Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Naslednja
iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #461   Objavljeno 11.12.2016 20:40:23
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
RedChili je napisal/a:
Mam vse vklučeno..


Ce slikas direktno iz aplikacije, moras ponavadi tudi v aplikaciji oznacit, da se slike shranjujejo tudi na telefon ... poleg tega, da moras dovolit aplikaciji dostop do fotk na telefonu ...

Recimo pri Instagramu gres v Story Settings in imas tam opcijo "Save Shared Photos" ...



_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabi

Jabi

Pridružen/a: 11.12.2016
Prispevkov: 4
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #462   Objavljeno 13.12.2016 21:20:50
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ce slikas direktno iz aplikacije, moras ponavadi tudi v aplikaciji oznacit, da se slike shranjujejo tudi na telefon ... poleg tega, da moras dovolit aplikaciji dostop do fotk na telefonu ...

Recimo pri Instagramu gres v Story Settings in imas tam opcijo "Save Shared Photos" ...



Tut to imam vse vklučeno..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.08.2014
Prispevkov: 271
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #463   Objavljeno 14.12.2016 18:30:18
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zivjo!

Spet jz Smile kot sm ze par strani nazaj opisal tezavo z gumbom, mi je na 1x nehalo to povzrocat tezavo,sedaj pa zgleda da spet ko je mraz pritisnil poka gumb,ampak se je pojavila nova napaka tako kot pri vseh tukaj gor ugasanje baterije.Glede na to da imam 1 mesec se garancije (do 15.1.2107) sm se odlocil da jutri nesem na servis,ki bi obe tezave odpravil.Aparat je bil kupljen pri simobilu,to se pravi da pride v poštev samo EMOGRAM ali TELERAY? samo bi ga osebno nesel na emogram? mogoce kaj drugega priprorocate? ker je emogram uradni serviser za simobil.Hvala
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #464   Objavljeno 14.12.2016 19:23:59
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Skyboy je napisal/a:
Zivjo!

Spet jz Smile kot sm ze par strani nazaj opisal tezavo z gumbom, mi je na 1x nehalo to povzrocat tezavo,sedaj pa zgleda da spet ko je mraz pritisnil poka gumb,ampak se je pojavila nova napaka tako kot pri vseh tukaj gor ugasanje baterije.Glede na to da imam 1 mesec se garancije (do 15.1.2107) sm se odlocil da jutri nesem na servis,ki bi obe tezave odpravil.Aparat je bil kupljen pri simobilu,to se pravi da pride v poštev samo EMOGRAM ali TELERAY? samo bi ga osebno nesel na emogram? mogoce kaj drugega priprorocate? ker je emogram uradni serviser za simobil.Hvala


Preveri v garancijskem listu, kdo je serviser za tvoj aparat ... Nakej casa je to bil Teleray... vendar je v zadnjem casu spet Emonagram ...

Sicer pa je za iPhone 6s objavljen program zamenjave baterij... kjer lahko v roku treh let po nakupu uveljavljas to napako ... Zadeva je bila v tej temi ze veckrat omenjena... par tako je bil dan link >> https://www.apple.com/si/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.08.2014
Prispevkov: 271
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #465   Objavljeno 14.12.2016 20:03:27
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja teleray je tako mi pise na garancijskem listu.. ampak sem sel gledati na uradno stran (simobil.si) je emogram za 6s.

Ta link sm gledal oz sm prebral zadnih par strani tako da mi je vse jasno,razn to da ni baterije oz moje serijske,pise da je ze zamenjana imam pa QR 4in5 cifro,u glavnem bom tja nesu ker res poka home button k mi par ur stoji na miru telefon pa da hocem kliknt na home je res cudn filing sm na ene 17 ali 18 tle nekje ze pisal.Je imel tudi nekdo iste tezave.Danes pa sm biv v avtu hocem nekaj pogledati na telefon,in nenadoma crkne hocem prizgati pise da rabi se polniti pa vem da sm imel se cca 30% baterije.Grem na banko cakam v vrsti probam prizgati evo prizge se 22% baterije je še bilo.V glavnem ker mam se 1 mesec garancije bi rad to resil,ce bi se dalo zato sm tudi tukaj prasal.Lp
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1234
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #466   Objavljeno 15.12.2016 07:57:42
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Že nekaj časa opažam en problem na svojem 6S, t.j., da mi zmrzuje pri aplikaciji za klice, ko je telefon z Bluetooth povezan s slušalko. Imam Plantronics slušalko in včasih, ko se oglasim ali pa pokličem s povezano slušalko, telefon preprosto zmrzne, tako, da moram potem odjaviti slušalko in jo spet povezati s telefonom, da zadeva spet steče. Je kdo imel podobne težave? Će slušalka ni sparjena s telefonom, pa težav ni. Težava se z novo posodobitvijo iOS ni uredila, ker se je nekaj govorilo, da je Bluetooth štekal. Exclamation

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 25.12.2008
Prispevkov: 45
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #467   Objavljeno 15.12.2016 12:44:20
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Že nekaj časa opažam en problem na svojem 6S, t.j., da mi zmrzuje pri aplikaciji za klice, ko je telefon z Bluetooth povezan s slušalko. Imam Plantronics slušalko in včasih, ko se oglasim ali pa pokličem s povezano slušalko, telefon preprosto zmrzne, tako, da moram potem odjaviti slušalko in jo spet povezati s telefonom, da zadeva spet steče. Je kdo imel podobne težave? Će slušalka ni sparjena s telefonom, pa težav ni. Težava se z novo posodobitvijo iOS ni uredila, ker se je nekaj govorilo, da je Bluetooth štekal. Exclamation


Enak problem imam tudi jaz. Sem upal, da bo težava rešena s posodobitvijo ampak ni nič bolje.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 24.07.2007
Prispevkov: 2060
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #468   Objavljeno 15.12.2016 13:58:37
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
http://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2016/12/14/apple-ios-10-2-battery-tracking-bluetooth-problems/#66cffb6e2499
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1234
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #469   Objavljeno 15.12.2016 17:16:01
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Apple ga je tukaj začel malo srati, kar mi ni niti malo všeč Exclamation Dejansko sem sedaj s 6S že nekje od 10.1. naprej nekako precej onemogočen s temi klici, ko imam povezano bluetooth slušalko. Kot sedaj vidim gre za softwarsko napako, tako, da bi bilo brez veze nositi telefon na servis. Hm, 10.2. pravzaprav v tem pogledu ni prinesel čisto nič novega, tistih 100 novih emojijev in TV app, ki ga pri nas itak ne moreš uporabljati, pa si lahko nekam vtaknejo. Angry Nekako nemo opazujem in dobivam občutek, da Apple pluje v čudne, precej kalne vode, ki so mu bile do sedaj tuje... Toliko beta verzij ni bilo še nikoli, in ko pride ven prava uradna verzija, še vedno takšni kiksi in moteno normalno delovanje. Morda bi bil čas, da se počasi ustavijo s tekmo na področju designa novih aparatov in letos izdajo še enkrat ISTI telefon, pa ga pač imenujejo 7S ter UREDIJO SRANJE, ki se jih čedalje bolj prijemlje v iOS, enako pa velja tudi za Mac OS, kjer tudi ni vse bp. Devil Včasih je Apple res slovel kot izjemno stabilen sistem, ki deluje bp v vseh pogledih, sedaj pa počasi spoznavam, da temu že nekaj časa ni več tako. Marsikateri Android deluje z manj težavami, kot iPhone On no Kolega ima Samsunga srednjega razreda, pa nima prav nobenih težav. Ne želim na nič asinuirati, ker sem pristaš Apple naprav, ampak želim si, da bi si kvaliteta inaprav vključno s programsko opremo ponovno začela dvigovati, ne pa padati, kot se dogaja sedaj.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.08.2014
Prispevkov: 271
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #470   Objavljeno 15.12.2016 19:10:02
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Danes nesel na uradni servis od simobila iphone65 (home buttnon+baterija) porocam Smile kako pa kaj bo drzimo pesti..

Pa s*** je to k nimam nadomestnga zdej pa en wp s***
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.10.2016
Prispevkov: 72
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #471   Objavljeno 17.12.2016 20:34:40
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
na iTunesu se mi pojavlja da za moj iphone softwareversion (10,2) obstaja

kaj naj zdaj s tem ??
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #472   Objavljeno 17.12.2016 21:03:15
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Obstaja al ne obstaja?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.09.2012
Prispevkov: 171
Kraj: Piran
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #473   Objavljeno 19.12.2016 11:57:12
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Oj, prosim za pomoc. Moj iphone 6s plus ima eno tezavo s home button-om. Uglavnem ne zazna ce prst samo polozis gor..torej ne dela touch ID in pa tisto ko dva krat polozis prst in se ti zaslon pomakne.. nevem kako se rece temu 😁 Uglavnem.. pravijo da ce neeem na servis lahko dobim nazaj denar.. kar bi bilo super, ker itak nameravam menjati za 7ko. Ampak je rekel en fant na servisu da je treba pogledat na spletni strani od trznega inspektorata nekaj.. a kdo ve kaj? Imate kaksne izkusnje?

_________________
Ula
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1636
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #474   Objavljeno 19.12.2016 12:07:05
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ulaah7 je napisal/a:
Oj, prosim za pomoc. Moj iphone 6s plus ima eno tezavo s home button-om. Uglavnem ne zazna ce prst samo polozis gor..torej ne dela touch ID in pa tisto ko dva krat polozis prst in se ti zaslon pomakne.. nevem kako se rece temu 😁 Uglavnem.. pravijo da ce neeem na servis lahko dobim nazaj denar.. kar bi bilo super, ker itak nameravam menjati za 7ko. Ampak je rekel en fant na servisu da je treba pogledat na spletni strani od trznega inspektorata nekaj.. a kdo ve kaj? Imate kaksne izkusnje?


to z vračilom denarja pozabi.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.09.2012
Prispevkov: 171
Kraj: Piran
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #475   Objavljeno 19.12.2016 12:09:40
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zakaj?

_________________
Ula
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #476   Objavljeno 19.12.2016 12:23:12
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ulaah7 je napisal/a:
Zakaj?


Ti bi po enem letu kar vrnila aparat in dobila vrnjeno kupnino? Smile Very Happy Wink

To je primer za garancijsko popravilo ... Smile lahko pa je samo softverska napaka... in moras samo se enkrat nastaviti Touch ID ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.09.2012
Prispevkov: 171
Kraj: Piran
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #477   Objavljeno 19.12.2016 12:28:36
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sej to mislim samo ce je napaka priznana, v smislu da bi mi menjali telefon.
Sem probala ze vse mozno, pa ne gre . To pa dela od samega zacetka. Star je par mesecev..prej nisem mogoa nest na popravilo, ker sem v Avstriji in nemorem bit 2 meseca brez telefona.

Jest je napisal/a:
Ti bi po enem letu kar vrnila aparat in dobila vrnjeno kupnino? Smile Very Happy Wink

To je primer za garancijsko popravilo ... Smile lahko pa je samo softverska napaka... in moras samo se enkrat nastaviti Touch ID ...


_________________
Ula
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #478   Objavljeno 19.12.2016 12:32:20
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ulaah7 je napisal/a:
Sej to mislim samo ce je napaka priznana, v smislu da bi mi menjali telefon.
Sem probala ze vse mozno, pa ne gre . To pa dela od samega zacetka. Star je par mesecev..prej nisem mogoa nest na popravilo, ker sem v Avstriji in nemorem bit 2 meseca brez telefona.



Saj ima Apple tudi v Avstriji servis Smile ... tako da to nekako ni izgovor Smile ... In menjave telefona kar tako za vsako malenksot so mimo... Sedaj veliko stvari ze popravljajo... tako da dvomim, da bi ti kar vrnili kupnino ... Ce pa je telefon se kaj popraskan ali poskodovan, pa bi se celo to tudi problem ... Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.09.2012
Prispevkov: 171
Kraj: Piran
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #479   Objavljeno 19.12.2016 12:35:55
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Saj ima Apple tudi v Avstriji servis Smile ... tako da to nekako ni izgovor Smile ... In menjave telefona kar tako za vsako malenksot so mimo... Sedaj veliko stvari ze popravljajo... tako da dvomim, da bi ti kar vrnili kupnino ... Ce pa je telefon se kaj popraskan ali poskodovan, pa bi se celo to tudi problem ... Smile ...



100 krat raje dam telefon v Slovenijo, ker mi je boljse s sporazumevanjem Wink
Fant na servisu mi je rekel da mi vrnejo denar, toliko kot sem placala za njega ce priznajo napako. Tako da nevem zakaj zdej govoris da ni mogoce oz da je mimo? To ni mimo.. telefon ne dela kot je treba.. ce je kaj kar bi popravili takoj ok.. naj mi ga vrnejo popravljenega. Ce pa ga bi ga bilo potrebno menjat pa naj mi vrnejo denar. Kaj je tu mimo?
Ni popraskan, ne skrbi Wink

_________________
Ula
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #480   Objavljeno 19.12.2016 12:43:47
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ulaah7 je napisal/a:
100 krat raje dam telefon v Slovenijo, ker mi je boljse s sporazumevanjem Wink
Fant na servisu mi je rekel da mi vrnejo denar, toliko kot sem placala za njega ce priznajo napako. Tako da nevem zakaj zdej govoris da ni mogoce oz da je mimo? To ni mimo.. telefon ne dela kot je treba.. ce je kaj kar bi popravili takoj ok.. naj mi ga vrnejo popravljenega. Ce pa ga bi ga bilo potrebno menjat pa naj mi vrnejo denar. Kaj je tu mimo?
Ni popraskan, ne skrbi Wink


Potem pa naj ti vrnejo denar... ce tako pravijo Smile ... Veliko srece pri tem Razz ... In "takoj popravil" ni Smile ... Zakonsko je 45 dni casa zo resitev garancijskega popravila... In ponavadi ni moznosti vracila denarja... edino ce gre za stvarno napako... Vendar pa si to ze zamudila... ker bi morala prodajalca obvestiti v dveh mesecih od odkritja napake... Po tvojih sporocilih sem videl, da si o tem pisala ze aprila letos ... torej je od tega ze vec kot dva meseca Smile ) ...

Klikni na naslednji link, kjer je navedeno kaksne so pravice in dolznosti potrosnika... pa malo preberi kaj pise za kaksen primer... in kaksni so zakonsko doloceni roki... >> http://www.ti.gov.si/si/vprasanja_in_odgovori/pogosta_vprasanja/vsa_vprasanja/vprasanje_00337/

Se enkrat... veliko srece pri tem, da bi dobila vrnjeno kupnino ...

Mimogrede... Je bilo to s tem fantom, ki ti je to rekel, na uradnem servisu (EPL, iStyle, Pro Servis,...)?

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani