Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
8.4 beta
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 19.05.2015 05:52:41
Re: 8.4 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jabuk5 je napisal/a:
nove verzije pa štancajo kot samsung telefone. a ne bo junija predstavljen ios9 Smile bo sploh kakšna uporabna novost, ker drugače bi lahko bil tud 8.5 Very Happy


Exclamation Vsako leto pride ena glavna verzija, vmes pa podverzije... je to prepogosto? Confused

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.04.2015
Prispevkov: 359
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 19.05.2015 11:23:56
Re: 8.4 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pred tem ip6+ sem bil zaprisezen samsungovec in verjemi da je boljse 1 paradni telefon na leto in tedenski update kot pa 5 telefonov na leto in 1-2 ali max 3 update-i ki so ob namestitvi ze zastareli zaradi poteka google -> samsung -> modeli telefona (galaxy s5 galaxy s6 in potem se razlicne verzije s5-ke in razlicne s6-ke) in nato se -> slovenski operaterji in sele nato koncni uporabniki ce se vmes kaj ne zalomi in jovo na novo ko google popravlja Smile. (Najvecji razlog zakaj sem preklopil na iOS).
P.s.: Moj prejsnji Note 3 se zdaj tici na 4.4.2 ker slovenija se ni dobila uradnega release-a. In sem sam nalagal poljski ROM. Tako da apple je glede posodobitev 1A Cool Like Cool

_________________
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 19.05.2015 11:52:41
Re: 8.4 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AlexWein je napisal/a:
Pred tem ip6+ sem bil zaprisezen samsungovec in verjemi da je boljse 1 paradni telefon na leto in tedenski update kot pa 5 telefonov na leto in 1-2 ali max 3 update-i ki so ob namestitvi ze zastareli zaradi poteka google -> samsung -> modeli telefona (galaxy s5 galaxy s6 in potem se razlicne verzije s5-ke in razlicne s6-ke) in nato se -> slovenski operaterji in sele nato koncni uporabniki ce se vmes kaj ne zalomi in jovo na novo ko google popravlja Smile. (Najvecji razlog zakaj sem preklopil na iOS).
P.s.: Moj prejsnji Note 3 se zdaj tici na 4.4.2 ker slovenija se ni dobila uradnega release-a. In sem sam nalagal poljski ROM. Tako da apple je glede posodobitev 1A Cool Like Cool


APPLE je glede vsega 1A ! Garancije v nasi druzini so bile ze 3! Vsakoc brez problema novi telefon,kar pa ne morem rect za samsung,saj se je moja sestra skregala z njimi ker je bila s4 ze tovarnisko pokvarjena saj je vzela prvi telefon ko je izsel,in niso hotli nit zamenjat,vsake mesec dni so ga morali na servis uzemat ! Tko da iz nase strani nikoli vec samsung ! Smile

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 19.05.2015 12:47:25
Re: 8.4 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
AlexWein je napisal/a:
Pred tem ip6+ sem bil zaprisezen samsungovec in verjemi da je boljse 1 paradni telefon na leto in tedenski update kot pa 5 telefonov na leto in 1-2 ali max 3 update-i ki so ob namestitvi ze zastareli zaradi poteka google -> samsung -> modeli telefona (galaxy s5 galaxy s6 in potem se razlicne verzije s5-ke in razlicne s6-ke) in nato se -> slovenski operaterji in sele nato koncni uporabniki ce se vmes kaj ne zalomi in jovo na novo ko google popravlja Smile. (Najvecji razlog zakaj sem preklopil na iOS).
P.s.: Moj prejsnji Note 3 se zdaj tici na 4.4.2 ker slovenija se ni dobila uradnega release-a. In sem sam nalagal poljski ROM. Tako da apple je glede posodobitev 1A Cool Like Cool


APPLE je glede vsega 1A ! Garancije v nasi druzini so bile ze 3! Vsakoc brez problema novi telefon,kar pa ne morem rect za samsung,saj se je moja sestra skregala z njimi ker je bila s4 ze tovarnisko pokvarjena saj je vzela prvi telefon ko je izsel,in niso hotli nit zamenjat,vsake mesec dni so ga morali na servis uzemat ! Tko da iz nase strani nikoli vec samsung ! Smile


Jaz tudi nikoli več na samsung. Kupil takrat Note 1, ko je prišel ven. Delali tako reklamo, kako je to super duper oh in sploh telefon. Po enem mesecu mi je začel tak štekat, da sem skoraj znorel. Po parih mesecih je potem končno prišel ven update na 4.1.2, ampak mi je update "zaštekal" in mi je softbrickalo telefon. Potem sem se moral pa 2 dni zajebavat da sem ga popravu, ker so mi hotli na servisu menjati celo plato pa še plačati bi moral!!!?! Na koncu mi je uspelo preko odina nekako sformatirati telefon in na novo namestiti sistem. Po enem letu sem imel že vsega poln kufer, ker je bil telefon kljub 4.1.2 verziji praktično neuporaben. Non-stop štekal, vse se je sesuvalo, prazna baterija vsak dan, vasih mi je kaka aplikacija zaštekala "v oazdju" in mi spraznila baterijo v parih urah, pisalo je bilo totalno off (nenatačnost, off pozicija,...) Skratka cel telefon en kup enga velzga dreka od dreka. Edino kar mi je bilo všeč na njemu je bil zaslon, ki je bil fajn velik, pa barve so mi bile všeč. Aja pa na koncu se mi je še celo napihnila baterija (po vsega skupaj 2 letih!!!)
Potem preden sem ga zamenjal sem še probaval raznorazne ROM-e, kjer se spet zagonu po cele dneve, na koncu obupal, počakal da se mi je iztekel aneks in šel na telekom (ravno takrat dobili iPhone) in si lepo kupu 5s 64GB.
Od dneva nakupa, pa do danes dela enako hitro, nikoli zaštekal, nikoli se sesul sistem, nikoli spraznil baterije, parkrat se mi je ene par aplikacij sesulo, pa je bil hiter fix za njih - so se avtorji hitro potrudili, da jih niso vrgli s store-a. Skratka telefon kot se šika. Sicer me je na začetku malo motilo veliko manjši zaslon, ampak sedaj mi je telefon tako všeč, da se mi ga zdi škoda prodat, pa it kupit 6-ko. 6S, če bo res imela force-touch me mika v nakup, samo mi je edino ena stvar, ki mi ni všeč na iPhone-ih: cena. Jebeno takrat sem dal za tega 5S 780€ (na 48 obrokov), po enem letu je bila cena manj kot 400€, pri telekomu in se mi mal butast zdi it takoj kupit nos na glavo nov model. Bom rajš počaku, ko bodo 7-ko napovedal in potem če me bo zamikal, si grem kupit 6S Smile

Drugač pa iPhone proti samsungu: kot noč in dan. Samsunga se ne dotaknem s palco več.

P.S.: Ok pri iPhone-u je še ena stvar, ki mi ni najbolj všeč: iTunes, ampak so od takrat, ko sem ga kupu pa do danes precej stvari popravili in je sedaj dokaj enostavno nameščati oz. kopirati gor fajle določenim aplikacijam (knjige, filmi, muzka,...). Ni še ideal, ampak se vidi, da se Apple dejansko trudi za svoje uporabnike.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.06.2013
Prispevkov: 719
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #45   Objavljeno 21.05.2015 14:34:13
Re: 8.4 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AlexWein je napisal/a:
Vec baterije?


Po nadgradnji na beta 3 mi je baterijo dosti bolj kurlo kot predtem. Po zaprtju appov in restartu telefona je spet ok, več kot 20% več je je. Beta pač...

_________________
LG G6
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.04.2015
Prispevkov: 359
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #46   Objavljeno 22.05.2015 03:07:33
Re: 8.4 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pomoje bo se pred wwdc uradna 8.4 in tudi zadnja 8.x kolk sem prebral nekje.

_________________
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 01.02.2014
Prispevkov: 117
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #47   Objavljeno 23.05.2015 21:22:01
Re: 8.4 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ima kdo kako registracijo prosot? plačam
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.04.2012
Prispevkov: 601
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #48   Objavljeno 23.05.2015 21:28:52
Re: 8.4 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mr.Nodi je napisal/a:
ima kdo kako registracijo prosot? plačam

Kopiram povezavo iz 2. strani te teme..
http://hl.altervista.org/split.php?http://jacopojannone.altervista.org/ios_beta_software_profile.mobileconfig
Namesti profil in sledi korakom, po ponovnem zagonu aparata pojdi v nastavitve/update.. In mora ti ponudit opcijo za update..

_________________
 iPhone 6s 64 gb Space Gray   iPad Air 16 gb Cellular Space Gray   / 
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 01.02.2014
Prispevkov: 117
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #49   Objavljeno 23.05.2015 21:51:14
Re: 8.4 beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
brencho je napisal/a:
Kopiram povezavo iz 2. strani te teme..
http://hl.altervista.org/split.php?http://jacopojannone.altervista.org/ios_beta_software_profile.mobileconfig
Namesti profil in sledi korakom, po ponovnem zagonu aparata pojdi v nastavitve/update.. In mora ti ponudit opcijo za update..


Najlepša ti hvala.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani