Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 90, 91, 92  Naslednja
Mastercard kartica N26
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27179
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 08.01.2017 12:55:30
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
stonhenge4 je napisal/a:
Domnevam, da boš izpolnil fursovega? Jaz tudi razmišljam, da bi odprl račun.


Sem ze... in oddal preko eDavkov 3.1. (NF-LD Lastni dokument). Edini status, ki je tam zabelezen je, da je v obdelavi in da "Poslano v glavno pisarno" ... Med "Podatki o zavezancu > racuni" se ni viden. Cakam, da vidim ali je samo za nas obveza, da oddamo to v roku 8 dni... in si potem oni vzamejo casa, kolikor hocejo... ali velja tudi za njih, da morajo v roku 8 dni to vnesti v sistem ... Predvidevam, da roki veljajo samo za nas navadne smrtnike Smile

Pa kot je dixidoov napisal... Za brezplacen racun imas cas do 1. februarja 2017 ... Po tem datumu te bo to kostalo 2,90€ mesecno ...

https://n26.com/eu/pricing/

Why is there a fee for the standard Mastercard?
Note that there is NO fee for the standard Mastercard as long as you complete your identity verification before 1 Feb 2017. It's our thank you to early customers in our newer markets. After that date, a modest monthly fee for the optional Mastercard will apply in these markets to help cover card costs. We'll also continue to offer a free N26 Bank account option. It gets you all the mobile convenience we're known for, and provides you the ability to add additional services like savings, investment, and credit as we introduce them in each market.


_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.01.2014
Prispevkov: 286
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 08.01.2017 19:38:56
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdaj sem videl N26 Black in je še mene čisto notri potegnilo, je pa res da zaenkrrat black še ni za Slovenijo. Si bom pa vseeno naredil account dokler je še zastonj, da vidim kako zadeva deluje. Ali imajo še vedno kakšen referral progam?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27179
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 08.01.2017 20:04:16
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarioG je napisal/a:
Zdaj sem videl N26 Black in je še mene čisto notri potegnilo, je pa res da zaenkrrat black še ni za Slovenijo. Si bom pa vseeno naredil account dokler je še zastonj, da vidim kako zadeva deluje. Ali imajo še vedno kakšen referral progam?


Lahko preko ZS sporocis e-mail... in posljem vabilo... ni pa zaenkrat nobenih ugodnosti ne za enega ne za drugega...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2009
Prispevkov: 657
Kraj: Vič
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 09.01.2017 10:00:08
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A mislite da če se danes spravim odpirat račun, da je še dovolj da ujamem rok 1.2.2017?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27179
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 09.01.2017 10:07:24
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jabolcnik je napisal/a:
A mislite da če se danes spravim odpirat račun, da je še dovolj da ujamem rok 1.2.2017?


Za aktivacijo potrebujes ene pol urce ... tisto, kar pise, da potrebujes 8 minut... je le, ce so idealni pogoji in na klicnem centru ni guzve Smile ...

Ko zacnes postopek aktivacije je fino, ce si rezerviras ene pol urce casa... pa da si nekje, kjer je dobra internetna povezava in kjer lahko brez motenj govoris. Ker en del (identifikacija) poteka preko videoklica direktno iz apliakcije na mobilniku... Tam sicer pise, da je cakalna doba 2 minuti... ampak je ponavadi vec... Sam sem cakal slabih 10 minut ... probal sem dvakrat... prvic je bila linija slaba in je zvok prekinjal, zato sem prekinil in ponovil postopek. V videokonferenci te agent (ali agentka) vprasa za e-mail naslov... potem moras pokazati osebni dokument... in ga slika z obeh strani... Pogovor v osnovi poteka v anglescini... Sam sem slisal, da je agenkta nemka (po nacinu izgovorjave anglescine) in sva nadaljevala v nemscini, ker je meni bolj "domaca" Smile ... Sam klic je potem trajal tudi slabih 10 minut ... Ko je postopek identifikacije koncan dobis se poziv za kodo preko SMS sporocila ... in takrat je postopek naceloma koncan. Pocakati je potrebno le se kaksen teden, da dobis po posti kartico. Lahko pa ze prej nalozis dobroimetje ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2009
Prispevkov: 657
Kraj: Vič
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 09.01.2017 10:34:39
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za povabilo, sem se registriral, popokal osebno izkaznico ter se zaprl v eno izmed sejnih sob na firmi. Čez 1,5 minute se je oglasil "Hans" in potem sva uredila hitro vse skupaj. Ni mi vzelo več kot 20 minutk.


Zdaj čakam na kartico po pošti.

Zaenkrat super zadovoljen, pa še ta zadeva sovpada z mojo željo po menjavi banke tako, da bom še lažje šel na obstoječo banko in jim "odpovedal" TRR račun plus viso.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 09.01.2017 11:08:37
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me tisti, ki ste odprli ta račun za kaj ga boste uporabljali ? Kot primarni račun ? Ste ga odprli za to ker je free ?

Me mika, da bi ga odprl. A po drugi strani imam že odprt Revolut, Curve... med tem sem boon že zaprl Very Happy. In imam teh kartic že veliko hehe..
Je pa res, da najbrš N26 kot svoja banka ima največ možnosti, da vklopi applepay ko bo na voljo v Nemčiji.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2009
Prispevkov: 657
Kraj: Vič
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 09.01.2017 11:20:20
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam trenutno pri SKB račun in Viso.
Zaradi tega ker ukinjajo storitve in mi posledično višajo stroške, bom zaprl račun pri njih.

Verjetno grem k Delavski hranilnici, kjer pa dobim samo osnovni TRR - zdaj... kreditno kartico sem večinoma rabil v tujini in za nakupe prek neta .. in ker vem da to nujno rabim, bom imel N26 Mastercard + TRR pri delavski.

To verjetno pokrije vse moje zahteve/potrebe.

Ampak - to je moja zgodba, naj še ostali povedo svoje
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27179
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 09.01.2017 11:35:56
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
283128 je napisal/a:
Zanima me tisti, ki ste odprli ta račun za kaj ga boste uporabljali ? Kot primarni račun ? Ste ga odprli za to ker je free ?

Me mika, da bi ga odprl. A po drugi strani imam že odprt Revolut, Curve... med tem sem boon že zaprl Very Happy. In imam teh kartic že veliko hehe..
Je pa res, da najbrš N26 kot svoja banka ima največ možnosti, da vklopi applepay ko bo na voljo v Nemčiji.


Tako je tudi pri meni... registriral sem se predvsem zato, ker je zastonj... in cakam, da bo eden od teh ponudil moznost uporabe Apple Pay ... Smile

Ceprav trenutno Curve kar redno uproabljam... Revolut pa tudi obcasno ...


Jabolcnik je napisal/a:
Jaz imam trenutno pri SKB račun in Viso.
Zaradi tega ker ukinjajo storitve in mi posledično višajo stroške, bom zaprl račun pri njih.


Jaz imam tudi primarni racun (tja, kamor dobivam placo) pri SKB ... Kaj pa ukinjajo?

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.06.2006
Prispevkov: 974
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 09.01.2017 12:15:27
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ok, racun je zastojn, ampak mastercard je 2,90 na mesc ce prav gledam. In dvigi v tujini (noneur) so 1,7% na dvig.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27179
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 09.01.2017 12:21:09
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
weed|boy je napisal/a:
Ok, racun je zastojn, ampak mastercard je 2,90 na mesc ce prav gledam. In dvigi v tujini (noneur) so 1,7% na dvig.


Ce se registriras do 1.2.2017 ni teh 2,9€ >> https://n26.com/eu/pricing/





https://docs.n26.com/legal/bank-account/en/n26-016-pricelist-en.pdf



Prvi 5 dvigov na bankomatih v tekocem mesecu v domaci valuti je brezplacnih ... ni vazno, kjer dvigujes... Ce pa dvigujes v drugi valuti pa je provizija ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2009
Prispevkov: 657
Kraj: Vič
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 09.01.2017 12:23:10
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nekateri ponudniki ti pošiljajo "e-račun" v XML obliki na elektronski naslov.
Na SKB.NET so imeli fajn možnost uvoza takšnega XML-ja ... pač ti ni bilo treba "na roke" kucat ... s 1.1.2017 pa so to ukinili.


Ampak to je samo pika na I. Ne menjavam samo zaradi tega, menjavam predvsem zaradi "stroškov" ...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 09.01.2017 12:43:39
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ste se registrirali preko appa na mobitelu ? Na koncu mi namreč vrže error da nemore narediti registracije ?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2009
Prispevkov: 657
Kraj: Vič
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 09.01.2017 12:46:13
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
283128 je napisal/a:
Ste se registrirali preko appa na mobitelu ? Na koncu mi namreč vrže error da nemore narediti registracije ?


Ne jaz sem zaprosil za povabilo/invite -> po dobljenem povabilu sem prek PC-ja izvedel registracijo.

Šele potem sem si prenesel App, se loginal in potem posledično izvedel postopek verifikacije (video klic z operaterjem).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2008
Prispevkov: 306
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 09.01.2017 12:47:29
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam NLB banko, kamor tudi prejemam plačo in imam le Maestro. Še iz študentskih časov imam Abanko (VISA Electron).
N26 bom stestiral, ter nakazal nekaj denarja za spletne nakupe in dvige na bankomatih, ker se mi ne da iskati bankomatov NLB Skupine (provizija!). Se pravi tako lahko denar v EUR dvigujem brezplačno (5 dvigov na mesec - več kot dovolj). Nato bom na Revolut, ki ga imam povezal MasterCard od N26, ter tako brezplačno dvigoval denar v tujih valutah (HRK in ostalo) ampak le do 250 EUR na mesec.

Če se N26 izkaže lahko plačujem tako tudi druge položnice (simobil, Vzajemna itd.), vendar jih imam sedaj lepo uvožene preko e-računa v Klik...
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27179
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 09.01.2017 12:50:22
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
283128 je napisal/a:
Ste se registrirali preko appa na mobitelu ? Na koncu mi namreč vrže error da nemore narediti registracije ?


Jaz sem se registriral preko aplikacije na iPhonu ... Kaj tocno pa javi?

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 11.11.2008
Prispevkov: 1417
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 09.01.2017 13:15:22
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali je potrebno pri registraciji oziroma pri video klicu govoriti nemško ali je angleško? Oziroma ali te samo slikajo in pa še slikajo osebni dokument?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27179
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 09.01.2017 13:20:27
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mravac je napisal/a:
Ali je potrebno pri registraciji oziroma pri video klicu govoriti nemško ali je angleško? Oziroma ali te samo slikajo in pa še slikajo osebni dokument?


V osnovi zacne anglesko... jaz sem jo potem vprasal, ce lahko raje nemsko Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2012
Prispevkov: 939
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 09.01.2017 13:20:59
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Po angleško, poveš jim mail, slikajo te, potni list tudi, pa še št potnega lista prebereš
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 09.01.2017 13:36:49
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Jaz sem se registriral preko aplikacije na iPhonu ... Kaj tocno pa javi?



Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani