašanje Wink


Hvala za globoke odgovore.
In imaš naložen tut Installer in te zadeve in dela?
Se ti normalno poveže na Itunse?

LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 557
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 30.09.2008 11:13:15
Re: Iphone iz Italije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dejan01 je napisal/a:
Hvala za globoke odgovore.
In imaš naložen tut Installer in te zadeve in dela?
Se ti normalno poveže na Itunse?

LP


Imam naložen, ker edino tako prideš do slovenskega paketa. Moraš pa paziti, da poleg tega vira ne dodajaš drugih, ker se Ti bo program sesuval.

Da, na iTunes se poveže normalno. Z telefoni, ki so bili kupljeni v Italiji do sedaj še nihče ni imel težav...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 17.10.2007
Prispevkov: 123
Kraj: Izola
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 30.09.2008 11:17:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam Cydio in ta je povsem dovolj.

Kupil pa sem u Unieuro.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.10.2007
Prispevkov: 368
Kraj: Modrej
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 30.09.2008 11:18:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali so cene iPhone v ITA povsod enake? Namreč zadnjič sem videl 8GB verzijo za 499€ (16GB niso imeli), pa če me spomin ne vara vsi omenjate ceno nekje 520€.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 17.10.2007
Prispevkov: 123
Kraj: Izola
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 30.09.2008 11:19:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
16 G je 569
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 383
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 30.09.2008 11:24:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dejan01 je napisal/a:
icy je napisal/a:
imam quickpwn 2.1 firmware in dela sto na uro. Edin problem sem imel z operaterjem - slab signal in sem sedaj na drugemu, ampak to je že druga tema.


Aha tut to je ena tma! Katerga operaterja pa maš, namreč jst sm pri Tušu.
In kje v Italiji si ga kupu? A so cene povsod enake? 570€?

LP


Bil pri Simobil, vendar zaradi zelo slabe kakovosti signala naredil prehod nazaj na Mobitel. Na Simobilu so priznali omenjeni prehod brez penalov, čeprav sem imel še najmanj eno leto vezavo. Telefon sem kupil v Torri di Europa. Cene so posvod enake 569 EUR.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 28.09.2008
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 30.09.2008 11:39:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala vsem za odgovore.

Lep dan še naprej
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 10.09.2008
Prispevkov: 82
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 30.09.2008 15:14:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Razmišljam, da bi isto storil. Pri nas je simobil signal zelo šibek, odkar sem pa n95 zamenjal za iphone, sem le redko še dosegljiv. Kje in kako si se zmenil za to? Jaz sem pred letom in 5 mesci vzel n95 in mi vezava poteče šele čez dobre pol leta.

icy je napisal/a:
dejan01 je napisal/a:
icy je napisal/a:
imam quickpwn 2.1 firmware in dela sto na uro. Edin problem sem imel z operaterjem - slab signal in sem sedaj na drugemu, ampak to je že druga tema.


Aha tut to je ena tma! Katerga operaterja pa maš, namreč jst sm pri Tušu.
In kje v Italiji si ga kupu? A so cene povsod enake? 570€?

LP


Bil pri Simobil, vendar zaradi zelo slabe kakovosti signala naredil prehod nazaj na Mobitel. Na Simobilu so priznali omenjeni prehod brez penalov, čeprav sem imel še najmanj eno leto vezavo. Telefon sem kupil v Torri di Europa. Cene so posvod enake 569 EUR.

Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 383
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 30.09.2008 16:21:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
andyy je napisal/a:
Razmišljam, da bi isto storil. Pri nas je simobil signal zelo šibek, odkar sem pa n95 zamenjal za iphone, sem le redko še dosegljiv. Kje in kako si se zmenil za to? Jaz sem pred letom in 5 mesci vzel n95 in mi vezava poteče šele čez dobre pol leta.

icy je napisal/a:
dejan01 je napisal/a:
icy je napisal/a:
imam quickpwn 2.1 firmware in dela sto na uro. Edin problem sem imel z operaterjem - slab signal in sem sedaj na drugemu, ampak to je že druga tema.


Aha tut to je ena tma! Katerga operaterja pa maš, namreč jst sm pri Tušu.
In kje v Italiji si ga kupu? A so cene povsod enake? 570€?

LP


Bil pri Simobil, vendar zaradi zelo slabe kakovosti signala naredil prehod nazaj na Mobitel. Na Simobilu so priznali omenjeni prehod brez penalov, čeprav sem imel še najmanj eno leto vezavo. Telefon sem kupil v Torri di Europa. Cene so posvod enake 569 EUR.


zgodba je šla nekako takole in sicer pred nekako letom dni sem/smo-firma se odločili, da preidemo iz Mobitela (pogodbena vezava nam je po dveh letih potekla) na Simobil ker je imel ugodne pakete (vezava na dve leti pa 6 mesecev brez naročnine pa telefoni za 1 eur itd.). Že po prvem preklopu je bil signal slabši (predvsem v notranjih prostorih) kot pri Mobitelu. Ko si bil na liniji te je kar prekinilo in si moral poklicati ponovno, signal je nihal od 0 pa do max. črtic. Po mesecu dni sem se odločil, da to ne gre tako naprej in sem klical naročniško službo. Tam so mi odgovorili, da bodo signal pojačali in da bo vse OK. Pa tudi to ni bilo OK. Zadeva ni delovala zato sem ponovno poklical na tehnično službo Simobil in mi omenili, da postavljajo UMTS in da naj še malo počakam ter da bodo vse uredili.

Vse do danes (danes sem že pri Mobitelu in zadeva lovi na ful) sem imel probleme tako, da sem se odločil kar pisati na naročniško službo pri Simobil kjer smo se pismeno dogovorili, da se naj vezane telefone vrne in preide na drugega operaterja brez penalov. Pogodba bi mi potekla šele čez eno leto.

Pa še nekaj kot zanimivost tudi po šestih mesecih brez naročnine nam niso obračunavali mesečne naročnine.

Omenjena zgodba je pač napisana na podlagi moje izkušnje in ni nikakršna propaganda/reklama za Mobitel Exclamation
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 27.09.2008
Prispevkov: 42
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 30.09.2008 16:51:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
icy je napisal/a:
andyy je napisal/a:
Razmišljam, da bi isto storil. Pri nas je simobil signal zelo šibek, odkar sem pa n95 zamenjal za iphone, sem le redko še dosegljiv. Kje in kako si se zmenil za to? Jaz sem pred letom in 5 mesci vzel n95 in mi vezava poteče šele čez dobre pol leta.

icy je napisal/a:
dejan01 je napisal/a:
icy je napisal/a:
imam quickpwn 2.1 firmware in dela sto na uro. Edin problem sem imel z operaterjem - slab signal in sem sedaj na drugemu, ampak to je že druga tema.


Aha tut to je ena tma! Katerga operaterja pa maš, namreč jst sm pri Tušu.
In kje v Italiji si ga kupu? A so cene povsod enake? 570€?

LP


Bil pri Simobil, vendar zaradi zelo slabe kakovosti signala naredil prehod nazaj na Mobitel. Na Simobilu so priznali omenjeni prehod brez penalov, čeprav sem imel še najmanj eno leto vezavo. Telefon sem kupil v Torri di Europa. Cene so posvod enake 569 EUR.


zgodba je šla nekako takole in sicer pred nekako letom dni sem/smo-firma se odločili, da preidemo iz Mobitela (pogodbena vezava nam je po dveh letih potekla) na Simobil ker je imel ugodne pakete (vezava na dve leti pa 6 mesecev brez naročnine pa telefoni za 1 eur itd.). Že po prvem preklopu je bil signal slabši (predvsem v notranjih prostorih) kot pri Mobitelu. Ko si bil na liniji te je kar prekinilo in si moral poklicati ponovno, signal je nihal od 0 pa do max. črtic. Po mesecu dni sem se odločil, da to ne gre tako naprej in sem klical naročniško službo. Tam so mi odgovorili, da bodo signal pojačali in da bo vse OK. Pa tudi to ni bilo OK. Zadeva ni delovala zato sem ponovno poklical na tehnično službo Simobil in mi omenili, da postavljajo UMTS in da naj še malo počakam ter da bodo vse uredili.

Vse do danes (danes sem že pri Mobitelu in zadeva lovi na ful) sem imel probleme tako, da sem se odločil kar pisati na naročniško službo pri Simobil kjer smo se pismeno dogovorili, da se naj vezane telefone vrne in preide na drugega operaterja brez penalov. Pogodba bi mi potekla šele čez eno leto.

Pa še nekaj kot zanimivost tudi po šestih mesecih brez naročnine nam niso obračunavali mesečne naročnine.

Omenjena zgodba je pač napisana na podlagi moje izkušnje in ni nikakršna propaganda/reklama za Mobitel Exclamation


Men pa dela use normaln pri simobilu in sm biu pr mobitelu pr simobilu pr tušmobilu zj 3 mesece pa so me oguljufal za 600eurov Mad a zdj s5 pri simobilu fajn je vikendi zastonj velik prjatlov itd.. ga ma kličemo se ceneje pa fajn vleče
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 10.09.2008
Prispevkov: 82
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 30.09.2008 17:33:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aha, vprašanje kako je s fizičnimi uporabniki. Jaz sem vzel takrat nokio n95 za 420 eur ter sklenil orto smart paket za dve leti. Ne vem če se mi splača vrnit telefon za prekinitev vezave, saj je danes omenjeni telefon 260 eur brez vseh vezav. Je pa res da mi po letu in pol še niso zaračunali naročnine.

Signal je slab izven mest, pa tudi v centru Ljubljane sem bil že obveščen o nedosegljivosti prek smsa. Upal sem, da bodo pri simobilu še kaj naredili za pokritost in izboljšanje signala.. pisal sem jim email, odgovor je bil, da preverjajo navedbe. Bomo videli... skratka ponudba je super, bi z veseljem ostal na simobilu, če bi le omrežje uredili. Iphone pač potrebuje še boljši signal kot evropski telefoni Wink
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.12.2007
Prispevkov: 92
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 30.09.2008 17:52:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najdeš ga tudi na Apple reseller:
BIP Computer
+39040639095

info@bipcomputer.it

Via di Donota, 4
34121 Trieste
Italia

http://www.bipcomputer.it/Sito/Inizio.html

Ciau
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 18.09.2008
Prispevkov: 13
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 30.09.2008 18:44:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jst sm na simobilu in če sem v Ljubljani mam skoz max signal, še nikol se mi ni zgodil da bi bil nedosegljiv.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani