Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Naslednja
iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.01.2009
Prispevkov: 263
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #521   Objavljeno 14.02.2017 20:37:39
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,

imam sledeč problem s servisom iphona 6s na epl.
Telefon je bil poslan na servis v garanciji zaradi pokanja ekrana oz. ohišja ob stisku s prstom na ohišje, ter menjavo baterije. Po 10 dneh telefon prispe s servisa, z novo baterijo. Problem pokanja oz. zraka v ohišju ob pritisku je še kvečemu slabši kot pred servisom. Servisno poročilo ne navaja kakršnega koli popravila okrog opisane napake. Kaj storiti sedaj oziroma na koga se obrniti?

Hvala
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 13.04.2016
Prispevkov: 3
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #522   Objavljeno 22.02.2017 21:21:58
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni.
Imame težavo na iPhone 6, in sicer glede slušalke. Odkar imam iOs 10, je nenormalno tiha. Zvok je tak, kot bi nekdo z mano govoril od nekje zelo daleč, kot da sem na zvočniku. glas na drugi strani se sliši, kot da ima sogovornik odmaknjen telefon od ust in je 5m stran od njega. Grozno je! Ko sem v trgovini, ali nekje kjer je bolj hrupno, ne slišim popolnoma nič.
Brala sem forume, da se to dogaja le pri iPhonih 6 in 6 PLUS, takoj ko so si inštalirali iOs 10!!!
Mi lahko kdo prosim pomaga, kaj naj naredim glede tega?? Je imel kdo podobne težave? Naj grem zamenjat slušalko in imam spet stroške z njim...?
Telefon še ni star 2 leti. Situacija je pa izjemno nerodna.
HVALA za odgovor!
Eva
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.07.2011
Prispevkov: 101
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #523   Objavljeno 17.03.2017 20:37:57
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mene pa samo zanima kam v Ljubljani pa da ni uradni servis seveda lahko nesem iphone ki v pokoncni legi vibrira nenormalno glasno kot da se je nekaj losalo ko pa je v lezecem pa dela normalno? Telefon ni vec v garanciji gre se za 6s plus. Rad bi samo da bo dokaj hitro odpravljeno da ne bom cakal 14 dni... po vasih izkusnjah kam se solaca odnesti?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #524   Objavljeno 17.03.2017 21:28:04
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
krigla je napisal/a:
Mene pa samo zanima kam v Ljubljani pa da ni uradni servis seveda lahko nesem iphone ki v pokoncni legi vibrira nenormalno glasno kot da se je nekaj losalo ko pa je v lezecem pa dela normalno? Telefon ni vec v garanciji gre se za 6s plus. Rad bi samo da bo dokaj hitro odpravljeno da ne bom cakal 14 dni... po vasih izkusnjah kam se solaca odnesti?


Tukaj poglej seznam izvengarancijskih servisov:
http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=17418

Meni so na Gosposvetski porihtal en 5s,
V Dravljah so pa tudi dobri. Pri teh dveh ne moreš falit.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.07.2011
Prispevkov: 101
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #525   Objavljeno 18.03.2017 10:05:49
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aha. Ok hvala bom malo pogledal. Dravlje so mi blizu Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #526   Objavljeno 04.05.2017 09:38:23
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Danes se mi je zgodilo, da mi je kar naenkrat v zvočniku začelo hreščati. Če imam med klicom volume nastavljen na več polovica se sliši hreščanje ob vsakem zvoku, če pa imam volume na nižjem pa se sliši normalno (vendar je pretiho).

Je šel zvočnik v maloro ? Ali je lahko softwarska težava, saj sem en klic minuto preden se mi je to zgodilo opravil normalno ? Še na vsakem iphonu mi je po parih mescih ko je potekla garancija šlo nekaj Mad
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #527   Objavljeno 04.05.2017 11:47:09
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
283128 je napisal/a:
Danes se mi je zgodilo, da mi je kar naenkrat v zvočniku začelo hreščati. Če imam med klicom volume nastavljen na več polovica se sliši hreščanje ob vsakem zvoku, če pa imam volume na nižjem pa se sliši normalno (vendar je pretiho).

Je šel zvočnik v maloro ? Ali je lahko softwarska težava, saj sem en klic minuto preden se mi je to zgodilo opravil normalno ? Še na vsakem iphonu mi je po parih mescih ko je potekla garancija šlo nekaj Mad


Zvočnik šel rakom žvižgat in po gobe hkrati. Ja za Apple je značilno da ti začne crkovati po dvanajstem mesecu - malo izven garancije. Življenje je pač kruto.

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #528   Objavljeno 04.05.2017 15:16:01
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Zvočnik šel rakom žvižgat in po gobe hkrati. Ja za Apple je značilno da ti začne crkovati po dvanajstem mesecu - malo izven garancije.

Ne vem, če je ravno tako, kot trdiš: imam in imel sem kar nekaj applovih naprav, ki so bile starejše od 12 mesecev, pa ni NOBENA NIKOLI začela "crkovati", pa tudi nič ni začelo odpovedovati. Mimogrede pa se sprašujem, če nisi zgrešil foruma: si namreč na applovem forumu, ne na Medion... Razz

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #529   Objavljeno 04.05.2017 15:24:51
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Ne vem, če je ravno tako, kot trdiš: imam in imel sem kar nekaj applovih naprav, ki so bile starejše od 12 mesecev, pa ni NOBENA NIKOLI začela "crkovati", pa tudi nič ni začelo odpovedovati. Mimogrede pa se sprašujem, če nisi zgrešil foruma: si namreč na applovem forumu, ne na Medion... Razz


Meni sta šla 2 ipada, torej govorim iz lastnih izkušenj. Nikoli nisem trdil da je to namještalka, to ti je pač slaba sreča. Drugače pa mi je zelo všeč tvoj podpis. Very Happy

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #530   Objavljeno 04.05.2017 15:28:37
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Nikoli nisem trdil da je to namještalka, to ti je pač slaba sreča.

No, pa ravno tak vtis dobim iz tvojega posta: Ja za Apple je značilno da ti začne crkovati po dvanajstem mesecu - malo izven garancije. Torej poskušaš asinuirati, da je to "namještalka" s strani Appla. Exclamation

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #531   Objavljeno 04.05.2017 16:16:49
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
No, pa ravno tak vtis dobim iz tvojega posta: Ja za Apple je značilno da ti začne crkovati po dvanajstem mesecu - malo izven garancije. Torej poskušaš asinuirati, da je to "namještalka" s strani Appla. Exclamation


Post izvira iz lastnih frustracij, zato je tudi dobil malce negativno konotacijo.

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 20.05.2017
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #532   Objavljeno 20.05.2017 09:33:37
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,
potrebna bo menjava baterije na mojem 6S+ in me zanima, če je tale rešitev iz aliexpressa okej (glej spodaj). Kakšne so sicer vaše izkušnje z baterijami iz te strani, je menjava s priloženimi navodili preprosta?

Klik
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 19.06.2017
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #533   Objavljeno 19.06.2017 18:36:23
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni.
Imam problem s 6S+
Problem je v tem, da telefona nikakor ne morem prižgat. Začelo se je s tem, da mi je kmalu po izteku garancije baterija začela ful hitro crkovat, dokler se mi ni že po nekaj urah spraznila na 1%, in to brez da bi ga sploh kaj uporabljal. Ker se mi je zdelo totalno butasto, da ima apple samo 1 leto garancije in se je to zgodilo čisto malo po izteku, sem telefon pospravil v predal in šel nazaj na Samsung. Zdej sem se odločil, da telefon prodam za neko razumno ceno, ampak ga sploh ne morem več zalaufat. Ko ga priklopim na napajanje, začne v dalših presledkih utripat applov logo in to je vse. Pustil sem ga na napajanju tudi več dni ampak ne pomaga, probal sem hard reset in se tudi nič ne zgodi. Ni mi ga za nosit na servis ker ima poleg tega tudi počen ekran in mi ni za devat nevem kolk keša za popravilo. Rad bi ga prodal, ampak prej ga morm zalaufat da zbrišem svoje podatke pa to.
Kaka ideja mogoče?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3752
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #534   Objavljeno 19.06.2017 18:44:19
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iDeja zamenjaj baterijo.

_________________
Lp,Dejc

Jabi

Jabi

Pridružen/a: 19.06.2017
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #535   Objavljeno 19.06.2017 19:15:10
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kot sem že napisal, ne mislim menjat batrije kr bi ga rad samo tolk zalaufal da zbrišem podatke. Prej ke ma napajanju normalno delal, zdej več noče. Še kaka drug predlog?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #536   Objavljeno 19.06.2017 21:56:28
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Joc1 je napisal/a:
Kot sem že napisal, ne mislim menjat batrije kr bi ga rad samo tolk zalaufal da zbrišem podatke. Prej ke ma napajanju normalno delal, zdej več noče. Še kaka drug predlog?


Lahko probas tudi DFU restore... ampak glede na to, da kot kaze ne obvladas teh zadev, brez pomoci drugih ne bo slo... ce ti ni do tega, da bi ga nosil komu, ki te zadeve obvlada... je najbolje, da ga pustis v predalu... Wink ... prav veliko itak ne mores dobiti za takega, ki ne dela in ki ima poleg vsega se pocen ekran... Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabi

Jabi

Pridružen/a: 20.05.2017
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #537   Objavljeno 05.07.2017 20:58:15
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,
imam težavo s svojim 6S+ in sicer se mi baterija kuri nenormalno hitro. Npr. trenutno imam od zadnjega polnjenja 20h v standbyju in 4h uporabe ter še dobrih 10% baterije. Baterija je bila vmes že zamenjena, vendar to težav ni odpravilo. Kakšna ideja, kaj bi lahko bilo?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.11.2011
Prispevkov: 298
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #538   Objavljeno 06.07.2017 10:46:43
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zabi je napisal/a:
Pozdravljeni,
imam težavo s svojim 6S+ in sicer se mi baterija kuri nenormalno hitro. Npr. trenutno imam od zadnjega polnjenja 20h v standbyju in 4h uporabe ter še dobrih 10% baterije. Baterija je bila vmes že zamenjena, vendar to težav ni odpravilo. Kakšna ideja, kaj bi lahko bilo?


Settings->Battery-> poglej kaj najbolj kuri ali pa naredi screenshot.. probaj izklopit Background App Refresh pod Settings->General->Background App Refresh da vidiš če kaj v ozadju kuri.. drugače pa probaš naredit restore in setup as new.. če bo tudi po tem še zmeraj kurilo, pomeni da je napaka na strojni opremi.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.03.2014
Prispevkov: 251
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #539   Objavljeno 18.07.2017 22:07:40
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zivjo
imam problem z zvočnikom slušalke. Ze par dni opazam, da vsak dan se slisi slabse, danes je prislo celo do tega, da ce vkljucim zvocnik, slisim kot da bi slisal pri navadnem klicu. Kaksna ideja? Servis? Koliko pride zamenjava zvocnika v slusalki, garancija je namrec potekla 13.7.17 😐
Gre pa za iphone 6s kupljen ma telekomu
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 557
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #540   Objavljeno 19.07.2017 06:29:23
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iskraa je napisal/a:
Zivjo
imam problem z zvočnikom slušalke. Ze par dni opazam, da vsak dan se slisi slabse, danes je prislo celo do tega, da ce vkljucim zvocnik, slisim kot da bi slisal pri navadnem klicu. Kaksna ideja? Servis? Koliko pride zamenjava zvocnika v slusalki, garancija je namrec potekla 13.7.17 😐
Gre pa za iphone 6s kupljen ma telekomu


V skoraj 90% je protrebno zgolj odpreti telefon in dobro sčistiti notranjost (zvočnik in notranjo stran membrane, ki je del LCDja).
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani