Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Naslednja
Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #741   Objavljeno 09.07.2023 21:52:42
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja nevem a se ti zajebavas al to resno ?jst sm do zdej use naprave prodal rabljene z papirji in racuni . A avto rabljen tud kupis brez racuna in papirjev . Dej ti uzam seb en vikend frej , ker tole teb ze ornk škodi .

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2674
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #742   Objavljeno 09.07.2023 21:54:19
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Ja nevem jst sm zj use naprave prodal rabljene z papirji in racuni . A avto rabljen tud kupis brez racuna in papirjev . Dej ti uzam seb en vikend frej , ker tole teb ze ornk škodi .


si izdal ti račun in garancijo?

seveda dam tudi jaz račun in garancijo in papirje če so poleg stvari. ne vem kaj teb ni jasno res ne vem. upenjaš se brez veze, ker ti je dolgčas....
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #743   Objavljeno 09.07.2023 21:55:12
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Haha dragi jabuk.si , primer je rešen , upam da vam je zdaj vse jasno . Pa lepa nedelja Wink

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1429
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #744   Objavljeno 09.07.2023 22:08:37
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
codeguru je napisal/a:
samo še za konec, kak račun za rabljeno stvar in privat prodaja?


Pravs da noben prodajalec rabljenih avtomobilov ne placuje davkov Very Happy

Aja pa zakva bi krco za eno stvar porocal drzavi, saj ne "muti" na dnevni ravni Very Happy smeh ...

_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #745   Objavljeno 09.07.2023 22:25:30
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vsi smo dost stari , vemo kako se prodajajo / kupujejo stvari . Pusmo te "juznjaske" metode , video-kupio-čao .

PS : Južnjak sem ,da nebo kdo mislu da sem nacionalist .

Jaz do zdaj res nism mel nikoli težav , niti na bolhi . Ce se dobr spomnem mi je uporabnik Jest prodal napravo ki je bla par let stara . Lepo racun skupaj z ostalimi stvari ki pripradajo zravn . In kako naj pridem v konflikt s tako osebo ?
Corleone in Samuraj prav tako , iwatch in ipodsi , vse tko kot v trgovini .

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1645
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #746   Objavljeno 10.07.2023 11:13:20
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Model razlaga kot da proda enga Iphona ne leto. Kadar je pogosta prodaja potem ne gre za prodajo lastne stvari ampak za preprodajo in v tvojem primeru je to zagotovo, če samo sodim po oglasih iz jabuka. Vsak teden so gor novi oglasi. Drugih spletnih strani niti ne spremljam. Pomeni da si zavezan k izdaji računa in plačilu davka. Vsak južnjaški švercer pač počne to kar ti počneš. Moje je zlato. Tuje ni nič vredno, je drek. Tak sistem mora bit če želiš imet dobiček. Kako pa boš kupil enkaj poceni in svoje prodal po redni ceni če nimaš takšen sistem? Pred leti sem tudi enkrat na bolhi imel opravka s teboj. Prvi stavek je bla ponudba 30% od realne cene...ni panike ponujaš lahko karkoli, sej je tvoj denar, vendar pri tekem prometu se ne čudi da te določeni ljudje ne marajo. Ker ljudem gre v nos, da kupijo novo stvar in potem jim ponujaš smešne cene z ciljem da kupiš poceni in potem najdeš novo ovco in mu prodaš po polni ceni. Zaslužek pa tebi, državi pa figa...

_________________
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2674
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #747   Objavljeno 10.07.2023 15:25:05
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je pa zanimivo brati. Da me ocenjujejo ljudje s katerimi nismo prisli skupaj s ceno. Ja danes je clovek vreden koliko lahko s ceno prides skupaj. Obup.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #748   Objavljeno 10.07.2023 16:47:52
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
codeguru je napisal/a:
Je pa zanimivo brati. Da me ocenjujejo ljudje s katerimi nismo prisli skupaj s ceno. Ja danes je clovek vreden koliko lahko s ceno prides skupaj. Obup.


Mislm da te bedarije k zdaj pises , samo se globlje toneš . Zj se pa doma usedi pa zračuni , upam da se ti je splačalo umazat tok ime za svoj zasluzek Smile Sm ti pa jst se dodatno naredu reklamo na instagramu , sam zato ker si sevedno naprej pametn .

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2674
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #749   Objavljeno 10.07.2023 17:01:07
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Mislm da te bedarije k zdaj pises , samo se globlje toneš . Zj se pa doma usedi pa zračuni , upam da se ti je splačalo umazat tok ime za svoj zasluzek Smile Sm ti pa jst se dodatno naredu reklamo na instagramu , sam zato ker si sevedno naprej pametn .


Hvala srček
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #750   Objavljeno 10.07.2023 18:01:28
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ampak ste pa zleht nekateri... Se spravljate tukaj na nekoga... Pac pocne, kar pocne... Kdor ni zadovoljen, pac ne bo z njim naredil posla... Kolikor pa vem, pa nategnil se ni nikogar ... Vsaj kolikor berem tukaj ...

Imam obcutek, da ste nekateri uzaljeni, ker ni zelel spustiti cene... Pac posices drugje in je zadeva zakljucena ...

Najlazje pa je blatit nekoga kar tako iz dolgcasa ... Pa ne da zagovarjam codeguru-ja ... ker ima tudi vcasih kaksne cudne izjave...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #751   Objavljeno 10.07.2023 18:43:48
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ampak ste pa zleht nekateri... Se spravljate tukaj na nekoga... Pac pocne, kar pocne... Kdor ni zadovoljen, pac ne bo z njim naredil posla... Kolikor pa vem, pa nategnil se ni nikogar ... Vsaj kolikor berem tukaj ...

Imam obcutek, da ste nekateri uzaljeni, ker ni zelel spustiti cene... Pac posices drugje in je zadeva zakljucena ...

Najlazje pa je blatit nekoga kar tako iz dolgcasa ... Pa ne da zagovarjam codeguru-ja ... ker ima tudi vcasih kaksne cudne izjave...


Jest , noben nobenmu nic noce , mislm da je tuki problem principa, da je Dejco objavil , kar je pac objavil , in ne vidm razloga zakaj nebi objavil . Jst sm vesel da je Smile Pa to ne pomeni da sm žleht . Vesel sm da imamo podobna razmislanja o "postenosti" . Problem je ratal , ker želi mladenic prikazat , da smo vsi bedaki samo je on pametn . Pa lej mu izjave kot moj tamau v pobrteti , citiram " jst sm najslabsi clovek na svetu " " jst sm tak , jst tak " , pa a smo v vrcu da neznas sprejet kritike ?

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #752   Objavljeno 10.07.2023 21:34:22
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kolikor sem jaz razbral iz cele zgodbe je samo komentiral na njegov oglas z linkom, da je zadeva v BigBang cenejesa, kot jo prodaja in to temu tipu kao ni bilo vsec… in je zato zacel z zalitvami… in je pomoje upraviceno fasal izkljucitev… Ceprav sem jaz proti temu, da se bana… ampak vcasih skoraj ne gre drugace… Ljudje so na druzbenih omrezjih zelo prostaski… in kot opazam, predvsem mladi sploh nimajo nobene kulture in pisejo kot prvo tako, kot da so polpismeni, kot drugo pa jim manjkajo osnove komuniciranja… Je pa tako, da vsak drugace reagira na taksne provokacije… Sam recimo ce kaj prodajam na bolhi, na taksna povprasevanja sploh ne odgovorim… kjer je nekdo tako pameten in za zadevo, ki jo recimomprodajam za 500€ samo napise: Ti dam 200€… brez kakrnsnegakoli “dober dan” ali “zivjo”…

Dejc0 se je pa tudi mogoce malo prenaglil in problem od drugod privlekel sem na jabuk…

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3754
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #753   Objavljeno 11.07.2023 11:36:48
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Kolikor sem jaz razbral iz cele zgodbe je samo komentiral na njegov oglas z linkom, da je zadeva v BigBang cenejesa, kot jo prodaja in to temu tipu kao ni bilo vsec… in je zato zacel z zalitvami… in je pomoje upraviceno fasal izkljucitev… Ceprav sem jaz proti temu, da se bana… ampak vcasih skoraj ne gre drugace… Ljudje so na druzbenih omrezjih zelo prostaski… in kot opazam, predvsem mladi sploh nimajo nobene kulture in pisejo kot prvo tako, kot da so polpismeni, kot drugo pa jim manjkajo osnove komuniciranja… Je pa tako, da vsak drugace reagira na taksne provokacije… Sam recimo ce kaj prodajam na bolhi, na taksna povprasevanja sploh ne odgovorim… kjer je nekdo tako pameten in za zadevo, ki jo recimomprodajam za 500€ samo napise: Ti dam 200€… brez kakrnsnegakoli “dober dan” ali “zivjo”…

Dejc0 se je pa tudi mogoce malo prenaglil in problem od drugod privlekel sem na jabuk…


Ja priznam ni bla najboljša poteza mislm, da sem narobe predstavil ni bil pa moj namen kogar koli očrnit slučajno sem opazil in dal na Jabuk samo v vednost ja priznam postal pa sem tako kot da je res scammer, če prav ni bori se za svoj zaslužek cene ma smešne ampak kdo jih pa nima poglejte malo splet pa boste vdeli miljon razlik v ceni ne zagovarjam nikogar ampak res nikogar ni prisilil v prodajo če ti paše kupi če ne obvoz Very Happy

Naj se opravčm za nastalo situacijo in nevšečnosti no vsaj izrazili ste svoje mišljenje.

Mentaliteta pa je takšna kot je in to ni nič novega ljudje si vedno nagajamo nevešečnost grdo ampak resnično.Žal raje bi videl, da je drugače in pa nepremišljenost nast tudi tepe kdaj pa kdaj.

Lp,Dejc0

_________________
Lp,Dejc

Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1429
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #754   Objavljeno 11.07.2023 11:55:05
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Kolikor sem jaz razbral iz cele zgodbe je ..


Kar jst ne razumem v tej zgodbi je to da ko je idejc0 objavi screenshote, je codeguru vse drugo počel kot pa na normalne način objasnil zadevo.
Zame to ni glih komunikacija da mu dva napišeta in kakšna je zgodba, on pa odpiše kopiram: "Lahko pa tudi povem zgodbo .."
To da je nastal cel šmorn je čisto sam kriv, namesto da bi v enem postu razložil smo brali "briši post ,kar dajte dajte ,najslabši človek na svetu itd"..
Če se že greš take internetne biznise potem je treba kritike znat sprejemat in na njih tudi odgovarjat /razjasnevat .

Po taki začetni kumunikaciji tukaj, na zdaj verjamem kaj se je dejansko dogajalo na FBju .. hja, ni screenshotov Very Happy

Mislm Codeguru lahk dam sam en navet:
Ko se neki bana,briše,karkoli, delaj screenshote.. Tako je najlažji način da sebi opereš ime. Pač jbg tak je danes na internetu ker folk je skoz bl v crazy modu Very Happy

_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2674
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #755   Objavljeno 11.07.2023 12:06:36
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Kar jst ne razumem v tej zgodbi je to da ko je idejc0 objavi screenshote, je codeguru vse drugo počel kot pa na normalne način objasnil zadevo.
Zame to ni glih komunikacija da mu dva napišeta in kakšna je zgodba, on pa odpiše kopiram: "Lahko pa tudi povem zgodbo .."
To da je nastal cel šmorn je čisto sam kriv, namesto da bi v enem postu razložil smo brali "briši post ,kar dajte dajte ,najslabši človek na svetu itd"..
Če se že greš take internetne biznise potem je treba kritike znat sprejemat in na njih tudi odgovarjat /razjasnevat .

Po taki začetni kumunikaciji tukaj, na zdaj verjamem kaj se je dejansko dogajalo na FBju .. hja, ni screenshotov Very Happy

Mislm Codeguru lahk dam sam en navet:
Ko se neki bana,briše,karkoli, delaj screenshote.. Tako je najlažji način da sebi opereš ime. Pač jbg tak je danes na internetu ker folk je skoz bl v crazy modu Very Happy




ja se strinjam s teboj. to ti dam za prav, vsaka šola nekaj stane. ampak če bereš njegove poste pred žaljenjem je napisal točno kar sem jaz napisal. in tudi na strani jamranje je objavil točno kar sem jaz napisal. samo da jaz nisem v tej zgodbi nobenega žalil. le njegov ego sem poškodoval. in ni problem, naj se napiše o meni če je že resnica. če me pa nekdo zmerja z sofražnikom južnjakov, pedofilom, barabo, pa da sem umsko prizadet. pa kok sem neko družino napadel, pa ne vem kaj še. je pa mal bolano. ampak to je žal zraslo na njegovem zelniku. je pa zanimivo, da je sprejemal samo negativne odogovore. če je kdo kaj napisal v prid mene smo bili takoj kolegi, oziroma sem ga podkupil.

aja pa zastopi, da sem večinoma postov tukaj pisal v jezi, mi je tip kar pošteno uničil nedeljo.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.04.2008
Prispevkov: 872
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #756   Objavljeno 18.08.2023 21:21:47
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
epf2001
vem ne ali je vreden zaupanja ali nezaupnja, lahko pa povem, da na preprosta vprašanja, kot je , kdaj je izdelek kupljen niti ne odgovori Sad
Lp, Z

_________________
iPhone 12 Pro Max 128 GB
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2674
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #757   Objavljeno 19.08.2023 08:32:10
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iKvalita, pohvale za skupno uporabo netflixa vrsto let Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #758   Objavljeno 10.10.2023 14:16:05
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nebom prevec filozofiru , na kratko Pucko Legenda . Smile

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #759   Objavljeno 10.10.2023 15:00:29
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Nebom prevec filozofiru , na kratko Pucko Legenda . Smile


A si novi lastnik “Loone”? Very Happy ali novega iPhona? Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #760   Objavljeno 10.10.2023 15:58:06
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
A si novi lastnik “Loone”? Very Happy ali novega iPhona? Wink


Loona za necaka . Pa se nism vedu da mi je Pucko sosed Very Happy uglavnem komedija ... haha

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani