Jabuk
Virtual reality
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 30.11.2009
Prispevkov: 173
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 25.05.2016 11:28:31
Virtual reality
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je že kdo uporabil katerega?

http://www.vr-iphone.com

http://www.ebay.com/itm/Cardboard-VR-BOX-2-0-Virtual-Reality-3D-Glasses-For-iphone-Samsung-Smart-phone-s-/272163736599?hash=item3f5e390c17:g:-xIAAOSwZQxW4TKV

Vtisi..
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 25.05.2016 12:55:08
Re: Virtual reality
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pred kaksnim mesecem so bila VR ocala prilozena sestorcku Pepsi Cole (papirnati cardboard) ... in delujejo cisto zadovoljivo Smile ... Mogoce se imajo kje kaksen tak sixpack Smile ...





Drugace pa iPhone 6/6S pase tudi v Samsung VR... samo telefon je treba drzat, da ne pade ven... pa tipke ob strani ne delujejo ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.04.2009
Prispevkov: 338
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 17.10.2016 08:02:36
Re: Virtual reality
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A kdo uporablja ta očala in kaj kupit? Malo me mika, ker imam občutek, da nekaj zamujam...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 17.10.2016 09:13:24
Re: Virtual reality
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz bom počakal, da bo Apple dal ven svojo rešitev in bom potem videl, kako in kaj. Meni se ne zdi, da kaj zamujam. Sem poskusil Samsungova očala, pa so me v osnovi celo razočarala, ker je bila resolucija obupna, zdaj pa ne vem, ali samo kaj ni bilo pravilno nastavljeno, ali pa je to to. Skratka, zadeva je sicer zanimiva, ker imaš pač 3D sliko in imaš občutek, kot da si v nekem prizoru (fascinantna je scena v vesolju), ampak resolucija je vse pokvarila. Sem jih poskusil v Big bangu in dopuščam možnost, da kaj ni bilo v redu nastavljeno. Vsekakor stavim na Applovo rešitev in bom potem videl, če se bom spustil v kaj takšnega, ampak verjetno takšna očala ne bodo izpod jurja EUR. Razz

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 25.10.2016 21:35:17
Re: Virtual reality
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Applov VR naj bi delali za v avto.
http://www.cnbc.com/2016/10/25/apple-using-virtual-reality-to-test-a-self-driving-system-report.html

Bomo vidli, kaj bo iz tega. Bloomberg pravi, da naj bi za razvoj uporabili programerje, ki so jih pobrali iz Blackberryja in bi potekal v Kanadi.

Par tednov nazaj so pisali, da je Apple razrešil več kot sto razvojnikov iz projekta Titan (Applov avto) in jih premaknil na druge projekte. To naj bi pomenilo, da so s projetom lastnega avta obupali, nadaljevali pa naj bi z razvojem OSa za samovozeče avte. V tem kontekstu naj bi kupili tudi Kitajsko različico Ubra in tudi kitajski oddelek Ubra. S tem so postali tudi (mislim da) 10% lastnik v Ubru.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani