Jabuk
Apple suport
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 07.10.2010
Prispevkov: 33
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 11.04.2015 21:30:05
Apple suport
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na slovenskih servisih ne morem nič doseči. Imam probleme z Iphone 6 ter konkretne probleme z Macbookom pro 15 Retina.
Obstaja kak apple email support? Klicanje v ameriko je malo nesmiselno. V Sloveniji sem pa žal že vse sprobal ampak ne pridem nikoli do konca..
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3754
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 11.04.2015 21:52:09
Re: Apple suport
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pojdi v Munchen na izlet pa tam spedenaj direkt v Appstoru.

_________________
Lp,Dejc

Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 12.04.2015 06:48:53
Re: Apple suport
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
080 080 321
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 12.04.2015 08:43:24
Re: Apple suport
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Me res zanimajo tvoji problemi z kar dvema napravami in da ti pri obeh noben servis ne more pomagati... Lahko poves tezave?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 07.10.2010
Prispevkov: 33
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 12.04.2015 18:56:03
Re: Apple suport
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V Minhen ne bom hodil, ker telefon je kolikor tolikor ok.

gpc17 je napisal/a:
080 080 321


Tole je SLovenska cifra?


haroker je napisal/a:
Me res zanimajo tvoji problemi z kar dvema napravami in da ti pri obeh noben servis ne more pomagati... Lahko poves tezave?


Iphone: Ekran zmrzuje, nekdo me pokliče in se ne morem javit.
Poleg tega mi tipka za dat telefon na tiho deluje tako kot se njej zazdi in ne tako, kot bi morala. Dam tipko na tiho in se včasih sploh ne da na tiho, včasih se ne zna odločit ali bi ga dal na tiho ali ne. IN potem stalno menjava med glasno in tiho.. Ali pa je na tiho in mi čez pol ure sam od sebe da naglas. Čeprav je tipka še zmeraj dol - tiho. To je ful moteče, ker se mi je že parkrat zgodilo med snemanjem, da je telefon zvonil, čeprav je bil na tiho. To sicer sedaj rešujem z airplane mode ali pa ga dam na do not disturb.. Še zmeraj pa zmrzuje.

Macbok:
Konkretni problemi z grafično očitno. Montiram kej v FCPX in se mi komp sesuje - restarta. In potem dobim Graphic report. Občasno se mi tudi dogaja, da ko z spaceom hočem preview na RAW fotki se mac isto sesuje.
Zadnje čase, ko prižgem računalnik. Torej ne iz sleep mode ampak restart recimo slišim samo zvok od welcome, slika je pa črna. In včeraj spet, ko sem rabil nujno lap top na terenu sem rabil pol ure, da je pokazal sliko.
Poleg tega je baterija totalno v kurcu. slabih 40minut na wifiju oz. če karkoli delam.. Prej 30minut.
Se je pa že dostikrat zgodilo, da mi je crknu, ko je imel med 30 - 40% polne baterije ( Kao ) in potem, ko sem ga dal polnit včasih je začel iz nule, včasih pa od 40% naprej polnit.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 07.10.2010
Prispevkov: 33
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 12.04.2015 18:56:49
Re: Apple suport
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
In ja, in IOS in OS sem dal že na novo gor...

Vem tudi za tisti link, ko je Apple objavil, da imajo 2011 - 2013 macbooki probleme z grafično in da menjajo na servisu.
Samo naš Epl, ko je bil računalnik na servisu so rekli, da je kao test prestal in da bi ga moral tam pustit več dni, da bi lahko test 10x ponovili in tako obremenili. Ker šele takrat, ko je malo obremenjen zadeva zajebava.
Seveda so takoj ponudili opcijo, da če plačam okoli 500eur zamenjajo brez problema vse...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 12.04.2015 19:11:30
Re: Apple suport
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cifra je brazplačna, support pa mislim da je na Irskem če se ne motim, tako da pogovor poteka v Angleščini.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani