Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 211, 212, 213  Naslednja
Apple Pay pri nas
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1001   Objavljeno 18.03.2017 12:09:05
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ti si ameriška duša. Rodil si se na napačni celini in v napačni državi. Apple depriviligira ne-ameriške uporabnike oz. pri nas pač ne dobiš vsega kar ponujajo Applove naprave Američanom. Saj se premika na bolje, ampak kaj drugega kot to, da počakamo še kakšnih 5 let, ni za storiti. Sad
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1002   Objavljeno 18.03.2017 12:14:43
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Spet bluzenje? Kaj ima zveze USA z UK? Edino to, da se sporazumevajo v istem jeziku Smile ...

Z USA racunom nimam prav nobenih problemov, prav tako ne z AT, DE ali SLO racunom... UK racun pa so mi ze drugic blokirali .... Ampak dovolj bluzenja... Ce ne ves odgovora oz. nimas nic pametenga za napisat, je bolje, da gres smetit kam drugam ... Embarassed

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1003   Objavljeno 18.03.2017 16:15:46
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Seveda lahko vprasas... Naslov ni lazen... le moj ni ... ker ne zivim v UK ...


Ti po pravici povem. Izmišljeni naslovi in bančne storitve - težko, težko. Upam, da ti to kaj pomaga. Sicer pa lahko probaš še s tretjim računom itd.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1004   Objavljeno 18.03.2017 18:12:12
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Ti po pravici povem. Izmišljeni naslovi in bančne storitve - težko, težko. Upam, da ti to kaj pomaga. Sicer pa lahko probaš še s tretjim računom itd.


Hmmm... od kdaj iTunes sodi med bancne storitve???

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1005   Objavljeno 18.03.2017 19:10:17
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nisem najbolj v tem, ampak mislim da se boon (plačilne storitve) ne da dobiti če imaš slo račun. Meni vsaj napiše, da ni na voljo za mojo državo. Torej ni nam namenjeno. Ni za nas mišljeno.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1006   Objavljeno 18.03.2017 19:16:28
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ali ima se kdo probleme, da mu UK racun vztrajno blokirajo? Jaz sem pred nekaj meseci ze naredil drugega... danes hocem posodobiti, pa je spet blokiran ... Sad ... Online chat mi ni v nobeno pomoc... ker pravijo, da moram imeti pravi naslov...



Meni se je isto zgodilo, da so mi UK račun blokirali...sem ga želel spremeniti v Francoskega, da bi ga 'imel' za boon FR, ampak mi ni pustilo...ne vem zakaj, ampak US račun mi ni nikoli blokiralo...pa ga imam že več kot 10 let...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.06.2012
Prispevkov: 670
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1007   Objavljeno 18.03.2017 19:58:15
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
In za kateri dan velja to? kdaj je ta st. patrick day?

BlonG je napisal/a:
V aplikaciji se je izpisalo, da imajo neko akcijo za St. Patrick's day, in ob vsakem placilu dobis vrnjen nek %. Ne najdem zdaj nikjer tega obvestila.

Jaz sem dobil pri vsakem nakupu 5% "nazaj". Ce sem si prav zapomnil, lahko dobis vrnjeno najvec 125€ (nisem preprican).

Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1008   Objavljeno 18.03.2017 20:16:42
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
denismu je napisal/a:
In za kateri dan velja to? kdaj je ta st. patrick day?



Vceraj je bil...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 19.06.2009
Prispevkov: 1022
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1009   Objavljeno 18.03.2017 20:49:03
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne vem na kak način preverijo, da je UK naslov neveljaven. Če daš od kakšne večstanovanjske hiše ali bloka, potem težko blokirajo, razen, če ti pošljejo kakšno pismo dobrodošlice in če se vrne nazaj nedostavljeno, potem utemeljeno sklepajo, da tam ne stanuješ. Lahko da samo npr nimaš na kaslcu priimka. Da bi pa samo zaradi tega plačeval virtualen račun je pa brezveze.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.02.2008
Prispevkov: 479
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1010   Objavljeno 18.03.2017 20:54:11
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kakšne mislite, da so možnosti, da bo N26 podpiral Apple Pay, ko le-ta pride v Nemčijo?
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1011   Objavljeno 18.03.2017 22:31:08
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarkTT je napisal/a:
Ne vem na kak način preverijo, da je UK naslov neveljaven. Če daš od kakšne večstanovanjske hiše ali bloka, potem težko blokirajo, razen, če ti pošljejo kakšno pismo dobrodošlice in če se vrne nazaj nedostavljeno, potem utemeljeno sklepajo, da tam ne stanuješ. Lahko da samo npr nimaš na kaslcu priimka. Da bi pa samo zaradi tega plačeval virtualen račun je pa brezveze.


Saj pa ti ob ip-ju plapola slovenska zastavica. Res ste mojstri, da greste za Apple Pay delat račune z lažnimi podatki o bivališču. Saj razumem, da narediš account s fejk naslovom za kakšne neobčutljive namene, ampak za plačilne storitve je pa malo tumač!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2012
Prispevkov: 945
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1012   Objavljeno 18.03.2017 22:59:17
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pa kaj, če plapola slovenska zastavica? si anglež v sloveniji ne bi mogel narest računa?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1013   Objavljeno 18.03.2017 23:19:58
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa kaj nabijaš?

Apple Pay sploh ni noben naredil z lažnim naslovom in poreklo od kje si nima veze, saj smo za Apple pay priložili svoje osebne dokumente sploh tisti na Francoskem. Če nimaš kaj delat in že cel dan nabijaš na forumuin nimaš nič koristnega za povedat imaš res zabavno življenje.

Apple ID pa ima samo veze s storom in ne Apple Pay. Torej človek hoče dostopat do UK stora pa Apple pay je btw vezan na telefonsko številko preko accja v Boon appu in ne na Apple ID.

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1014   Objavljeno 18.03.2017 23:30:46
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jabolcna-pita je napisal/a:
Pa kaj nabijaš?

Apple Pay sploh ni noben naredil z lažnim naslovom in poreklo od kje si nima veze, saj smo za Apple pay priložili svoje osebne dokumente sploh tisti na Francoskem. Če nimaš kaj delat in že cel dan nabijaš na forumuin nimaš nič koristnega za povedat imaš res zabavno življenje.

Apple ID pa ima samo veze s storom in ne Apple Pay. Torej človek hoče dostopat do UK stora pa Apple pay je btw vezan na telefonsko številko preko accja v Boon appu in ne na Apple ID.


Človek, ne jezi se. Kako si ti prišel do boon-a, če ne preko itunesa z lažnim naslovom? In to je edini razlog, da ti brišejo račun. Ostali koraki naprej nimajo več veze...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1015   Objavljeno 18.03.2017 23:56:37
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nič nimam proti, če si nekdo poskuša urediti Apple Pay, ampak osebno nimam prav nobene potrebe po njem. Če (ko) bo uradno na voljo v Sloveniji (verjamem, da nekoč bo), ga bom verjetno uporabljal, trenutno pa me niti malo ne moti, da ga nimam, saj tudi marsičesa drugega ni, kar imajo npr. Američani. Ena od teh stvari je Apple News. So what? Ga pač ni na našem trgu, pa tudi Siri (še) ne govori slovensko itd. itd. Nič vznemirljivega. Če kdaj bo, bo več kot dobrodošlo, sicer pa sem vseeno več kot zadovoljen uporabnik Applovih izdelkov. Neutral

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1016   Objavljeno 18.03.2017 23:59:37
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jst se ne jezim, nima smisla.

Ampak, kar pravis ni povezano oz. kar se tiče Apple Pay je vse legalno.

Zdaj zakaj Jest-u brišejo ID, ni stvar Apple Pay ali IP-ja. Konec koncev jaz sem imel pri US apple idju moj Borderlonx naslov, kar je v bistvu moj naslov saj pošta, pride do mene ali pač?

Zakaj ukinajo ID je pa verjetno enako vprašanje kot zakaj nekaterim gre narocilo iPhonov skozi enim pa skenslajo... Vsi pa narocimo po istem kopitu.

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1017   Objavljeno 19.03.2017 00:02:56
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Nič nimam proti, če si nekdo poskuša urediti Apple Pay, ampak osebno nimam prav nobene potrebe po njem. Če (ko) bo uradno na voljo v Sloveniji (verjamem, da nekoč bo), ga bom verjetno uporabljal, trenutno pa me niti malo ne moti, da ga nimam, saj tudi marsičesa drugega ni, kar imajo npr. Američani. Ena od teh stvari je Apple News. So what? Ga pač ni na našem trgu, pa tudi Siri (še) ne govori slovensko itd. itd. Nič vznemirljivega. Če kdaj bo, bo več kot dobrodošlo, sicer pa sem vseeno več kot zadovoljen uporabnik Applovih izdelkov. Neutral


A misliš da tej servisi niso všteti v ceno naših naprav? Ne stanejo nič manj, kot tam kjer te stvari deluejo.
Torej, če se da po ovinkih do njih pridet zakaj ne?
Brez vseh servisov so tudi i-naprave samo opeke.

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1018   Objavljeno 19.03.2017 00:14:37
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jabolcna-pita je napisal/a:
A misliš da tej servisi niso všteti v ceno naših naprav? Ne stanejo nič manj, kot tam kjer te stvari deluejo.
Torej, če se da po ovinkih do njih pridet zakaj ne?
Brez vseh servisov so tudi i-naprave samo opeke.

To vsekakor drži, ampak vseeno: kaj imaš npr. od Apple News pri nas? Te res zanimajo ameriške novice? Glede Apple Pay pa vsaj po moji oceni ni neke očitne prednosti pred vsemi našimi možnostmi, kot so bančne kartice ipd. Tudi naše bančne kartice sedaj omogočajo brezstično plačevanje, če je res tak problem kartico vtakniti v pos terminal in odtipkati PIN. Meni bi veliko več pomenilo, če bi Siri znala slovensko ali pa, da bi bil vsaj črkovalnik slovenski oz., da bi se res znal učiti npr. na način, da bi ga praznega napolnil sam med uporabo samo s slovenskimi besedami, ker sedaj sicer nekaj pobere, ampak se vse skupaj še vedno meša z angleškimi izrazi, ki jih ponuja, kar ustvarja zmedo. To bi se verjetno dalo urediti na trgih, kjer jezik uradno ni podprt, pa bi bil ta del veliko bolj kvalitetno pokrit, kot je sedaj. Morda kaj takšnega že obstaja na Cyindii, ne vem. Se mi pa dogaja, da vačkrat na seznam dodam kakšno svojo besedo, pa se naslednjič sploh ne pojavi med izbirami. Cry Ne vem, kako to deluje, ampak zame zaenkrat precej slabo, to pa je recimo res ena od stvari, ki jo pogrešam.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1019   Objavljeno 19.03.2017 01:26:21
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mogoče bo pa Apple Pay podprt v Sloveniji že naslednji teden. Nikoli ne veš. Ali pa šele leta 2027. Very Happy Very Happy Very Happy
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1020   Objavljeno 19.03.2017 07:08:46
Re: Apple Pay pri nas
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Saj pa ti ob ip-ju plapola slovenska zastavica. Res ste mojstri, da greste za Apple Pay delat račune z lažnimi podatki o bivališču. Saj razumem, da narediš account s fejk naslovom za kakšne neobčutljive namene, ampak za plačilne storitve je pa malo tumač!


Pa kaj tebi ni jasno????? iTunes je samo spletna storitev, kjer snames softver... Za samo uporabo aplikacije je itak poskrbela banka... in tam so vneseni pravi podatki...

Itak pa niti ni pomembno za kaksno aplikacijo potrebujem UK racun... prvega sem naredil pred nekaj leti, ko sem potreboval eno aplikacijo, ki je bila v UK store, ni bila pa na voljo v US ali SLO...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


« Poglej prejšnjo temo - Aplikacije za iOS - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 211, 212, 213  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani