Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  Naslednja
iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.07.2013
Prispevkov: 202
Kraj: Slovenija
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #301   Objavljeno 14.03.2017 15:17:13
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Alo,

kaj bi lahko bila težava, da, ko se povežem na free Wifi omežje, kjer je potrebna naknadna prijava, oz. registracija, da mi iPhone se sicer poveže na wifi, ne odpre pa mi potem okna za registracijo na omrežje.

Sem reden gost različnih letališči in imam samo z iPhonom problem.
Službeni android se mi poveže in nato bp odpre Chrome in okno za registracijo.

TNX!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.03.2013
Prispevkov: 585
Kraj: Sac,CA
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #302   Objavljeno 14.03.2017 17:20:18
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V settingsih odpri wifi, klikni na "i" in umakni "auto logon"
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 942
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #303   Objavljeno 14.03.2017 18:52:32
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Greš v Safari pa ti tam ponudi potem okence za registracijo.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.07.2013
Prispevkov: 202
Kraj: Slovenija
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #304   Objavljeno 14.03.2017 21:31:34
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
OK, TNX!

Jutri popoldan probam in sporočim.
V Safariju sem že probal večkrat, če bo ponudilo okence, pa ga žal ni.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.07.2015
Prispevkov: 62
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #305   Objavljeno 15.03.2017 00:31:35
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja ima pa še druge neumne fore, npr danes sem z Carly adapterjem, ki se z wifijem poveže na OBD modul šaril po avto računalniku in nastavitvah avta in mi na noben način ni hotel na internet..... študiram študiram.

Včasih je pameten, tu je bil pa telefon neumen, ker je mislil, da če je na povezavi wifi, da potem ima net in ne rabi mobilnih podatkov . Sad. Šele ko sem odklopil wifi je začel delati preko mobilnih podatkov net..., mislim malo neumno, ker ko se spet povežeš z wifi jem na ta OBD adapter spet crknejo mobilni podatki, ker on misli, da je wifi priklop avtomatsko tudi net priklop. Sad . No ni huda težava samo ali je kaka rešitev ?

Potem me pa še nekaj zanima. Telefon meri prenos podatkov in rominga od zadnjega reseta dalje. Ali se da kako nastaviti kot na Win phonih, da telefon sam resetira te podattke zadnjega v mesecu ob 24 h in jasno, da lahko nastaviš kake omejitve, ko te on opozori, hej kolega, dosegel si že nastavljenih 5 gb prenosa ....... je kaj takega tu možno ?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #306   Objavljeno 15.03.2017 06:53:23
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Matofill je napisal/a:
Ja ima pa še druge neumne fore, npr danes sem z Carly adapterjem, ki se z wifijem poveže na OBD modul šaril po avto računalniku in nastavitvah avta in mi na noben način ni hotel na internet..... študiram študiram.

Včasih je pameten, tu je bil pa telefon neumen, ker je mislil, da če je na povezavi wifi, da potem ima net in ne rabi mobilnih podatkov . Sad. Šele ko sem odklopil wifi je začel delati preko mobilnih podatkov net..., mislim malo neumno, ker ko se spet povežeš z wifi jem na ta OBD adapter spet crknejo mobilni podatki, ker on misli, da je wifi priklop avtomatsko tudi net priklop. Sad . No ni huda težava samo ali je kaka rešitev ?

Potem me pa še nekaj zanima. Telefon meri prenos podatkov in rominga od zadnjega reseta dalje. Ali se da kako nastaviti kot na Win phonih, da telefon sam resetira te podattke zadnjega v mesecu ob 24 h in jasno, da lahko nastaviš kake omejitve, ko te on opozori, hej kolega, dosegel si že nastavljenih 5 gb prenosa ....... je kaj takega tu možno ?


Za prenos podatkov sem uporabljal tega: DataMan Next - simply track your data usage by Johnny Ixe
https://appsto.re/us/0m-vJ.i

Ali pa poišči drugega pod data widget v app store
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.07.2015
Prispevkov: 62
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #307   Objavljeno 17.03.2017 14:46:22
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Torej spraševal sem za program, ki bi mi zastonj ali pa za minimalno plačilo omogočal, da dodam nekaj melodij zvonenja v Iphone 7, ker te originalne so bedne, do konca in Apple bi rad za vsako melodijo tam po 2 usd Sad.

Torej svetovan mi je bil Zedge, sem ga inštaliral in lahko kao dol potegnem melodije, samo v telefonu jih pol nikjer ni in jih ne morem izbrati.

Jasno sem šel čez winse poggoglat in ja precej vodičev samo jaz nimam Imaca imam od IOS samo ta GSM in ja se imam za naprednega userja v Winsih , pa na IOS u pogrnem po celi črti, res pa da nimam pojma o IOS u.

No vodič nobeden ne deluje ali pa nisem našel pravega vodiča.

Skratka kako na Iphone naložiti dodatne melodije zvonenja, kako naložiti razne dokumente, ker imam prostora dovolj, se da kako povezati appla z win sistemom in kaj nanj naložit ali iz njega slike dol dobiti. ???

Completely lost ......
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.05.2009
Prispevkov: 203
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #308   Objavljeno 17.03.2017 15:19:05
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz uporabljam Ringer.app (https://www.google.si/search?client=safari&rls=en&q=ringer+app&ie=UTF-8&oe=UTF-8&gws_rd=cr&ei=8e_LWOyiCIHEUoSmmogB)
Je tudi v Apple store.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 03.11.2015
Prispevkov: 14
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #309   Objavljeno 17.03.2017 20:58:27
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Matofill je napisal/a:
Torej spraševal sem za program, ki bi mi zastonj ali pa za minimalno plačilo omogočal, da dodam nekaj melodij zvonenja v Iphone 7, ker te originalne so bedne, do konca in Apple bi rad za vsako melodijo tam po 2 usd Sad.

Torej svetovan mi je bil Zedge, sem ga inštaliral in lahko kao dol potegnem melodije, samo v telefonu jih pol nikjer ni in jih ne morem izbrati.

Jasno sem šel čez winse poggoglat in ja precej vodičev samo jaz nimam Imaca imam od IOS samo ta GSM in ja se imam za naprednega userja v Winsih , pa na IOS u pogrnem po celi črti, res pa da nimam pojma o IOS u.

No vodič nobeden ne deluje ali pa nisem našel pravega vodiča.

Skratka kako na Iphone naložiti dodatne melodije zvonenja, kako naložiti razne dokumente, ker imam prostora dovolj, se da kako povezati appla z win sistemom in kaj nanj naložit ali iz njega slike dol dobiti. ???

Completely lost ......


Naložiš preko itunes. Mislim da je v appu postopek. Ce ne pa yt ziher.
Nekako tako. V itunes odpres app zedge in kopiras ringtone v racunalnik in iz racunalnika v itunse. Mislim da je nekako tako. Ze nekaj casa od tega ko sem sam namescal.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 942
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #310   Objavljeno 17.03.2017 22:45:07
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če hočeš imet ringtone iz muzike ki jo imaš na računalniku. Greš v iTunes in prvo v "Preferences" -> "General" -> "Import Settings" in tam izbereš AAC Encoder. Potem greš na pesem in klikneš "Get Info" -> "Options" in označiš konec in začetek dela pesmi, ki bi ga imel za Ringtone. Ta del je lahko dolg maksimalno 30 sekund (lahko je manj). Potem pa ko določiš del pesmi ki bi jo mel za Ringtone. Klikneš na njo, greš in odpreš drop down meni "File" in klikneš tam Convert into AAC Version. Ko to naredi, greš nazaj na pesem in odznačiš začetek pa konec, ki si ga označil prej, da ti ne bo skozi predvajalo samo tega dela pesmi. Potem klikneš na novo ustvarjeno datoteko z desnim klikom in na Macu "Show in Finder" na Windowsih pa je "Pokaži mesto datoteke". Potem to datoteko shraniš na namizje in spremeniš končnico iz m4a v m4r. Potem tale m4r preneseš v Ringtone zavihek v iTunesih in Syncaš na iPhone. Imaš potem zvonenje za izbrat v nastavitvah.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.10.2016
Prispevkov: 112
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #311   Objavljeno 18.03.2017 04:41:12
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jst mam pa ringtone maker app. Označiš kateri komad hočeš, ker je možno samo 30 sekund predvajanja ringtona označiš npr. od 27s pa ti predvaja med 27s in 57. Potem grem v itunes na računalniku in grem na aplikacije, potem na ringotne maker in komad je notri, ki ga potem shranim na namizje in potem ga prenesem v itunes pod tones. Na koncu pa samo še sinhroniziram na iphona Cool.

_________________
-iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
-Airpods Pro
-Beats Studio Pro
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 19.11.2016
Prispevkov: 6
Kraj: Ljubljana
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #312   Objavljeno 18.03.2017 11:12:22
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zivjo,

A kdo ve, kaj bi lahko bil razlog pri 7 plus, da mi ne deluje lokacija pri aplikaciji "maps"? Do sedaj je bilo vedno vse ok, zdaj pa ze dva dni, ko nastavim cilj in vkljucim lokacijo, med voznjo kar "preskakuje" in mi kaze, da sem cisto na drugih lokacijah, kot v resnici sem. Nastavitev nisem nic spreminjala... tudi reboot ne pomaga.
Drug problem je pa kamera, skoraj cisto vsakic, ko jo odprem (tudi v drugih aplikacijah npr.: snapchat) zamrzne in moram resetirat telefon, pa potem vcasih deluje... pa ni to tako, za 10 sekund, da bi zamrznila, sploh se ne "zbudi" tudi po 3 min cakanja. Vem pa, da je razsirjen problem pri 7icah in 7 plus da obcasno zamrzne, vendar ponavadi samo za nekaj sekund...

_________________
Ne vem, zato sprašujem. Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.03.2008
Prispevkov: 1564
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #313   Objavljeno 18.03.2017 14:54:24
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Naredi backup in potem restore as new device. Če bo še naprej težava pa servis.

_________________
 MacBook Pro (Late 2016) 2.7 GHz, 16 GB, SSD 512 GB, Radeon 455 2 GB
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 19.11.2016
Prispevkov: 6
Kraj: Ljubljana
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #314   Objavljeno 18.03.2017 15:46:03
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se eno vprasanje, prijateljica ima iphone 7, se ji sploh ne prizge vec in ga ima namen nesti na servis, ima pa ze cca 3 mesece eno malo razpoko na prednjem steklu v spodnjem levem kotu. Je res, da take naprave na servisih zavrnejo, oziroma ne upostevajo garancije?

_________________
Ne vem, zato sprašujem. Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.04.2014
Prispevkov: 323
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #315   Objavljeno 19.03.2017 15:44:42
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Rabim eno pomoč... če je kdo imel takšen problem, ker bom počasi telefon vrgel skozi okno.

Skratka, sem na Si.mobilu, signal obupen... vsak 2 pogovor prekinja, da se derem ko debil v telefon a me slišiš... Ok, sumim omrežje, ker se je to dogajalo na iPhone 5s in 6s enako (vsaj podobno).

Se mi pa dogaja, da takoj, ko se sogovornik javi, da ga ne slišim več... nakar prekinem klic in traja cca. 10s, da sploh lahko kaj naredim, nato pa napiše call failed.

Ok, vem, da je edina možna rešitev restore in set up as new device, ampak sem to že naredil cca 2 meseca nazaj, pa se ni baš neke spremenilo... Vsi pa vemo, da to potegne s sabo cca 2-3 ure dela, da si vse nastaviš, zato me zanima, če kdo pozna problem, ker ne vem več kaj naj naredim.

Hvala za vse nasvete.

_________________
iPhone 14 128 GB | Watch series 5 44mm | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #316   Objavljeno 19.03.2017 16:03:25
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A imaš takšne probleme samo tam kjer je slab signal ali tudi drugje, npr. v centru mesta, kjer si sigurn, da je signal dober?
Ali imaš kakšne aplikacije ki niso podprte s strani Apple?
Seveda je prva možnost, da set as new device...druge opcije ni...žal, če pa se ti to pojavlja povsod, pa servis...kjer je seveda prva stvar, ki jo naredijo Set as new device...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.04.2014
Prispevkov: 323
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #317   Objavljeno 19.03.2017 16:05:48
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa se mi zdi, da je to bolj kot ne na random... pa ne morem reči, da imam doma slab signal (3-4 črtice konstantno), tudi 3G... pa se to dogaja... in ja, servis me ne mika, ker bodo poslali nazaj, češ nam dela.

Kr glava me peče, ko pomislim na restore... ker se mi ne da ukvarjat.

Mater, od iOS 5 dalje je čedalj bolj v K tale iOS... Pa kr nekaj šteka ko ne bi smel, pa malo dela malo ne...

_________________
iPhone 14 128 GB | Watch series 5 44mm | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #318   Objavljeno 19.03.2017 16:10:04
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
verjamem, da je restore kr slaba izbira, ampak to se nikakor "ne sme dogajat" pri takšnem telefonu...meni iPhone 7 še zaštekal ni od začetka, nikoli ni bilo pretiranih problemov s signalom, no tam kjer ga ni, ga pač ni...ampak se niti ne poveže s klicateljem....
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.04.2014
Prispevkov: 323
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #319   Objavljeno 19.03.2017 16:13:06
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa ja, ravno to mi dvigne pritisk... Dejansko telefon, ko se lahko zaneseš na njega... pa se mi že kar recimo eno leto dogaja, da se več ne morem... Ali pa, da morem čakat 10-15s preden sploh začne klicati... ok, sumim signal, ampak kak za vraga lahko kaže 3 al pa 4 črtice pa ne dela? To mi pa spije živec.

Že razmišljam, da grem na Mobitel, ker tak to ne more it več... da si odvisn od pozicije kje stojiš, da se lahko meniš, 3 cm vstran pa več ne slišiš nič je pa absurd...

_________________
iPhone 14 128 GB | Watch series 5 44mm | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #320   Objavljeno 19.03.2017 16:44:07
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
maš vklopljen lte? meni je na ip5 ko sem imel vklopljen lte parkrat prekinl klic. sicer čuden ker pogovor uporablja 3g omrežje, vseen lah probaš samo 3g.
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani