Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  Naslednja
iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.09.2012
Prispevkov: 171
Kraj: Piran
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #481   Objavljeno 19.12.2016 13:28:05
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Potem pa naj ti vrnejo denar... ce tako pravijo Smile ... Veliko srece pri tem Razz ... In "takoj popravil" ni Smile ... Zakonsko je 45 dni casa zo resitev garancijskega popravila... In ponavadi ni moznosti vracila denarja... edino ce gre za stvarno napako... Vendar pa si to ze zamudila... ker bi morala prodajalca obvestiti v dveh mesecih od odkritja napake... Po tvojih sporocilih sem videl, da si o tem pisala ze aprila letos ... torej je od tega ze vec kot dva meseca Smile ) ...

Klikni na naslednji link, kjer je navedeno kaksne so pravice in dolznosti potrosnika... pa malo preberi kaj pise za kaksen primer... in kaksni so zakonsko doloceni roki... >> http://www.ti.gov.si/si/vprasanja_in_odgovori/pogosta_vprasanja/vsa_vprasanja/vprasanje_00337/

Se enkrat... veliko srece pri tem, da bi dobila vrnjeno kupnino ...

Mimogrede... Je bilo to s tem fantom, ki ti je to rekel, na uradnem servisu (EPL, iStyle, Pro Servis,...)?


Ja telefon je kupljen 31.3. Sla sem na simobil takoj na sredini aprila in jim rekla, potem pa sem zelela takoj pustit telefon, ampak mi niso zagotovili da bo koncano v tem casu ko bom v Sloveniji, tako da sem rekla da bom drugic dala. Ona me ni nic obvestila da imam cas samo 2 meseca.
Tale fant pa dela na istyle v Ljubljani. Sem klicala prav na servis in je rekel da j mozno, ce priznajo napako. Niti on mi omenil da sem imela 2 meseca casa, pa sem rekla da od samega zacetka to ne dela.
Nevem no.. ce bo moznost super.. ce ne pa tudi okej.
Sicer mi ta telefon ni prevec pri srcu.. nevem ali je tako z vsemi ali samo z mojim. Ima 40% baterije.. grem na sprehod. Ozdunaj 0 stopnij in ker je mrzlo se mi ugane in pise da ni baterije. Ga probam vzgat in noce. Probam spet cez eno minuto... se mi vzge. Kmalu se ugasne, potem se vse ponovi. Ob vklopu mi pise da ima se vedno 35-40%, ampak vseeno se ugasa.

_________________
Ula
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #482   Objavljeno 19.12.2016 13:42:24
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ulaah7 je napisal/a:
Ja telefon je kupljen 31.3. Sla sem na simobil takoj na sredini aprila in jim rekla, potem pa sem zelela takoj pustit telefon, ampak mi niso zagotovili da bo koncano v tem casu ko bom v Sloveniji, tako da sem rekla da bom drugic dala. Ona me ni nic obvestila da imam cas samo 2 meseca.
Tale fant pa dela na istyle v Ljubljani. Sem klicala prav na servis in je rekel da j mozno, ce priznajo napako. Niti on mi omenil da sem imela 2 meseca casa, pa sem rekla da od samega zacetka to ne dela.
Nevem no.. ce bo moznost super.. ce ne pa tudi okej.
Sicer mi ta telefon ni prevec pri srcu.. nevem ali je tako z vsemi ali samo z mojim. Ima 40% baterije.. grem na sprehod. Ozdunaj 0 stopnij in ker je mrzlo se mi ugane in pise da ni baterije. Ga probam vzgat in noce. Probam spet cez eno minuto... se mi vzge. Kmalu se ugasne, potem se vse ponovi. Ob vklopu mi pise da ima se vedno 35-40%, ampak vseeno se ugasa.


Ce si ga kupila na Si.mobilu, je uradni servis za njihove telefone Emonagram (ali pa Teleray - preveri na garancijskem listu) ... Ce neses na iStyle, ga lahko obravnavajo le kot vsak drugi iPhone, ki je kupljen kjerkoli drugje po svetu... torej slovenska zakonodaja odpade v tem primeru ...

Kot sem ze napisal... ti vseeno zelim veliko srece pri tem, da bi dobila vrnjeno kupnino ... Zacni pa urejati zadeve cimprej, da se ne bo na koncu zavleklo tako dolgo, da bo potekel 12 mesecni garancijski rok. Ker kolikor sem razumel, dosedaj se nikoli nisi uradno oddala aparata v servis... in je ostalo samo pri besedah... zato bo kakrsnokoli dokazovanje, od kdaj se to dogaja zelo tezko ... oz. prakticno nemogoce ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.09.2012
Prispevkov: 171
Kraj: Piran
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #483   Objavljeno 19.12.2016 16:34:44
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ce si ga kupila na Si.mobilu, je uradni servis za njihove telefone Emonagram (ali pa Teleray - preveri na garancijskem listu) ... Ce neses na iStyle, ga lahko obravnavajo le kot vsak drugi iPhone, ki je kupljen kjerkoli drugje po svetu... torej slovenska zakonodaja odpade v tem primeru ...

Kot sem ze napisal... ti vseeno zelim veliko srece pri tem, da bi dobila vrnjeno kupnino ... Zacni pa urejati zadeve cimprej, da se ne bo na koncu zavleklo tako dolgo, da bo potekel 12 mesecni garancijski rok. Ker kolikor sem razumel, dosedaj se nikoli nisi uradno oddala aparata v servis... in je ostalo samo pri besedah... zato bo kakrsnokoli dokazovanje, od kdaj se to dogaja zelo tezko ... oz. prakticno nemogoce ...


A res? Mene je vprasal ta fant kje sem kupila telefon pa ni nic rekel ko sem rekla na simobilu. Je reku da je vredu. Bom preverila Smile
Hvala Smile drugace pa mogoce ves kaj je s tem trznim inspektoratom? Kaj moram prebrat?

In kaj se zgodi v primeru da ga dam na garancijo in pac vidijo da telefon ne dela vredu? V vsakem primeru lahko dobim novega? Ali je tudi to tezko?
Pac garancija velja 12m, v primeru da se nekaj pokvari po 11,5 m bi morali popravit, kaj e?

_________________
Ula
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #484   Objavljeno 19.12.2016 16:49:42
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne dobis novega kar v vsakem primeru... To je sicer bila posebnost pri iPhonih, da so vcasih vedno dali kar novega... Sedaj pa ze nekaj casa precej zadev popravljajo... Kaksen je tocen postopek je odvisno od primera do primera... zato bo najbolje, da se cimprej odlocis in zadevo uredis... Ne bo pa slo brez tega, da ne bi bila brez telefona... v zadnjem casu trajajo porpavila kaksen teden do dva ... odvisno od tega, koliko imajo guzve... Najbolje, da se o konkretnih zadevah pomenis kar direktno na servisu ... Ce bos zadeve urejala na Simobilu, se bo verjetno nasel tudi kaksen nadomestni telefon...vendar ni nujno, da bo to ravno iPhone ... pac kar imajo v danem trenutku na voljo ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.10.2016
Prispevkov: 72
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #485   Objavljeno 19.12.2016 18:01:17
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
Obstaja al ne obstaja?

ce je napisal da obstaja, potem obstaja, ja
vpraša te ce nagradis ali samo polnjenje ?
je smisel kaj s tem delat ?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #486   Objavljeno 19.12.2016 18:32:30
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Menda ja veš kaj boš...update-al al pa ne...Če rabiš JB ostani kjer si, če ti ni važno pa update
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.10.2016
Prispevkov: 72
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #487   Objavljeno 26.12.2016 00:12:41
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ko mam vklopljen wifi in zdraven krogec ki se vrti
zakaj skoz to ?
kaj se posodablja ?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.10.2014
Prispevkov: 216
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #488   Objavljeno 26.12.2016 21:57:13
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
stuhec je napisal/a:
ko mam vklopljen wifi in zdraven krogec ki se vrti
zakaj skoz to ?
kaj se posodablja ?


Tko na hitro.. in iz prve... mogoč se ti slike prenašajo na icloud... ali pa posodabljajo aplikacije... variant je namreč več...

_________________
iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple
iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
iPhone XS Max 256GB Silver
iPhone X 64GB Silver
iPhone 7 Plus 128GB Jet Black
iPhone 6 Plus 128GB Silver
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.12.2009
Prispevkov: 266
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #489   Objavljeno 27.12.2016 17:35:10
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se že kaj ve, ali bodo tudi 6S Plusi upravičeni do menjave? Ker trenutna situacija v zvezi z baterijo je, roko na srce, porazna.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 26.12.2012
Prispevkov: 39
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #490   Objavljeno 27.12.2016 17:50:15
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tilinho20 je napisal/a:
Se že kaj ve, ali bodo tudi 6S Plusi upravičeni do menjave? Ker trenutna situacija v zvezi z baterijo je, roko na srce, porazna.


Zaenkrat še ne, upam pa da bo. Moj 6s Plus se kar sam vgaša ko sem zunaj in je pod 0°C (kot da bi bila prazna baterija, a ko se malo ’segreje,’ se spet prižge). Malo razočaran, ker se mi kaj takega ni zgodilo še na nobenem telefonu...
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #491   Objavljeno 27.12.2016 21:48:22
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tilinho20 je napisal/a:
Se že kaj ve, ali bodo tudi 6S Plusi upravičeni do menjave? Ker trenutna situacija v zvezi z baterijo je, roko na srce, porazna.

Trenutno nič novega na to temo.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #492   Objavljeno 30.12.2016 20:26:39
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se da preverit za EPL servis, kako je zadeva daleč oziroma stanje servisiranja naprave? Kako napreduje namreč... Je pa že dobra 2 tedna na servisu.

Je pa bil i6s, oddan na telekomu, tako da tisti web obrazec kjer vneseš številko naloga in email ne vem kako izpolnit.

gpc17, ostali?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 30.07.2012
Prispevkov: 30
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #493   Objavljeno 03.01.2017 17:33:01
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
Se da preverit za EPL servis, kako je zadeva daleč oziroma stanje servisiranja naprave? Kako napreduje namreč... Je pa že dobra 2 tedna na servisu.

Je pa bil i6s, oddan na telekomu, tako da tisti web obrazec kjer vneseš številko naloga in email ne vem kako izpolnit.

gpc17, ostali?


To tudi mene zanima. Telefon sem preko Telekoma dala na servis 10.12., pa me tudi zanima kako napreduje popravilo, ker ko pokličem na EPL rečejo, da morem na Telekomu vprašat, ko kličem na Telekom pa rečejo da naj počakam sms, ko bo telefon popravljen,
Koliko časa ste pa kaj ostali čakali, na popravilo oz. na menjavo baterije (telefon izven garancije, je pa serijska številka ustrezala brezplačni menjavi baterije)?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #494   Objavljeno 03.01.2017 17:49:46
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če imate številko naloga lahko preverite tukaj: https://www.epl.si/servis
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #495   Objavljeno 03.01.2017 18:26:48
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
brunata je napisal/a:
Če imate številko naloga lahko preverite tukaj: https://www.epl.si/servis


ravno to, da nimamo ne številke naloge, pa v bistvu tudi ne email naslova (vsaj jaz ga nisem potreboval podati ob predložitvi naprave na telekomov center za servisiranje).
Čakam pa: že slabe tri tedne (jutri bo 3 tedne). Umiram na androidu in tistem ko želiš delat vse tako, da bo v tem času vseeno gugl zvedo čim manj o tebi. fuck off. Optimist. Very Happy Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #496   Objavljeno 03.01.2017 18:33:30
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
ravno to, da nimamo ne številke naloge, pa v bistvu tudi ne email naslova (vsaj jaz ga nisem potreboval podati ob predložitvi naprave na telekomov center za servisiranje).
Čakam pa: že slabe tri tedne (jutri bo 3 tedne). Umiram na androidu in tistem ko želiš delat vse tako, da bo v tem času vseeno gugl zvedo čim manj o tebi. fuck off. Optimist. Very Happy Very Happy


zakaj si na androidu Confused
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #497   Objavljeno 03.01.2017 19:04:13
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
brunata je napisal/a:
zakaj si na androidu Confused


ker telekom nima nobene jabke na razpolagu za izposoju. Za mesec dni (čas servisa) ga pa tudi ne bi kupoval nekega nadomestnega. Bomo že preživeli Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 30.07.2012
Prispevkov: 30
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #498   Objavljeno 03.01.2017 19:34:36
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
ker telekom nima nobene jabke na razpolagu za izposoju. Za mesec dni (čas servisa) ga pa tudi ne bi kupoval nekega nadomestnega. Bomo že preživeli Smile


Jaz sem tud dobila enega starega Samsunga, ki komaj dela Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #499   Objavljeno 03.01.2017 19:38:38
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
ker telekom nima nobene jabke na razpolagu za izposoju. Za mesec dni (čas servisa) ga pa tudi ne bi kupoval nekega nadomestnega. Bomo že preživeli Smile


Majo v pogodbi, da ti ga morajo dat tko da...drugič se malo zbun Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #500   Objavljeno 03.01.2017 20:02:17
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
brunata je napisal/a:
Majo v pogodbi, da ti ga morajo dat tko da...drugič se malo zbun Very Happy


v bistvu mi je sam rekel, da me lahko zapiše pa ko pride kak ajfon nazaj iz izposoje, da me obvestijo pa takrat prinesem svojega in oddam v popravilo. Nisem hotel čakati še dlje, ker je zaj bila lepa priložnost da nisem kaj dosti potreboval, pa sem zato takoj oddal pa vzel kaj so pač meli. Sem pa bil tudi optimističen za tista "le 2 tedna pa bo nazaj".

BTW čisto tako informativno, sedaj ko je izvengarancijsko popravilo in je vpoklic proizvajalca, takrat tudi velja tisti 40-dnevni rok?
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani